• Efes Pilsen
    6.8k
    Cemu ovo politicke?
  • miro
    3.1k
    Ma ok, da, ali posebno se na tom polju ističu
  • NORTE
    9.1k
    dan zalosti sutra (u srijedu), zasto nije bio danas ili jucer? U srijedu se trebao igrat beogradski derbi, moguce da se Vucic bojao reakcije navijackih skupina ili mu je dan zalosti samo paravan za odgodu utakmice koju je i prije trazila Zvezda.NitkoBitan
    Vjerojatno najodvratniji klub na kugli zemaljskoj.
    A itekako ima konkurencije.
  • deda
    27.8k
    Vrijedni Šveđani prvo plaćali ovina socijalu, sad će plaćat vojsku i na kraju zat vorske troškove.
  • Bruh
    901
    pošto je EU rekla da će gasit mreže tokom prosvjeda imam osjećaj da neće biti puno zatvorskih troškova... ako se u ikog može uzdat Švedska a i vjerovatno uskoro Francuska to je vojska
  • Muka
    344
    Pošto je vezano za rat u Ukrajini, prati li tko situaciju s ovim oruzjem sto je kao trebala ova fiktivna firma i HR isporuciti? Strasno da se o tome u medijima apsolutno nigdje ne spominje.
  • i more je plavo
    891
    Strasno, opet ce ginuti ljudi sa svih strana, slagali se oni sa politikom ovih koji lansiraju rakete ili ne.
  • Bruh
    901
    Vrijeme je da se izrael više i oslobodi tih bijednika
  • serbus
    3.6k
    Ma da meni je fascinantno da godinama ista taktika..
    Opali stotine raketa ubiješ 3 ,4 Izraelca glavešine se sakre brzo u svoje bunkere.. a onda narode snađi se u tim kućama od blata.
    Odmah Izraelci dižu svoje bez gledanja samo da vrate na bilo kojoj "meti" svi postaju meta. I svaku put omjer završi na jednog Izraelca pedeset Palestinaca.
    Nevjerojatno mi je tako bezglavo ubijanje svojih ljudi a da narod to podržava ... apsolutno ništa nisu dobili a opet će izginuti a ustvari dobili su da će ih sad tek Izrelci nagazit
  • Nino Bule
    11.4k
    Meni nije jasno kako je obavjestajnim agencijama izraela ovo promaklo, jebeni hamas ih napao iz svih smjerova i zauzeo sigurnosne točke oko gaze di su izraelski vojnici, da mi je netko rekao da hamas uopce ima sposobnost zauzeta par naselja ne bi mu vjerovao a kamoli da ce se dogodit
  • Nino Bule
    11.4k
    Nevjerojatno mi je tako bezglavo ubijanje svojih ljudi a da narod to podržava ... apsolutno ništa nisu dobili a opet će izginuti a ustvari dobili su da će ih sad tek Izrelci nagazitserbus

    Jebiga 70 godina nemoci te dovedu do toga da ti je ovakvo naizgled besciljno ubijanje civila neka pobjeda pa podrzavaju hamas.

    Smatram da je ovo sve u cilju prekidanja normalizacijski procesa sa najprije saudijskom arabijom ali i opcenito zaljevskim monarhijama koje su pocele otvoreno pozivat izraelske delegacije od sportskih do kulturnih manifestacija u zadnjih par godina, posjecivaju ih ministarska izaslanstva iz izraela, obavjestajno surađuju, bas daleko je to otišlo da bi hamas i palestinci to gledali sa strane pogotovo jer je i biden nastavio podrzavat te procese u kojem su palestinci stavljeni po strani.

    Realno nakon ovog i reakcije izraela sve te suradnje padaju u vodu, izgubit ce palestinci dobar broj simpatija na zapadu (za koje ih boli kurac i od koje nemaju nista) a ucvrstit ce poziciju u bitnim saveznicima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.