• Mali Zeus
    10.6k
    S obzirom na nedostatak krila, ne bih se iznenadio promjeni formacije. Mozda 3-5-2, 4-4-2 (romb) ili slicno.IstinaZaDinamo

    Nema šanse da sad odjednom Zalizani gutač samoglasnika promijeni formaciju. Na lijevo krilo Brekalo i to je to, nema neke filozofije. Ostatak hrpa Hajdukovih igrača koliko god ih može staviti.
  • Papastrumf
    10.8k
    Jednom, dvaput se osvrnuti na neku temu sarkasticno je ok i zanimljivo, al kad ti je svaki post takav onda si naporan k’o kurac vise.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Žao mi je što ti se ne sviđa što pišem. Ubuduće jednostavno preskoči. Lijepi pozdrav.
  • Papastrumf
    10.8k

    O, kolega, prepoznali ste se u mom postu? Što je reći?
  • Mali Zeus
    10.6k
    O, kolega, prepoznali ste se u mom postu? Što je reći?Papastrumf

    Hehe zgodno, svaka čast. :clap:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nema šanse da sad odjednom Zalizani gutač samoglasnika promijeni formaciju. Na lijevo krilo Brekalo i to je toMali Zeus

    Ja nekako mislim da ce na Krilo Krama, ubacit ce klasicno Pasalica desno ili Vlasica i to je to
  • Mali Zeus
    10.6k
    Ja nekako mislim da ce na Krilo Krama, ubacit ce klasicno Pasalica desno ili Vlasica i to je toBornaPŽ1986

    Nema što drugo, da. Iako bi bilo glupo da Krama sad ide na lijevo krilo. Vlašića desno da ga ne dotuče.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nema što drugo, da. Iako bi bilo glupo da Krama sad ide na lijevo krilo. Vlašića desno da ga ne dotuče.Mali Zeus

    Zato me cudi poziv Brekalu koji nikako ne briljira statistikom u Fiorentini, ali ajd mozda ga je pozvao kao i Frigana tek toliko da ima neko krilo, mislim covjek je dao 1-2 gola u 6 mjeseci.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Zato me cudi poziv Brekalu koji nikako ne briljira statistikom u Fiorentini, ali ajd mozda ga je pozvao kao i Frigana tek toliko da ima neko krilo.BornaPŽ1986

    Da, samo zato. Nasušno nam fali krila i to ne bilo kakvih nego pravih out and out krila.
  • Patak
    2.6k
    Jako mi je drago zbog Brekala. Nadam se i da če startati u prvih 11.
  • Krizy
    38.6k
    Brekalo je zadnji gol zabio 14.5.2022.
    U zadnjih 20 mjeseci ima gol i 3 asistencije.
    Sramotno da se i u nedostatku krila takav igrač zove u reprezentaciju. Baš sramotno.

    Za usporedbu, u istome razdoblju i istoj ligi, zadnji vezni Moro ima gol i 5 asistencija.
  • Patak
    2.6k
    Nisam ga pratio zadnjih 20 mjeseci. Nije zaboravio igrati nogomet, a krila su nam trenutno problem.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Sramotno da se i u nedostatku krila takav igrač zove u reprezentaciju. Baš sramotno.Krizy

    Nije baš da ima nekog drugog za pozvati.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Navodno je i Krama otpao za Tursku i Wales...
    Kak je krenulo bit ce dobro i ako 2 boda izvucemo u ove dvije tekme
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    zalizani (opet) napustio reprezentaciju, odnosno umirovio se koliko sam skontao objavu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.