• Dudu9
    584

    A ko ce igrat krilo nevalja Menalo nije dobar Emreli
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Dobar.Mali dioničar

    Nije dobar nego mi se fućka za Balkani. Koncentracija mora biti na Istri kao što i za 2 tjedna mora koncentracija biti na HNL utakmici a ne na Viktoriji Plzen ili Astani. Ne treba trošiti Mišića, Petkovića i ostale u ovom Miki Maus natjecanju nego naš sveti cilj ove godine mora biti HNL. Nadam se da će i Viktoriju i Astanu odraditi Kulenović, Halilović, Menalo neovisno o rezultatu jer mi se fućka za Conference League.
  • Mlađi referent
    11.4k

    Za njega ćeš u nedjelju saznat da nije ni on dobar hahahah
  • Dudu9
    584
    A mozda smo odmarali igrače za HNL mnogi su zagovarali tu tezu da idemo sa rezervama u Europi
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Jakir mora ostat trener Dinama!

    Pa koliko imena možemo promjenit ako će se dijelit otkazi nakon 2 slabije utakmice u kojima nema pola momčadi? 7 godišnje?
  • Mihaljević
    8.7k
    Vidit ćemo. Istru , Goricu i Ponikve je odlično odradio, ne računam AEK i Hajduk to je sramota što su ga oba trenera u takvim utakmicama gurnuli u vatru. Menalo/Špikić/Emreli u sezoni 2022/23 zajedno imaju isti G/A učinak kao Kaneko sam.
  • Zagi
    5.8k
    Ono što im pak trener na ovoj razini nebi trebao objašnjavati je štopanje lopte.
    A ni to ne znaju.
    Pa kaj je ovo danas bilo? Bez pretjerivanja na županijskoj razini vidiš bolju tehničku kvalitetu.

    Ajd da je Kule drvo, a ostali?

    Gledam i ne vjerujem kaj rade.
  • Herñan Crespo
    88
    najgore je ako sam ode. Bio bi velika kukavica. Naravno da mora preuzet odgovornost, ali napustit brod koj tone sad bi bilo najlakse. Nek se izkaze kao trener i pokaze da moze dignut ovu ekipu.
  • boem
    309
    Može otići jedino sam, bez ikakve odštete.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Menalo/Špikić/Emreli u sezoni 2022/23 zajedno imaju isti G/A učinak kao Kaneko samPlavaSlavonija86d

    Tebi bi bilo pametnije da se samobaniraš nakon svršavanja na Šutala nakon utakmice protiv Rijeke koju je takodjer loše odigrao.

    Kao i Jakiroviću koji “vidi” Šutala kao startera. Toliko je dobar da se usprkos njemu u kadru grozničavo traži stoper pa je eto kupljen još jedan koji će grijati klupu.

    Tvoje procjene igrača su dokazano spektakularne.
  • markoli
    1.7k
    Ako nam je Šutalo starter, onda znate kakvi su ovi ostali koji nisu. Ipak mi ne vidimo treninge momčadi za razliku od trenera.

    Iako sam bio načelno protiv toga - Rile mora igrati desnog stopera do zime, pa pod cijenu Moharramija na desnom beku.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Sve stoji.

    Nevjerojatno je da Šimić koje je igrao desnog stopera i Bišćan koji je igrao desnog stopera slušaju čovjeka koji je doveo stopera iz druge francuske lige i onda taj dovedeni stoper ne igra.

    Još je u klubu skaut Ivo Milić. Koji je, pogadjate, igrao stopera.

    Sad su doveli još jednog stopera koji je opet na klupi.

    Jel se tu netko zajebava?

    Da, recimo Sigaliju je trebalo neko vrijeme da se uklopi u ekipu, ali recimo Tonel je prvi tjedan pokazao kakva je igračina.

    Prodaš reprezentativnog stopera s medaljom sa SP i ne kupiš nekoga tko može biti na razini “zadovoljavajuće”.

    Vjerovali ili ne.
  • Dudu9
    584
    Kad smo dogovorili Mihu ono super, igrao LP sa shakhtar ali opet upitnik zasto ga nisu otkupili, i opet igrač anderlecht, pa mi ni to nije jasno bilo, ako je dobar zasto kod njih ne igra, jbga sad i mi znamo zašto je to tako
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Mali Zeus Emreli je i prije igrao krilo kod nas.Majki2111

    I igrao je sjajno pretpostavljam?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.