• Nino Bule
    11.4k
    Netanyahu i desnici otvoren put da rade što hoće dok su donedavno imali tisuće prosvjednika na ulici a prijetio im je i zatvorThe Undertaker

    Ovo je istina, prosvjedi i anti korupcijska prica ce sad malo posustat sto odgovara bibiju ali mislim da srednjorocno jako gubi, on je mr security a dogodi mu se valida najgori napad hamasa u povijesti izraela zbog prpopusta "njegove vojske"
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    Svaka medalja ima 2 strane. A tu je prica malo zamrsenija

    Da su palestinci ugnjetavani godinama jesu, i na svakog izraelca pogine 10 ovih.

    Ali ova situacija mi bas jako smrdi.
    Uz svu tehnologiju i obavjestajnu moc da je hamas dosao do granice i uspio otimati ljude je smijesno.

    Izgleda mi kao da su izraelci dozvolili ovu situaciju kako bi mogli zapoceti i opravdati veliko etnicko ciscenje odnosno rat.

    Dodajmo tu da je iran stao iza poteza palestine a ameri su jasno na strani zidova. Potencijalno nova bojisnica gdje ce svaka strana biti filana od saveznika.

    Da li ameri mogu nastaviti filati Ukrajinu a uz to potencijalno filati izrael a i Taiwan ako se tamo pokrene sranje?

    Steta sto ce jadni narod u bilo kojem scenariju ginuti
  • Krizy
    35.9k
    Dajte nam još milijune doktora i inženjera.

  • db-izbjeglica
    12.8k
    kako god bilo, ne znam zašto bi se palestinci vojno išli kurčiti izraelu....na takav način neće postići ništa.
    možemo raspravljati koliko želimo i kako je do toga došlo...ali izrael ima vojnu moć i obučenost vojske da to sve potaraca u par dana valjda.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Ne bi zidovi provocirali nikada kao ovi u Londonu

    "Tens of thousands of Israeli nationalists were expected to participate in the march that has witnessed violence in the past few years as marchers have used provocations against Palestinians, including slogans such as “Death to Arabs”.

    Meanwhile, Israeli authorities prevented Palestinian worshippers under the age of 50 from entering Al-Aqsa Mosque to perform dawn prayers.

    While those entering the compound have been instructed to not carry their flags inside or do anything to incite violence, one man slipped into the crowd wearing a provocative shirt, with the image of Al-Aqsa Mosque being destroyed by a fist next to a hand holding up a new Jewish temple."

    To je kap u moru od onih pravih djela na ponos im
  • Krizy
    35.9k
    Od 2015. broj krađa, silovanja, djela razbojništva, ubojstava se povećao po par puta u zapadnoeuropskim zemljama.
    Slučajno baš kada su teroristi došli u Europu.
    Prava djela na ponos im.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Sad skrećes s teme,pricam(o) Palestincima i Izraelu i događanjima tamo a ne o migrantima u Europi kojih ima iz puno više država.
    Nažalost Europljani su glupi i liberalna politika je donijela puno zla po zapadnim državama,dok se one koji su upozoravali na to prozivalo fasistima,rasistima i čime sve ne.Ali kao što sam rekao to je druga tema a ovdje se radi o Palestini i Izraelu pa bi bilo dobro da se držimo toga.
  • Krizy
    35.9k
    Migranti dolaze iz država koje podržavaju napad na Izrael.
    Pogledaj čiji državljani najavljuju osvajanje Jeruzalema i Europe.
    Imaju isti modus operandi kao kad su dolazili ratovati u BiH, strašno masakriranje.

    Evo sada i 7 ubijenih izraelskih turista u Egiptu.
  • Papastrumf
    9.7k
    U svakom sukobu ili ratu jedna od najbitnijih stvari je propaganda. Toliko laznih vijesti se pojavljuje da treba biti jako, jako oprezan prije nego sto netko zauzme neko misljenje ili stranu.
    Evo ja priznajem da iako sam cak i dosta toga procitao o povijesti sukoba Palestinaca i Izraelaca, pogledao i dosta dokumentaraca da i dalje nisam u potpunosti oblikovao stav o istome i ne znam na ciju bih stranu stao.

    Sto se tice trenutnih dogadanja, cak sam dosta blizu misljenju kolege @The Undertaker.
    Ne vidim sto tocno HAMAS dobiva ovime. Ako je stvar dogovora obje strane, puno mi je jasnije s obzirom na nedavna desavanja u Izraelu.
  • i more je plavo
    891
    opcenito ortodoksni zidovi mrze krscaneNino Bule

    Jel ti znas koliko je takvih zidova u Izraelu ?
    Generalno Izraelci su u manjem postotku vjernici od nas, osim ako pod vjernicima ne smatras one koji se okupe kad je neradni dan zbog zidovskog blagdana i zajedno jedu i druze se.
    Po tom kriteriju su Hrvati 98% vjernici, a svi znamo da nismo vjernici ako kitimo bor i prejedamo se za Bozic.

    Ovo je cista politika i borba za moc, a jadni ljudi stradaju sa obje strane.

    Tako je i muslimanski "bog je velik" vise bojni poklic nego odraz da su ti ljudi istinski vjernici.
  • Bruh
    901
    a tek https://x.com/sentdefender/status/1710990571718722029?t=Rrt9o_mVKmrNTW6BN1n9Hw&s=08

    Sprema se nova koalicija najvjerovatnije za završit ovaj sukob jednom za svagda
  • Fanboy
    2.2k


    Šta misliš tko financira medije na zapadu koji su pozivali migrante i sve koji se protive nazivali fašistima i nacistima? Tko je financirao ISIL po Siriji koji je klao kršćane, ali se Izraelu ispričao kada su napali brdo Golman koje je sirijsko tlo okupirano od Izraela od 1967 i osuđen je Izrael po rezolucij UN da to mora vratiti, međutim tamo su napravili naselja.

    Znači radikalni muslimani koji vrše terorističke napade po Europi se ispričavaju Židovima dok ostatak muslimana ih ne voli..

    Meni su jedni i drugi radikalni, broj poginulih Palestinaca pogotovo žene i djece je katastrofalan. Srpska crkva podržava četništva, no nikad nebi podržao rušenje njihovih crkvu i ima jako lijepih snimki iz BIH nakon Oluje gdje dolazi naša vojska i kaže da su Srbi uništili našu Crkvu, ali mi njihovu nećemo i čuvamo ju...To je ljudskost i čovječnost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.