• Riot
    1.7k
    priznaj da ne koristiš aplikaciju ni sad kad je džabe!!
  • Blue Austrian
    337
    19€ za godinu dana nije strasno, povoljna cijena.
  • Infinity
    15.2k
    Nestvarno mi je da itko ikad igdje zeli neku uslugu serviranu za dzabe. Ne znam cime je itko ista zasluzio da dobije za dzabe. Da bi se ista napravilo i serviralo, netko to mora i platiti. Ako krajnji korisnik ne moze ili ne zeli da plati onda to jednostavno zaibodje i ne koristi.

    Kolegu muci nesto oko Mamica i zato ne zeli platiti. Jednostavno ne koristis, nema potrebe da nekoga nabijas. Uostalom, aplikacija je u ovom trenutku besplatna, ali ti to ocito ne znas, jer ju ne koristis i ne pratis nista vezano za istu. Samim tim je ta ljutnja jos vise nepotrebna i smijesna.

    Placamo sve, jer i sami zelimo da budemo placeni za sve. Vrlo jednostavno. S obzirom na mentalitet, sigurno da svi pokusavamo dobiti svasta za dz, ali ako je nesto nemoguce onda nema potrebe da se ljutimo. Postoji opcija placanja, nije ti nitko uskratio taj sadrzaj ako ga vec toliko zelis.
  • Bosskovitz
    7.4k
    Volio bih vidjeti brojke pretplatnika. Sumnjam da ih ima više od 1.000, naprosto ne vidim u tome toliki benefit za nekoga tko nije baš apsolutni fanatik. Njima skidam kapu, ali ja recimo nemam vremena gledati kadete kako igraju neku utakmicu ili volju gledati detaljno svaku presicu, pogotovo kad se iste odrađuju. S obzirom da nisam ni zadovoljan kako je sve izvedeno, evo ja ne plaćam. Nemam incentive za plaćanje.

    A s obzirom da govorimo o nekih 20-ak tisuća eura godišnjih prihoda, stvar je direktora marketinga procijeniti je li možda veći benefit za klub privući što više korisnika na dodatnu platformu ili taj zarađeni iznos? Jer imati nestrateški i pogrešan KPI je nešto najgore što si u marketingu možeš napraviti.
  • Droljo
    5k
    Kao što su pogodili sa cijenom karte. Sve ih ide.
    A app sam instalirao čim je izašla...
  • Mali Zeus
    9.6k
    Super mi je ekipa koja urbi et orbi javi da neće nešto platiti.

    Ok, nemoj.
  • Dendle71
    68
    Eto vidiš, ni ja nemam vremena pratiti sve presice, sve tekme juniora ili slično. Provedem možda 10 minuta u tjednu na aplikaciji ali za mene nije bilo upitno hoću li platiti tih 19 EUR ili ne. Ovo je samo moje mišljenje i srećom da nismo svi isti i da razmišljamo na razne načine ali ja kao navijač dinama smatram da je to čak i moja dužnost; s pretplatom podržati voljeni klub.

    Plačemo konstantno kakav nam je klub. U stanju smo iznijeti na tisuće stvari koje ne valjaju (i to s pravom) istodobno pak ne želimo vidjeti pomake u nekim stvarima (koje smo napr. i sami tražili, baš u segmentu marketinga) i to nažalost onda ni ne cijenimo nego nastavljamo s pljuvanjem. Mi navijači pljujemo i negodujemo zbog tih EUR 19. Neki klubovi bi napravili pravu PR propagandu i sirili vijest po svim medijima, sirili pozitivu a mi se vrtimo u negativi.

    Trebali bi biti ponosni da nam u nekim segmentima klub prati trendove velikih klubova. Međutim mi toliko bogati nismo da bi ovakve skupe aplikacije dijelili besplatno. Možda se i to u nekoj budućnosti promjeni.
  • miro
    3.1k
    osobno cu platiti ovo, ali "klub" po ničem nije "zaslužio" da to netko napravi. Klub koji uzme 40-50 milja eura na transferima, istovremeno značajno poskupi godisnju kartu, a na svakom koraku pokušava umanjiti utjecaj navijača nije zaslužio ništa. Oni samo imaju sreću što nama Dinamo puno znači i što ga volimo, a oni samo parazitiraju na toj ljubavi
  • Ivanmtk
    677
    Ja sam isto uključio pretplatu, ali iskreno očekivao sam neke benificije za članove npr, ne zbog cijene nego čisto da se članstvo u klubu poštuje
  • xavier
    11.1k
    ja kao navijač dinama smatram da je to čak i moja dužnost; s pretplatom podržati voljeni klubDendle71

