• puxigadjurdja
    1.5k
    Imam feeling da će sam dati otkaz na presici
  • Ero
    942
    mislim da ima par stotina tisuća razloga da to ne učini
  • Mali dioničar
    15.1k
    Puna podrška Jakiroviću. Sa njim je krenuo uzlet i ovaj jedan krkanski derbi u kojem je bilo najmanje nogometa neće ništa promijeniti. Neka se koncentrira na Istru i možda ćemo već za vikend biti de facto prvi na tablici. Treba Balkanija ignorirati i poslati Kulenovića, Halilovića, Menala da to odrade a koncentracija mora biti na Istri.Maksim Maksimirski

    Dobar.
  • Tongo Doumbia
    3k
    Već vidim. Otkaz. Novi trener šok terapija i dobit će Istru 4-1. Nakon toga dva kola i dalje ćemo izgledat ko PENIS. Ne znam, boli.... jebeno boli....
  • sport
    2.5k
    Molio bi populistu Jakirovića da ništa ne komentira jer ako trener ne može prepoznati da mu igrač u pet utakmica nije u formi(Šutalo) onda neka bar šuti.Druga stvar ako novi stoperi ne mogu igrati ovakve i slične utakmice što uopće rade u Dinamu.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Sam sebe sjebava s fiks idejama i lošim odlukama. Spora i bezidejna igra.
  • Orc123
    6k
    Jel mozda vrijeme za trenera stranca?
  • Mr Anderson
    6k
    Ma da, ajmo svakih mjesec dana mijenjati trenera, to je recept za uspjeh. Treba ga sad istrpiti, nek se vadi.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ceka se da Bjelica pokupi otpremninu u Trabzonsporu
  • Mališan
    1.8k
    Velike legende kluba i renomirani treneri nisu dobili priliku da se vade pa ne vidim zakaj bi ovaj šarlatan dobio
  • Mr Anderson
    6k
    Zato jer se ne mijenjaju treneri ko čarape u ozbiljnim klubovima. Jeli to tak teško shvatiti? Treba crtati? Ak smo već možda prenaglili s Bišćanom (iako mislim da on nije trener za velike klubove), ne moramo sad istu stvar ponavljati u beskonačnost.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Ne treba mijenjati Jakira, necemo mijenjati svakih 10 tekmi. Neka bude do zime barem. Ako se do tada ne vidi pomak u igracima, da oni ne rastu, ne razvijaju se, ne igraju borbeno, kiksaju iz tekme u tekmu i svejedno su u udarnoj postavi, onda treba dati otkaz.

    Jakir je svaku tekmu isao pre ziheraski, jedino protiv Rudesa je mijenjao igrace. Ne zeli ubacivati nove igrace jer je ziheras, ima igrace koji ne ulaze, a na njihove prirodne pozicije stavlja igrace koji igraju druge pozicije. A igraju samo zato jer nisu novi i koliko toliko su upoznati sa ekipom.
    Emreli se ne snalazi na krilu, a forsira ga tamo. Menala necu puno komentirati, decko nije ni za udarnu postavu NK Maće, a ne dinama. Forsirao Rileta na stopera, sad kad je ozljeden igra jako los Sutalo, a ima jos 3 stopera kojima nije dao ni priliku. Lijevog beka koristi kao zamjenu, a tamo gura Ljubicica.

    Ako vec misli da nema igrace za te pozicije onda nek mijenja formaciju. Ako misli da nema bekove kvalitetne neka igraju Rile, Peric i Bernauer/Perkovic/Sosa/Šutalo kao tri stopera.

    Nek ima muda, nek jebe majku igracima kada lose igraju. Neka mijenja kada igrac dvije tekme odigra lose. Kako ces natjerati igraca da se popravi ako mjesec dana igra lose? Sigurno ne tako sto ces ga i dalje drzati u udarnoj postavi. Pa prije bi mi igrao junior i kadet nego Baturina kojeg nema mjesec dana. Nema boljeg motiva nego sjedenje na klupi a znas da mozes biti nositelj igre.
    Nek ima muda, nek zamijeni igraca kojeg je uveo prije 10min ako ga ovaj ne slusa i ne radi sto bi trebao.
  • Boycie
    512
    'Vrijeme je za neke druge igrace'.
  • diebalo77
    174
    Vidjeti ćemo što će se desiti sutra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.