• Teofil Kateran
    858
    Nadam se da će Mykha početi lagano sve više preuzimati tu poziciju lijevog beka, a da će Ljubo u vezni red nazad u potpunosti. Perković je dostojna zamjena za Mykhu za HNL po meni. Igrao je kod Bišćana dosta često prošle sezone, praktički je bio prvi lijevi bek i u najmanju ruku nije razočarao.
  • mali M
    3.5k
    Ljubicic na beku protiv bezveze ekipa zna izgledati kao CarlosInfinity

    tako je, pogotovo jer zna pobjeć u sredinu (gdje je doma) pa još tamo isčarobira neki udarac ili dodavanje, pa ekipa misli da je dobar bek. a zapravo uopće ne igra kao bek nego se može pogiravati kako želi jer je protivnik nedorasao. Ja Ljubu zagovoram od prve sekunde, ali i ne razumijem forsiranje na beku. može poslužiti, ako nema nikoga, ali baš ovo što si rekao, ja neznam dal Ljubo kao bek ima skupljenih 10 ubačaja u 16-erac od kojih je možda 1 donio neki plod. tu se odma na Mihi vidjela razlika. Isto zna iscuriti koji puta, ali šta sad, nema ni 90% svijeta dobrog lijevog beka, ali kretanja po liniji i centaršutevi su mu top.. pravi bek
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Jučer odigrao loše,tu se nema što puno pričati,ni prvi ni zadnji igrač koji je neku tekmu odigrao loše,ali nije mi normalno koliko se dečka napada sa svih strana kao da je jučer zabio 2 autogola i skrivio još jedan gol.
    Bilo je i u prošlosti kritičkih tekstova o nekim igračima,ali ja se stvarno ne sjećam da je hajka na nekog igrača bila ovolika. Od jutros sam pobrojao oko 7-8 članaka sa različitih portala di se isključivo njega napada kako je najveća rupa od svih u ekipi i da mu nije mjesto u Dinamu. To pokazuju i glasovanje na indexovoj anketi di je uvjerljivo broj 1 igrač za kojeg čitatelji misle da nije za Dinamo. Iza njega su završili čak i Menalo Moha i Marin. Smiješno. Ja i dalje ne pamtim tekmu di je neki gol bio isključivo njegova greška. Tko zna,možda stvarno ispadne da lik nije razina Dinama,ali to sigurno ne možemo znati sa sigurnošću dok god on ima manji broj cijelih odigranih tekmi za Dinamo nego npr. Čabraja ili Štefulj. O obrambenim "igračinama" iz prošlosti poput Matela,Taravela ili Lee Addyja,od kojih sva trojica imaju preko 20 (neki i preko 50) nastupa za Dinamo,da ne govorim.
  • maksimirski istok
    183
    slažem se, jučer je odigrao debelo ispod svake razine ali čini mi se da otkako je dosao da ga javnost predstavlja kao dežurnog krivca za sve.
  • Sibirski plavac
    1.3k

    Ne samo njega,nego i Kaneka,Bernauera i Sosu koji valjda zajedno kad se zbroji nemaju 10 odigranih tekmi.
  • jedan u nizu
    6k
    dajem onu stvar u vatru da nitko nebi njih ni spomenuo kao krivce da ih je tata doveo,
    Ovako je svim dupeliscima izlika za debilne floskule kako je to sve kriv Simic (a dobro znamo da covjek nije SD i nista ne radi samostalno), a karakterizira se kao da on vodi klub i odlucuje o svemu.
    Simic doveo Mikhu, Kaneka, Sosu i Bernauera i losi su.
    Da ih je tata doveo bili bi top pojacanje iz Japana i Ukrajine.
    Ne zaboravimo da je Mihka igrao LP sa Shaktarom, i realno covjek je najbolji lijevi bok kojeg nismo imali dugi niz godina.
    Istina je da igra ispod prosjecno, ali imao je i partije gdje je pokazao vise od drugih igraca.
    Ocekujem da se digne u fomri i da mu se da veca prilika i da se dokaze da jos moze igrati na solidnoj razini.
    Niti Orsic,niti Petkovic, niti Ivanusec nisu od prve igrali i postali igrace kakve ih pamtimo.

    Realno, najteze vrijeme za bilo kojeg pridoslog igraca u klubu. Klub koji je u rezultatskoj, trenerskoj i upravljakoj krizi. Tesko s izboriti za mjesto kada se mijenjaju treneri, a novi trener igra na sigurnjaka jer mu je svaka tekma najbitnija do sada i ne zeli eksperimentirati. Upravljacki se ne zna tko pije a a tko placa a to se sve odrazi na igrace i na formu. A uz sve te krize uvijek ce novopridosli igraci biti razapinjani, pogotovo kada prvi put hajduk ima ozbiljno pravo nadati se tituli nakon cetvrtine prvenstva.

    Nadam se da ce se do zimske stanke stabilizirati stanje, da cemo vratiti prvo mjesto u prvenstvu i da ce biti lakse i treneru i igracima, manji pritisak, i veca prilika za dokazivanje i rotacije igraca.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    Ako je tako , :down: od mene
  • marcio amoroso
    32.3k

    I od mene. Jakirović nastavlja izigravati silu na strancu koji je tek došao. Jadno.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Nije Mykha puno pokazao, ali ipak bi mu trebalo dat još malo vremena da se prilagodi. Ako ga u potpunosti otpiše, minus i od mene.
  • Teofil Kateran
    858
    Kakva glupost... Koliko god da je loše odigrao čemu ovo? Ispada kao da je Mykha jedini krivac za Ballkani. Nisam mišljenja ni da je Moha jedini krivac i da ga treba sada otpisati, ali duplo više je on kriv nego Mykha...
  • Paggini
    6.6k
    Izvor: Germanijak....
  • marcio amoroso
    32.3k

    Eto drugi su pokazali u pm. Što Perića ne otpiše? Mohu? Šutala? Ima kandidata koliko hoćeš. U biti je manje onih koji nisu za otpis. On se dovezao Mykhe kao pijan plota.
  • austrijanac
    2.7k
    Pa gore su stvari pokazali stoperski dvojac pa ih se ocigledno amnestira.
    Veliki palac dole.
  • cibona
    1.4k
    Veliki minus prema jakirovicu, kojeg inace podrzavam. Najlakse je glumiti gazdu na novim stranim igracima. Neka radije prodrma ove koji su godinama tu i nisu ni milimetar napredovali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.