• SAS1987
    13.4k
    Slovenac, zajeban si igrač :rofl:Krizy

    Takvoga me majka rodi takav cu i ostariti :lol:

    Da ne spamam temu i riskiram ban :lol:

    engagement-1.png
    engagement-2.png
    engagement-3.png
  • Cosey
    435
    Vidim da još nismo dobili opremu za ovu sezonu.
    Dobro je kaj idemo od Adidasa, iako imaju lijepe stvari ( prvenstveno mislim na majice, polo majice, trenirke).
    Kaj je s retro dresovima? Je se odustalo od toga? Znam da je još jedan trebao biti.
  • Paggini
    6.5k


    Volio bih ja još jedan retro dres, tipa 1967. uh, uh, uh.
  • LM1995
    1.7k
    1967.Paggini

    Tada su “dresovi” bili obične plave majice.
  • Paggini
    6.5k

    Pa jasno, ali to ne znači da ne može biti nešto slično kao Heartsov retro dres ili škotski obljetnički
  • LM1995
    1.7k
    Ne vidim smisao da rade obične plave majice.
    Ps. Majice samih igrača bile su različite (dugi/kratki rukav, v/u izrez i sl.).
    Koju majicu bi uopće izabrali kao taj novi retro dres?
  • Paggini
    6.5k
    A mislim, nemam pojma, gledao sam samo dres koji bi vrijedilo retroizirati. Ne kažem da naprave od toga SAMO majicu, vjerojatno bi išli na malo skuplju varijantu od majice. Ne znam jel mi pada još neki na pamet, možda neki od građanskog? Ovaj iz 2000. kad smo vratili ime?
  • LM1995
    1.7k
    Ne kažem da naprave od toga SAMO majicu, vjerojatno bi išli na malo skuplju varijantu od majice.Paggini

    Je li to onda retro dres?

    možda neki od HAŠK-a?Paggini

    Pročitaj par tema na Zoni vezanih uz povijest Dinama (i Građanskog) pa će ti biti jasnije zašto dres HAŠK-a ne dolazi u obzir (u smislu izrade istog kao retro dresa Dinama).
  • xavier
    11.1k
    možda neki od HAŠK-a?Paggini

    Stvarno? :eyes:
  • Paggini
    6.5k
    Pardon, HŠK građanski, moj zajeb :/
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Mislim da ce taj retro dres opet ici na kraju godine kao sto je slucaj bio i prosle godine sa dresom Modrica iz 2006. Osobno bi za taj zadnji dres volio da bude onaj stari adidasov iz 1980 sa crtama, taj dres mi je i dan danas najljepsi dinamov dres ikada koji smo imali i to bi odmah kupio kad bi izbacili ali vjerovatno ce bit onaj iz 1967.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    @Nema zaleđa Mikića, dobra lopta u sredinu, Mandžukić i gooooool
  • nemapredaje
    1.9k


    dobar hešteg :wink:
  • Eduardo
    17.5k
    Dinamo tim heštegom 'vabi' Modrića. Čak su ga počeli vrtjeti na tabletima prilikom press konferencija.

    Za one koji ne znaju o čemu se radi; Modrić je nedavno na pitanje o mogućem povratku u Dinamo rekao: 'Ne znam kakvog bi imalo smisla vraćati se.'
    Dinamo mu je zatim na društvenim mrežama čestitao rođendan uz priloženi hešteg.

    GG9VdIz.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.