• Mali dioničar
    13.4k
    Nadam se da vam je ok da rasprave i izvrsni videi koje @Tom Hanks stavlja na temu (geo)politike idu u zasebnu temu jer ih je teško pronaći u šanku, a izuzetno su poučni za pogledati.
  • og1986
    2.9k
    Tolika mržnja svih medija prema njemu je dovelo do toga kada je pričao i smislene stvari koje svatko objektivan može provjeriti, su bile otkantane. Toliko su išli korigirati u drugu krajnost prema Bidenu kojeg sada svi šamaraju. Prekjučer je biden rekao kako će donijeti mir na bliskom istoku i kako je dogovorio sa Arabijom da povećaju proizvodnju nafte. Jučer ovi iz Arabije mrtvo hladno rekli ne, smanjili su proizvodnju i počeli kupovati rusku naftu koju kasnije prodaju po većoj cijeni zapadu.

    Govorio je i protiv NATO-a koji je u lošem stanju i kako bi njemačka trebala povećati budžet, povećali su ga tek kada je Rusija napala.

    Dok istok (Rusija Kina Iran) planiraju preuzeti uzde geopolitike, a Indija planira izrasti u samostalnog svjetskog igrača.
    Zapad se zamara pederima, hvale se u Americi kako imaju prve transgender generale u vojsci. Brinu o klimatskim promjenama i kako bi svi trebali jesti umjetno meso i voziti se na biciklima dok oni lete u privatnim zrakoplovima. Izgubili kompas i evo danas Tony Blair kaže kako je dominacija zapada gotova.

    Još vidim kako je naša soa počela novi špijunski centar graditi, s obzirom kako ni oni nisu vjerovali da će Rusi napasti iako su imali sve informacije, Bog nam pomogao.
  • Jurki
    7.4k
    Realno gledajuci zapadna civilizacija i nije drugo zasluzila nego propasti. Pocevsi od zapadnih politicara koji guraju korona fašizam, zelenu agendu, pederluk, pedofiliju, transgender sranja, politiku otvorenih vrata prema azilantima itd.
    Nadolazeca jesen i zima ce biti gorka i teska.
    Eu je davno poslala vecinu svoje industrije u Kinu.. i sad nam se to sve vraca kao bumerang. Europa je previse ovisna o Ruskom plinu i nafti. Iz ovog sranja ce Amer imati jedini koristi. Destabilizirali su Europu, zapravo to rade od 2015.godine s migrantima.
    Proklet dan kad smo usli u Eu.. a s eurom nam tek slijedi veselje. Jedino kaj nam je kakva takva "sreca" da smo mi nauceni na sranja, tak da bu to sve nama pod dobar dan.
  • Tom Hanks
    2.4k
    Nastavak o ratu u Ukrajini
  • miro
    2.9k
    zločesti, zločesti Kinezi, jer nema šanse da se nešto tako ikada uvede na slobodnom Zapadu :joke:
  • Mali dioničar
    13.4k
    Cijena nafte zadnjih mjesec dana.

    h0uxjha75dataavu.jpeg

    Vijesti u medijima.

    ascjowz6q19cgb8p.jpeg
  • Efes Pilsen
    6.4k
    Vec znaju da nas ceka rast cijena na jesen. Zasto tocno kad su vec presisali i stopu inflacije ne zna niko.
  • SAS1987
    13k
    Klizimo prema recesiji (mnogi kazu da smo vec usli u nju), sve je manje investicija, kamate rastu tako da ocekujem pad cijena (pa i nafte). Jer potraznja se je več jako smanjila.
  • Efes Pilsen
    6.4k
    Ja mislim isto, ljudi stede ili jednostavno nemaju za stvari koje su inace kupovali. To mora dovest do viska ponuda i posljedicno do snizenja cijena.
    Opet, nafta se stabilizirala, Gazprom najavljuje vise cijene plina za zimu, sad se navrat na nos traze alternativni nacini proizvodnje elektricne energije dok se u isto vrijeme forsira prodaja elektricnih automobila. Jebe lud zbunjenog..
  • NitkoBitan
    10.6k
    Klizimo prema recesiji (mnogi kazu da smo vec usli u nju), sve je manje investicija, kamate rastu tako da ocekujem pad cijena (pa i nafte). Jer potraznja se je več jako smanjila.SAS1987

    Svijet je u krcu od 2020. godine (pocetka pandemije), tada se iznimno smanjila proizvodnja a stampalo se enormne kolicine novca. Svi su bili sretni jer su lezali doma i primali naknade (i radnici i poduzetnici), ja sam vec tada vidio da to nece na dobro izac. I umjesto da nakon svih ovih mjera, uskracivanja uzivanja u zivotu 2 godine ljudi pocinju vise trosit i konzumirat usluge dogada se da umjesto poptunog izlaska iz jedne krize mi samo ulazimo u drugu.
  • Efes Pilsen
    6.4k
    Obogatili su se bogati, ostali su dobili toliko da mogu prezivit, nema tu neke hrpe pod madracem koja ce se sad izvuc i pocet trosit. Kad izgubis posao i dobijes naknadu nije bas da ti nestanu racuni i zivotni troskovi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.