• marcio amoroso
    31.9k

    Miješaš kukanje za njim i korektan odnos prema svima. Isti odnos prema svima. Ja samo to tražim. Da se trener odnosi isto prema svima. Stalno to trubi, a kad dođe stani pani lagano udari na Ukrajinca koji je tek došao. To je meni pičkasto.
  • Zagi
    4.8k
    Više bi dobili da je mali Sušak imao te minute.
    Brekalo je bolji od ove prevare.
    Perković bi bar zatvorio nazad.

    Ajd bar nije skup ali košta nas minuta koje je mogao dobiti netko drugi. I to je cijena, nemala.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Više bi dobili da je mali Sušak imao te minute.Zagi

    Dobro igra u juniorima sad, ali tek se priključio

    Brekalo je bolji od ove prevare.Zagi

    Onog Brekala koji se nije izborio za minute u VŽ?
  • Zagi
    4.8k
    Baš taj.
    Toliko je ukrajinac loš.

    Brekala sam već otpisao ali kad vidim tko nam sada igra, nije ni mali toliko baš loš.

    Nemrem trpit Mohu desno ali trpit Mohu desno i lijevo , e to je previše jbg.
  • Captain America
    13.2k
    Mi ne možemo znati što se događa na treninzima i kakav je odnos Mihajličenka prema njegovom poslu. Nisam bio na Zoni do kraja 2021. pa ne znam kako ste vi tu disali, ali u razgovorima s ekipom smo se isto tako svi pitali zašto Bjelica šikanira Majera. Kasnije je Lovro sam priznao da je morao neke stvari posložiti u glavi i da je uspio u vrijeme dolaska Mamića.

    Također, nije neuobičajeno da treneri protresu ekipu stavljanjem na led nekog igrača. Nemamo zamjenu za Moharramija dok je Rile ozlijeđen, stoperi su takvi kakvi jesu i "najlakše" je bilo to napravit na igraču koji nije u najboljih 11 i još je na posudbi.
  • LovroZG
    1.3k
    Doslovno je samo na Kosovu bio loš. Prije toga je bio dobar. Opalio par centaršuteva, trčo gore-dolje i bio siguran na lopti. Defenzivno ga se znalo proći, al nije ni ostatak obrane bio bolji, a on je u klubu jedva dva mjeseca bez ozbiljnije prilike za uigravanjem. Nepotrebno rješavanje.
  • Zagi
    4.8k
    Perković puno bolji.
    Kraj priče. Sretan put Miha.
  • Debelko
    161
    jak si analiticar, moga bi pocet skautirat za Dinamo
  • Common Sense
    510
    Na Mihaljičenka se više ne računa.
  • Zagi
    4.8k
    Lako se tebi sprdat. Ja moram i branit i skautirat i držat atmosferu u svlačionici.
    Da je Zagi biti lako...
  • Droljo
    4.7k
    Kaj veli magić da je mika otpisan?
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Bogdan Mihaljučenok nije bio ni u zapisniku.

    "To je bila moja odluka, netko uvijek izostane, ovoga je puta to bio on. Vidjet ćemo tijekom pauze što i kako dalje."
  • jp23
    2.2k
    Imali smo 1 mjesto slobodno u zapisniku, kakve su ovo spike da netko uvijek izostane :lol:
  • Common Sense
    510
    Prema onome što sam čuo stručni stožer je po povratku iz Prištine odlučio da on više ne konkurira za utskmice. Nastavit će trenirati po odvojenom programu sve do zimskog roka kada odlazi iz kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.