• immerwieder
    1.2k
    totalna glupost, ali i u tekstu piše "mogao bi...",
    možda je jedino ozlijeđen, pa se odmah raspišu,

    po meni je ozbiljan bek, da je bil lani u momčadi, uvjeren sam da bi imali bolji skor sa salzburgom nego kaj je bilo, pa s ovom dvojicom u četvrtak bi i roberto carlos izgledal kao costa andersom
  • Zagi
    5k
    Palac dolje za kaj?
    Pa tragičan je.

    Uostalom Ničota traži nekoga koga će Jakir otipsati od prvog dana. Nije ovo Rijeka.
    Pitanje koja je uopče situacija.
  • DiddyGuela
    942
    Fala kurcu.

    Klasa Lecjaks. Tip igraca koji je tehnicki limitiran, nema smisla za kombinatoriku iako ima vrlo dobre fizicke predispozicije. Ocito se ne uklapa u sustav igre Dinama, visoka obrana,visoki posjed i puno pasova.

    Price o njegovim igrama za Shakhtar u LP su nebitne u kontekstu Dinama. Igrao je i Moubandje ozbiljnu rolu u Ligue 1 pa je svejedno iz istog razloga kao Mykha i Lecjaks vrlo brzo provaljen kao taraba.

    Osim toga, Shakhtar nije iskoristio opciju kupnje a Anderlecht ga se doslovno rijesio za nikakve novce, znaci i tamo je bio visak.

    To sto mi osim Mykhe NEMAMO lijevog beka je drugi par cipela. Po tom principu mozemo vratit Stefulja i govorit "ma neka igra taman i ako je levatina, kad i tako nemamo lijevog beka".

    Mykha je rupetina. Hvala i bye bye.
  • Georg Koch
    3.5k
    Slazem se s vama oko toga sto druge ne otpise(dijelom) ali dijelom ne. Razlog, Mykha bas odudara po "lošini". Jedino tko s njim moze stati u recenicu po tome je Sutalo, ali on je skupo placen, pokusava ga se revitalizirati, plus bio je dugo van stroja zbog preteske ozljede(ne branim ga, kritican je).
    Moha nije toliko los(u usporedbi s njima) , a Peric je za njih sve - dosta dobar.
  • Orc123
    5.1k
    Za mene je to sramota! Cista logika to govori da decko nw moze biti toliko los pa makar da je 2. Bek...kostao nas je nista a ugovor mu je smijesno mali! Igrao je LP, a ovo je cisto treniranje strogoce na strancu jer netko nema petlje to napraviti igracima koji su bili najlosiji pod njegovim vodstvom...sta nije otpisao Kuleta, Menala, Marina, Sutala?! O tome pricam koja smo mi diskriminatorna nacija! Ali bitno da se zalimo kad nasim igracima to naprave vani pa se zgrazamo, jadamo, psujemo, vrijeđamo, a mi smo jos gori! Da, stavio bi ga na klupu ali nikako ga ne bi izbacio iz momcadi jer definitivno nije među prva 3 koja bi se trebala otpisati! Gdje je onih famoznih pola godine ili godinu koju bi svaki novi igrac trebao dobiti.....jadno...kad vidis kakvi nam sve igraju ovo je smijesno i zalosno!
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    Kakve god smo igrace doveli mislim da je sve ispod 10 utakmica mali uzorak za procijeniti jel je ili nije za dinamo. Drugi su dobili i puno previse prilika da bi ga miku tako brzo otpisali ( moje misljenje )

    Ponavljam, ne treba ni ocekivati previse od pojacanja koja su placena minimalno

    Opet sve krece od uprave...
  • Infinity
    15.2k
    Nije Mykha klasa, ali nije ni rupa. Ovaj je ucinio da on tako izgleda, jer mu je ubio samopouzdanje. Sta pokusava? Kopirati Bjelicu i stvoriti 'domaci' Dinamo. Kao da to samo po sebi funkcionira.
  • Orc123
    5.1k

    Mah ne znam sta izigrava ali svima je jasno da dinamo samo sa domacim kadrom ne moze ostvarivati nikakve rezultate zato jer sve sto valja ode brzo van! Bjelica je najbolje rezultate ostvario sa 6 hrvatskih i 5 stranih igraca u momcadi i imao je mix iskustva i mladosti! Bez toga nema nista! Vidjeli smo na primjeru Ivanuseca, Majera, Jakica, Olma itd itd...mi takve igrace ne mozemo zadrzati...sa juniorima i pojacanjima iz HNL smo tu di smo sad, nigdje...
  • Patak
    2.2k
    Loša odluka, nije bio najgori a ni dobio dovoljno prilika na deficitarnoj poziciji.
  • Mihaljević
    8k
    Sa obzirom da Moha igra 7-8 sezona u Dinamu a nije ništa pretjerano pokazao , možemo i Mykhu istrpit 1 sezonu.
  • Captain America
    13.7k
    Radi se o 3. beku Anderlechta i igraču za kojeg Šahtar nije htio dati 400K. Bio je obrambeno užasan u Osijeku, protiv Hajduka mu je dvaput pobjegao Dolček, a u četvrtak znamo što se dogodilo. Ovo kukanje za njim me podsjeća na zazivanje nove prilike Moharramiju kad uspije centrirati nakon 5 ispadanja u obrani. Potpuno isti tip igrača koji ne bi smjeli biti u Dinamu. Nadam se da ista stvar čeka Moharramija na zimu.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Nisam rekao da su drugi puno pokazali, nego kažem da me nije ni ovaj previše oduševio. Moha po meni definitivno mora na otpis na zimu i tražit novog rezervnog beka.
  • cibona
    1.4k
    Ne znam, meni mihajlicenko nikada nije bio najgori igrac na terenu, pa cak niti protiv balkanija i osijeka. E sada, zasto je zasluzio takav tretman kod jakirovica ne znam, ali mozda ima veze s pojasanjem izvan kamera, na treninzima itd.

    Medutim, prva odluka koju je jakirovic napravio dolaskom u dinamo i to 3 dana nakon sto je postao trener dinama, dok nije niti upoznao igrace i njihovo zalaganje na treningu, bilo je micanje mihajlicenka iz prvih 11 u vracanje ljubicica na LB.

    Daleko od toga da je miha igrac za prvih 11 i veliko pojacanje za dinamo, ali sigurno nije toliko los da ga se izbaci iz prve momcadi.
  • marcio amoroso
    32.3k

    Ma nisam se referirao na tebe. Krivo sam se ja izrazio. Općenito govorim da nisu ni drugi ništa pokazali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.