• Krizy
    35.1k
    S obe strane ima svega, kao u svakom ratu.
    Tko provodi koljački pristup znam iz rata u svome selu i okolnim selima, ne pušim tu priču kao zapad.
    Ovdje stajem, jer ću i sam biti baniran ako nastavim o tome.
    Živio zapad, LGBT i podupiranje muslimana koji po Europi slave klanje katolika i židova.
    Laku noć.
  • Nino Bule
    11.3k


    Zasto bi bio baniran ? Vidim poprimio si te zidovske fore o izigravanju zrtve. Sto se tice zapada oni jedini puse fore o jadnom izraelu i nevinim zidovima; manje vise nitko drugi uz geopoliticke iznimke(interesni razlozi).

    Sto se tice katolika ne znam koliko si upoznat al palestinski krscani su bili protjerani skupa s muslimanima 1948e, mjesto na kojem je ivan krstitelj krstio isusa na rijeci jordan i koji je svetiste krscana su ti zidovi minirali i nisu dali deminirat desetljecima, opcenito ortodoksni zidovi mrze krscane (danas uz videe fala bogu vidimo kako tretiraju ljude pred crkvama di ih se pljuje na cesti jer su krscani), ovi modernizirani zidovi su taj dio svog odgoja koji je anti krscanski uvijek bio izbacili jer sad vide u nama saveznike al to je vrlo nov fenomen.
  • Dudu9
    421
    Ovo je Izrael sve dopustio sad medijski promovira sranja koja radi Hamas, i to ce iskoristiti kad kreni kontra di im nece niko moći reći sta radite
  • i more je plavo
    891
    Bar danas kada je sve dostupno ljudi se mogu uvjeritiTom Hanks

    U što ????

    Ti vjerujes u ono u sto zelis vjerovati.
    Pridruzis se grupi koja nesto tvrdi jer si zbog ranijih interesa naletio na nju, i ne mozes razluciti sto je od informacija istina, sto je montaza a sto je dezinformacija.

    Nikom nije interes da se zna prava istina, nego svako lansira svoju istinu, pa sad na koju naletis.

    Kad procitas obadvije istine, naravno obje potkrepljene "objektivnim cinjenicama" shvatis da i jedni i drugi i lazu i govore istinu, jer se neke stvari poklope.

    Ja u svojim vec pre-zrelim godinama vise ne vjerujem ni samom sebi, jer sam i ja nesvjesno usmjeren, a da neznam jel to prava strana.

    Tak da skupljam puno informacija i ne okrivljujem nikoga 100 % jer nikad nije samo jedna strana kriva.
  • Jaro
    5.4k

    Mislim da ce izgraditi ogromno parkiraliste Izraelci uskoro i "osloboditi Paletinu", al od Palestinaca...
  • The Undertaker
    3.9k
    Duboko sam uvjeren da je ovo dogovoreni rat u trenutku kad ni Netanyahu ni Hamasu ne ide baš najbolje. Vrijeme će pokazati da li sam u pravu.
    Da bi opstali na vlasti oni trebaju jedni druge.
  • Nino Bule
    11.3k

    Mislim da ovakav sigurnosni propust moze samo nastetit bibiju, hamas je ovo odradio da zaustavi normalizaciju odnosa izraela s drugim arapskim zemljama
  • og1986
    2.9k

    Al su hrabri Palestinci. Napali ljude na festivalu koji se održao u pustinji. Otimaju ljude i ubijaju ih usred pustinje. Stoka.
  • Markelo
    2.5k
    Šta je Netanyahu dobio onda ako je dogovorio sukob? Desničarskoj vladi na čelu Izraela je valjda glavni zadatak da pruži sigurnost Izraelcima od terorističkih napada Palestinaca. Vidimo da su u tome epski popušili.

    Jedino što bi donekle imalo smisla je, da su namjerno pustili da ode ovoliko daleko kako bi se napokon za sva vremena obračunali s Palestincima. No, to mi je ipak teško za povjerovat
  • Dudu9
    421

    Vidit ćemo uskoro kad krenu, nije ti ni malo čudno da ovi to naprave a Izrael to nije znao
  • NitkoBitan
    11.7k
    Gade mi se i jedni i drugi :vomit:
  • The Undertaker
    3.9k
    Kao što je rekao kolega Bule, Hamasu ne odgovara normalizacija odnosa Izraela sa susjedima, posebno sa Saudijskom Arabijom dok je Netanyahu i desnici otvoren put da rade što hoće dok su donedavno imali tisuće prosvjednika na ulici a prijetio im je i zatvor. Ovo je toliko prozirno čak i za površne pratitelje situacije.
  • Patak
    2.2k
    Imam osjećaj da uskoro kreće 2,3 milijuna palestinaca za Europu.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Neka krenu po zemljama koji podrzavaju Hamas i Hezbollah..
  • NORTE
    8.9k
    donedavno imali tisuće prosvjednika na ulici a prijetio im je i zatvor. Ovo je toliko prozirno čak i za površne pratitelje situacije.The Undertaker

    Nevjerojatno zapravo. Također i ovo o zatopljavanju odnosa sa susjedima ima smisla.

    Da se uključim, tko u ovom sukobu nema pravo na vlastitu državu i zašto nema to pravo?
    Tko je tu David, a tko Golijat?

    Dovoljno je znati tko tu vlada novcem i oružjem, tko ga štiti i tko uzima zemlju drugome, a tko je stjeran u kut na više frontova.

    Svaki ratni sukob treba zaustaviti jer se gine nepotrebno, kao što treba zaustaviti i tlačenje slabijih.

    Kad slabiji uzvrati onda je to terorizam (koji ne podržavam nikako), a kad ga ti teroriziraš na sve moguće načine što je to onda?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.