• serbus
    3.6k


    To je fora koju su i Šunjiću vani prodali di češ bolje nego na strancu koji je još na posudbi vježbati strogoću najbezbolniji rez treneru.. Ima tu kandidata puno lošijih od njega.
  • Common Sense
    510
    Mi ih gledamo jednom-dvaput tjedno po 90 minuta i nismo upoznati sa svime što se događa. Treneri ih gledaju svakoga dana po par sati. Navodno postoje određeni problemi i kod izvedbe/zalaganja na treningu, i to ne samo kod njega.

    Pred Jakirovićem je iznimno težak prijelazni rok u kojem će morat napraviti kvalitetnu selekciju postojećeg kadra. Bit će tu puno odlazaka kao i dolazaka. Nešto slično kao što je prošle zime napravio u Rijeci. Iskreno ne znam je li Mihaljičenko zaslužio još prilika, bi li nakon još 5-10-15 utakmica proigrao i da li se sad možda prebrzo otpisuje. Trener je taj koji donosi tu procjenu.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Zao mi ga je ali ne moze se reci da nije dobio priliku, makar i kroz manju minutazu je imao sansu izboriti se za prvih 11 i nije uspio. Svaka cast za asistencije protiv Astane ali brzo nakon toga se opet pogubio i protiv Ballkanija je skrivio prvi gol. Steta, mislio sam da ce biti bas pravi pogodak a na kraju je flop mozda i veci od Moubandjea. Bas nemamo srece sa tim lijevim bokom...
  • Dudu9
    442
    A sta se čudite sto ce se na strancu koji je na posudbi trenirat strogoća, pa neće na nekom domaćem sa dužim skupljim ugovorom klub dovoditi u govna, igrač koji je na posudbi a nije puno pokazao vratiš ga i nista te ne košta
  • mali M
    3.5k
    Ma al ja se nemogu složiti da nije ništa pokazao. Znači u x utakmica je skrivio jedan gol... Boško, Moha pa o Ljubo na toj istoj poziciji su skrivili nekoliko ove sezone... A i to što je "skrivio" protiv Balkanija je floskula! Moha samo pukom srećom nije već u prvih par minuta na istu foru dobio penal od istog igrača. I lik gs opet prođe na istu foru i zabi gol a mi okrivimo lika koji na suprotnoj strani nije odradio zaleđe.. mohu smo nekako amnestirali da je to već x gol po njegovoj strani u neznam kojoj utakmici za redom...
    Ne vidim da ne nešto aktivna Mohina tema dok o Mihi gori
  • Ivdzo11
    3k
    Ovaj lik prosle godine... gazio u ligi prvaka.. dvije asistencije protiv Real Madrida...dobra utakmica protiv Celtica....


    Sta se dogodilo kod nas, je li se samo uklopio u sivilo momcadi protiv Ballkanija ili je toliko loš...
  • vjeko1701
    5.9k
    A možda zbilja je do toga da ne zna jezike i da se teško uklapa van Ukrajine kako se pisalo u početku.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Moje mišljenje je da se o Moharramiju ne piše toliko koliko o Ukrajincu iz čistog razloga što je Sadegh puno veća ofenzivna prevaga. Jedan je od rijetkih igrača u kadru koji može povući loptu naprijed i osvojiti 30_40 metara prostora bez ikakvog problema. Je li u padu forme? Je. Jel to znači da ne može biti solidna i uvijek našpanana zamjena za Rileta? Po meni ne znači, upravo zbog tog ofenzivnog doprinosa kojeg je pokazao sve ove godine. Da se razumijemo ni meni nikad ne bi bio prvi izbor, ali za te novce teško ćeš naći boljeg rezervnog desnog beka. Pa pogledajte nam sve flopove zadnjih godina i bačenu lovu u vjetar. S druge strane Bogdan nije pokazao previše toga ni ofenzivno ( oprostit ćemo defanzivne greške), a niti znamo kakav je čovjek, kakav je na treninzima i što je između njega i Jakira.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa realno, ako ništa drugo, pokazao je bolji ubačaj od svih lijevih bekova koje smo imali zadnje desetljeće. Pošto znamo da nije skup, bio bi mi barem "lijevi Moha" iliti rezervni LB sa poznatim manama i vrlinama.
  • Droljo
    5k
    Ja da sam lijevi bek u naponu snage jedan jedini uvjet bih dao manageru. NE U DINAMO! Samo to ne.
  • marcio amoroso
    32.3k
    Uprava nam nije dovela neke igrače, ali bar nisu potrošili neke novce i svi osim Bernauera i Stojkovića imaju ugovore do kraja ove sezone. To je jedini plus.

    Mykha ima valjda ugovor definiran nastupima pa će on teško ostati ako bude igrao malo. Ja iskreno očekujem da dosta ovih koji su došli na ljeto ode već na zimu. Tu ubrajam i Mykhu.
  • Dinaminjo
    507
    Po meni on igra preofanzivno u odnosu na Perica. Da je nas lijevi stoper netko tko je snazniji na lopti, njih 2 bi puno bolje suradivali, ovako "ispada"..

    Kljucno je pitanje, je li on tako igra suprotno upitama trenera jer ima neke musice u glavi / ne razumije upute ili se samo tesko prilagodava stilu igre.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Na Germanijaku piše da Jakirović nije zadovoljan ponašanjem Ukrajinca van terena. To je ono o čemu sam pisao. Ne znamo što se dešava na treninzima, večerama, druženjima i u klubu općenito.

    Stoga mi je baš degutantno lika koji odbija pružiti ruku pomoćniku nakon izlaska, nabija boce na vlastitoj klupi i kojem očito nije stalo do kluba i rezultata, ( ako je suditi po ovom tekstu) uspoređivati s Mohom koji je vrlo vjerojatno najpristojniji stranac u novijoj povijesti Dinama. Ili Bernauerom koji strpljivo čeka pravu priliku i odnosi se fenomenalno prema grbu svog kluba. Barem meni.
  • Zagi
    5k
    Je Moha pristojan i sve ali je i podjednako loš.
    To uspoređujemo.

    Barem meni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.