• Common Sense
    510
    Čudi me da su mediji ovo tek sad prenijeli jer Mihaljičenko trenira odvojeno još od povratka s Kosova.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    može se o tome diskutirati. Ali je po meni Mohin napadački doprinos puno veći i korisnijii i nerijetko nadilazi slabiju defanzivu. Realno nemamo u kadru niti jednog igrača koji je sposoban probiti linije obrane suparnika kao on. Da kiksa, je. Da je za prvi izbor desnog beka, nije. Pogotovo dok imamo Rileta u naponu.

    Ali je sasvim solidna zamjena i rotacijski igrač okojem nismo čuli ništa negativno, i boljeg po meni teško možemo naći u tom rangu. Opet kažem, po meni.

    A ja sam se više osvrtao na kredit kojeg je Ukrajinac dobio na Zoni na temelju ničega.
  • Mihaljević
    8k
    Ako smo Mykhailičenka prebacili u juniore, imamo tu i par kandidata da prebacimo u kadete.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    ukrajinac je novi lecjaks, moubandje i slično...jednostavno se ne uklapa. on može biti dobar u momčadi koja igra drugačiji nogomet....

    na kraju ispada da u dinamu najbolje tu ulogu odigraju defanzivni igrači koji znaju igrati, imaju tehniku...stoper, defanzivni vezni svejedno... :lol:
  • Zagi
    5k
    Mohin napadački doprinos puno veći i korisnijii i nerijetko nadilazi slabiju defanzivu.Tongo Doumbia
    Nimalo se ne slažem, upravo obrnuto.
    Ja bih to opisao sa:
    Mohin napadački doprinos ni u kojem slučaju ne nadoknađuje enorne rupe koje ostavlja u defanzivi.
    boljeg po meni teško možemo naći u tom rangu.Tongo Doumbia
    Jozo Stanić prošle godine u VŽ, kupio ga na kraju sezone St. Galllen. Ofenzivno ništa posebno ali zato iza trava ne raste pored njega. Ne vjerujem da je nešto skup.
    To je samo iz HNLa.
    A ja sam se više osvrtao na kredit kojeg je Ukrajinac dobio na Zoni na temelju ničega.Tongo Doumbia
    Dali smo mu kredit jer je nov, Shahtar, asistencije protiv Reala, Jovičevićeva preporuka itd.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    baš zato što se nimalo ne slažeš, i što naravno ima još dosta neistomišljenika, sam i napisao PO MENI. Sportski pozdrav
  • Patak
    2.2k
    Evo samo da zabilježim da se ja slažem sa svime što si napisao.
  • Majki2111
    2.6k
    Ja mislim da ovdje fali jedne dobre statistike i brojke. Nedavno sam na twiteru vidio podatak da je Moha prema ubačajima u vrhu HNL-a. Ubacuje mislim oko 4 puta po utakici i svaki drugi mu je uspješan i po tome je najbolji i visoko iznad prosjeka u HNL-u. Ako uspijem pronaći ponovo sliku, stavim.
  • cibona
    1.4k
    Steta, nadao sam se da ce on biti taj kojeg trazimo od odlaska gvardiola. Je li ispao veliko pojacanje? Nije. Je li zasluzio tretman koji ima? Isto nije.

    Ali opet, mi ne znamo sto se dogada izvan terena...
  • Zagi
    5k
    I tvoja strana ima istomišljenika , pogotovo kada pogodi neki centaršut protiv Varaždina ili Slavena tjedan dana nakon što nas je skoro pa samostalno izbacio iz lige pravaka ili tako nešto.
    Zato sam i ja napisao barem meni.
    sp
  • marcio amoroso
    32.3k
    nakon što nas je skoro pa samostalno izbacio iz lige pravakaZagi

    Mykha?
  • Zagi
    5k
    Moha. Malo smo off, isprike moderaturi.
  • mali M
    3.5k
    Meni je Myika ukrajinska preslika Mohe... Neznam samo zašto jedan ima beskrajno kredita, a drugi ne. I Myka je pokazao da ima odlične centaršute i asistencije, da je dobio šansi i strpljenja koliko i Moha siguran sam da bi imao i bolju statistiku... Myku smo otpisali nakon dve tekme.. meni je to katastrofa...
  • Zagi
    5k
    Skupio je Miha po transfermarktu 709 minuta kroz 15 tekmi.
    Nije to baš tako malo. Svakako dovoljno za procjenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.