    Istina je da ljudi često pretjeruju s negativom i žale se i na ono što je potrebno i što nije. No ti si sad otišao sasvim u drugi ekstrem. Zašto bi bila "dužnost" platiti proizvod koji ti ne treba? Je li onda "dužnost" i kupiti dres svake godine ili možda sva 3 dresa? Obavezno kupiti trenirku, majicu i sve ostale proizvode? Kupiti godišnju iako si možda jako daleko od Zagreba i znaš da nećeš moći na većinu utakmica?

    Nemojmo pretjerivati. Radi se o proizvodu koji klub nudi. Tko ga želi i smatra da je cijena prihvatljiva, taj će ga platiti, a tko ne smatra tako, taj neće. I to je to. Nema tu nikakve "dužnosti".
  • scooniepenn
    1.8k
    Nije mi jedna stvar jasna. Aplikaciju dinamo+ skinuo sam čim je predstavljena i ja uz svu dobru volju unutar aplikacije ne vidim gdje bih se ja to mogao pretplatiti na premium sadržaj. :grin:
  • Captain America
    13.7k
    Nije mi jedna stvar jasna. Aplikaciju dinamo+ skinuo sam čim je predstavljena i ja uz svu dobru volju unutar aplikacije ne vidim gdje bih se ja to mogao pretplatiti na premium sadržajscooniepenn

    Odeš u appu na "postavke" pa na "račun" i to te vodi na stranicu browseru s informacijama o tvom računu. Iz padajućeg izbornika gdje po defaultu stoji "informacije", izabereš "pretplate". Dalje je valjda postupak ko i za sve ostale internet kupnje, nisam probavao :blush:
  • scooniepenn
    1.8k

    Hvala puno Kapetane. :cool: :up:
  • Eduardo
    17.5k
    Bacite pogled ovdje.

    Jedna novost koja je došla s novim webom, a čini mi se da je mnogima pa i meni sve do danas prošla ispod radara.

    Klikom na 'MEDIA KIT' i 'BRAND GUIDELINES' možete preuzeti sve vizualne materijale vezane za prezentaciju Dinama. U biti ovo je 'grafička knjiga standarda' koju možete preuzeti. Šteta što joj se ne može pristupiti direktno na web stranici putem nekog linka, ali i download može proći. Kad skinete obje datoteke uz 'knjigu standarda' dobit ćete grbove, font, slogan, slike igrače... u biti na korištenje dobivate cijeli vizualni repertoar koji klub koristi.

    Pohvale dečkima za dobro odrađen posao.
  • Bosskovitz
    7.4k
    Ovo je samo moje mišljenje i srećom da nismo svi isti i da razmišljamo na razne načine ali ja kao navijač dinama smatram da je to čak i moja dužnost; s pretplatom podržati voljeni klub.Dendle71

    Vidiš, ja imam malo drugačiji pristup, a mislim da ni ti ni ja ne možemo tvrditi da je naš pristup ispravan, a drugi neispravan - oba su ispravna na svoj način. Ja ne želim podržavati nešto što ne smatram dobro napravljenim, a mislim da je to ispravno jer malo je ljudi poput tebe koji će to platiti samo iz podrške klubu: mora postojati neka protuvrijednost za taj novac, inače proizvod tržišno ne funkcionira. Ako ću dati 19€ za nešto što nikada ne koristim, onda mogu i 19€ uplatiti klubu na račun.

    A što se podrške tiče: podržavam klub s dvije članarine, najskupljom dostupnom godišnjom ulaznicom, svake sezone barem jednim dresom i sigurno nekoliko stotina eura mercha koji kupujemo što sebi, što drugima za poklon - neskriveno forsirajući da se kupuju originalne klupske stvari umjesto šanerskog smeća koje nažalost prečesto viđam i na stadionu, a od kojeg klub nema koristi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.