• Bruh
    901
    naši ratovi su bili kršćani protiv kršćana ovo u izraelu je rat za opstanak židova... slobodna palestina podrazumijeva nezapamćen genocid slobodan izrael ne.
  • jp23
    2.2k
    ovo u izraelu je rat za opstanak židovaBruh

    Opstanak čega? Religije čiji pripadnici čine 98% upravnih odbora najvećih multinacionalnih korporacija. Ajde ne prolijevajte žuč molim vas

    Edit: truditi ću se kloniti ove teme radi ovakvih izjava (uključujući i moju).
    Opaske radi, bio sam u Izraelu, gdje sam istretiran kao smeće baš od strane Izraelaca židovske vjeroispovijesti, koji su me gledali i tretirali kao niže biće. I samo napomena, u Palestini imate puno kršćana isto, ne samo muslimana. Ali lakše je obojati ih sve u jedno očito.
  • Fanboy
    2.2k


    Pa nije mala tajna da se tamo ruše grobovi kršćana, pljuje i hračka na svećenike i časne te Crkve i da su prvo iseljeni 60-ih kršćani, a tek onda muslimani.

    Gaza je geto gdje morske, cestovne i zračne putove kontrolira Izrael gdje je nezaposlenost (50%), gdje imaju po 12 sati redukcije struje jer Izrael blokira i gdje im blokiraju pitku vodu.
  • agramZ
    2.3k
    hamas :lol:
    How-can-become-a-Ninja.png
  • Bruh
    901
    sviđaju mi se te teorije o globalnoj dominaciji židova moram priznat...
  • mali M
    3.5k
    bio sam u Izraelu, gdje sam istretiran kao smeće baš od strane Izraelaca židovske vjeroispovijesti, koji su me gledali i tretirali kao niže bićejp23

    Buraz bio sam i ja i ne da nisam doživio to nego su me čak tretirali baš baš lijepo... Čak sam išao i do njihovog Zida plaća i nitko me nije tretirao kao smeće, pričao sa njihovim vojnicima itd.. Više sam se nelagodno osjećao u Palestini nego Izraelu... to je tvoje iskustvo tako da nemoj to projicirati na sve židove.. ok nevoliš ih i to je legitimno ali je ujedno i samo tvoje iskustvo...
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Već se u javnom prostoru počinje raditi jeftina propaganda i počinje jasno svrstavanje na jednu stranu. Jedni počinju biti predstavljani kao borci za slobodu svoje države, drugi počinju biti predstavljani kao teroristi koji su došli klati malu djecu. Jedni su poštivatelji ljudskih prava a drugi su psihički bolesni monstrumi. Jedni se bore za svetu nam demokraciju a drugi su pobornici diktatorskog režima.

    Još su prvi dani sukoba pa se smije štogod i napisati ali već za koji tjedan očekujem da će svak ko ne bude poštivao smjernice washingtonsko- briselskog centralnog komiteta biti proglašen fašistom, teoretičarom zavjere i govorit će mu se da ukoliko podržava ''krivu'' stranu u sukobu da zapravo onda podržava i SAO Krajinu. Tako je dosad bilo u nekim drugim sukobima. Sloboda govora na aparatima u ovoj divnoj nam kolijevci demokracije, prosperiteta i ljudskih prava zvanoj EU.
  • Ludovic IX
    5.3k
    Moji frendovi koji su bili , kad su se vratili, rekli su da znaju za koju stranu drukaju. Bili su na obje strane i rekli da nije sve crno i bijelo ali da siromaštvo koje vlada iza zida lako iz ljudi izvlači ono najgore.
  • jp23
    2.2k

    A meni ovakvi ironični komentari.


    Odakle ti pravo da kažeš da ne volim Židove? Kakvo je ovo nametanje riječi i odvratno ponašanje? I kako mi je lijepo vidjeti "to je tvoje iskustvo", znači ovakva degutantnost nije niti argumentiranje. Znači imam i prijatelja koji su židovske vjeroispovijesti pa se tako ne ponašaju. A baš mi je lijepo vidjeti, kako si uživao u posjeti Zidu plača, turistička destinacija. Uživao sam i ja kad su me svaki put pregledavali na ulasku u državu na aerodromu, kada bi i na ulasku u državu i na izlasku iz države bio izdvajan u zasebne sobice i kao dijete pregledavan do gaća i potkošulje, i dakako pri tome me razdvojili od roditelja. Kada su nam uzimali stvari, otvarali torbe na aerodromu pred svima, pregledavali vrećicu prljavog rublja (gaće, čarape) koje nažalost prije povratka u Hrvatsku, nismo stigli oprati.

    Ne nisu svi Židovi takvi, nisu niti svi Izraelski Židovi takvi (jer Židov po vjeroispovijesti i Izraelac nije ista stvar, imaš i Izraelce kršćane te muslimane, u malom broju ali postoje). I ne radim niti ću raditi generalizaciju, nažalost oni sa kojima sam bio primoran imati posla su me zaista istretirali kao zadnje smeće.

    I sad ću te lijepo zamoliti, na moje postove ne odgovaraj, i zaobiđi me u širem luku.

    Ono je trebao biti moj posljednji post u temi, ali ovo će svakako biti.

    Edit: Maknut segment poruke
  • mali M
    3.5k
    nažalost oni sa kojima sam bio primoran imati posla su me zaista istretirali kao zadnje smećejp23

    A šta dramiš, točno to sam rekao da je tvoje iskustvo, moje nije. Zid plaća sam spomenuo jer će te prije tam pljunut neki ortodoksni nego drugdje.. tebi je "degutantnost" kad ti neko kaže da je to tvoje iskustvo a ne njihovo, ma daj... ponekad me začudi kolko neparlamentani mogu bit ljudi...
  • Eduardo
    17.5k
    Jedan video s festivala.

  • Paggini
    6.5k
    Decki, vrijeme je za novi krizarski rat, ne valja to tamo sa zidovima i arapima, ajmo dolje pa usput i nase decke izvuci iz grckih kazamata
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.