• Bosskovitz
    7.4k


    Pa naravno kad je loše iskomunicirano. Da se par ljudi zajebalo ajde, ali od moje ekipe svi smo zabrijali, vi ste zabrijali, vidio sam još dok sam bio dolje barem 15-ak ljudi koji su jednako zabrijali... znači da nije dobro.

    I mislim, to je minorna stvar, napravit ću to u nedjelju, ali pokazuje koliko nema odgovrnosti ni promišljanja nego se samo radi stihijski, čak i kad se radi nekaj generalno dobro.
  • jp23
    2.2k
    Ja sam mrvicu bolje prošao, samo sam bio uvjeren da se to preko appa ili weba može aktivirati, nije mi palo na pamet da ide fizička zamjena godišnje, odnosno mislio sam da već ima u sebi taj čip i da je funkcija kao takva isprogramirana i samo disableana. Kad sam vidio da na appu nema ništa, onda sam otišao na taj ulaz pored, jer sam imao nešto malo vremena.

    Oni su tamo imali valjda apsolutno sve moguće godišnje (od svakog člana) uz sebe, bogme kaos, ali snašli su se dečki i cure koji su bili u toj kućici.
  • Sajla
    3.5k
    uspio sam se ne zeznuti jer sam dolazio iz tog smjera pa sam otišao na punkt gdje se "aktiviraju" godišnje za cashless plaćanje i neugodno se iznenadio da se radi o novim karticama koje su još uz to samo djelomično sortirane pa moraš čekati dok te nađu... bar sam si malo popričao s poznatim tipom koji radi unutra, a nisam to znao :)

    ako sam dobro shvatio, nadoplaćivanje nakon 1.1. ide na blagajnama, pa ako nadoplaćuješ gotovinom, cashless blagajna prestaje biti cashless. bilo bi idealno kad bi se online moglo provjeravati stanje i doplaćivati.
  • jedan u nizu
    6k
    Kuzim da je lose iskomunicirano, ali meni je od pcoetka bilo jasno gdje se aktivira, kada se aktivira i kad se moze koristiti.
    Nikakav problem, dosao prije tekme pod zapad, aktivirao tj zamijenio, uplatio lovu i dalje.

    Kuzim da buni ljude, ali eto ja kad sam vidio tu info i zainteresirao se, pogledao sam jos jednom kada sam odlucio to napraviti pa da vidim kako da to napravim.
  • sanjinlego
    1.9k
    Nadam se da sam pogodio temu. Mnogo sličnih grešaka kao ova na Dinamo plus aplikaciji se dešava i na društvenim mrežama insta i fb. Uvijek kada izgubimo, kao da namjerno pišu “pobjedili, pobjeda” .. tako i na profilu za juniore, kadete i pionire.

    Ne mogu objaviti sliku pa evo opis. Ugl na aplikaciji Dinamo plus imamo video i naslov: “Ristovski i Baturina nakon pobjede protiv Viktorije Plzen”
  • Droljo
    5k
    Nabijem ih na premium sadržaj!
  • Eduardo
    17.5k
    od samog početka jasno je iskomunicirano da će se plaćati. 19€ godišnje - realno, to je skoro pa džabe. Rado ću platiti samo nek oni isporuče svoje u vidu kvalitetnog sadržaja. Klub mora imati neki prihod izuzev transfera pa makar on bio i mizeran u nekim okvirima potrebnog budžeta za razinu na kojoj želimo gledati Dinamo. *ebeš ga ako ćemo kukati na premium koji košta 19€ na godišnjoj razini. Ljudi koji kreiraju taj sadržaj nisu volonteri, treba i njih platiti. Mislim, svi bi gledali vrhunske igrače, svi bi top komfor i društvene mreže na razini velikih klubova, ali kad klub objavi da se to i to od sada plaća ili da cijena toga i toga ide gore onda plačemo okolo. Mogu se složiti da u određenim stvarima ima opravdanog razloga za prigovore, ali ne i ovdje.
  • jedan u nizu
    6k

    mogli su stvaiti da clanovi imaju taj plus ouracunat u cijenu.
    ili da placaju manje ili nesto,
    malo povecati broj clanova..

    da, znam, pricam bajke ,,,
  • Endeavour
    398
    manje od 5 centi na dan?
  • Eduardo
    17.5k
    članarina je 20 eura, 10 za maloljetne i za osobe od 65 godina starosti i starije. I dalje ne vidim razlog zašto bi se plus uračunao u članarinu. Ajde da se tu radi o nekim ciframa od 50 eura pa na više, ali ovako i dalje ne vidim razlog s obzirom da na tih 20€ članarine već imaš dovoljno benefita samo u one 4 utakmice na koje imaš besplatan upad. Koliko bi vi pogodnosti za tu cijenu?
  • jedan u nizu
    6k

    Ma znam, vise se zajebavam jer dinamo u trenutnoj vladajucoj strukturi nece raditi na povecanju broja clanova ili nekakve akcije koje bi zanimale javnost.
    Realno 20 eura za clanstvo uz benefite nije uopce puno. Na tome bi mogli puno vise zaraditi kada bi malo usmjerili marketing nego na pretplatnike koji za iste novce gledaju dinamo+. Za clanstvo barem ne moraju angazirati nikakve marketinske strucnjake, content kreatore i sl.
  • Captain America
    13.7k
    U obranu Drolje, tovari imaju sličnu platformu s više sadržaja i unatoč prvotnim najavama kako će biti 20ak€, ista je i dalje besplatna.

    S druge strane, za 3 utakmice svaki vikend 19€ nije puno, ako gledate redovito mlade selekcije. Pressice i izjave igrača i dalje ostaju besplatne.
  • Droljo
    5k
    Digli cijene karata kao da su real madrid na novom stadionu, sad bi premium sadržaj trebao platiti. Nema šanse! Za šta? Da me mamić na k nabije, da sljedeći trener bude čačić a špica balaban. Nedam im lipe više nego što moram. Članstvo i utakmice. Točka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.