• Orc123
    6k

    Ne, treba nam Bosko i Perke oni su sjajni! Sram ih bilo Maxa, Sosu i Perkovica....isto tako sram bilo Kaneka danas...menalo i marin moraju biti ispred njega ipak su oni tu duze u dokazani su igraci Dinama...
  • Mali Zeus
    10.5k
    Čovječe taj Sosa do sad igrao protiv Ponikva i ljudi su već odlučili da je loš.
  • Majki2111
    2.8k
    Emreli je i prije igrao krilo kod nas.
  • Dudu9
    584

    Nismo 2 utakmice zabili gol, a tvoje riješenje je da zamjenimo stopere, to će možda popravit obranu iako sumnjam, ali kako to rješava pitanje zabijanja golova?
  • Captain America
    15.1k
    ljudi su već odlučili da je lošMali Zeus



    Igrač s brojem 4.

    Šutalu se skida sve po spisku koji je domaći. Ovaj bi sjeo u auto i vratio se u Bolognu nakon 3 ozbiljne utakmice.
  • Orc123
    6k

    Cak i na onoj oranici od terena ja se ne sjecam ni jedne lose reakcije...ono je bila oranica a ne ovo danas.
    Ali neka oni su stranci pa eto sram ih bilo jer s klupe ne daju veci doprinos i ne drze bar liniju zaleđa. Cak mislim da Sosa kriv za prvi gol jer je sjeo na stolicu do pa nije drzao liniju.

    Mislim da od Boska u zadnjih 7 utakmica mozes sloziti bolju kompilaciju!
    Da ga istrpimo do zime ili do ljeta?

    Ne moje je rjesenje da svaku utakmicu ne ulazimo s golom minusa pa onda imas neku priliku izvuc i nerjeseno a to da smo u napadu kriminalni to je jasno ko dan!
  • i more je plavo
    891

    Od obrane sve krece.

    Kad znas da imas stopere koji ce zatvoriti i golmana koji ce nesto obraniti, slobodniji si u kreaciji i pokusaju driblinga, znas da ak zajebes, ima ko ispraviti.

    Ovak vrtimo lijevo desno na sigurno, a cim probamo nesto prema naprijed, netko otraga kiksa i lovimo rezultat.
  • Dudu9
    584

    Prije smo imali golmana koji bi skinuo zicere, a sad onaj koji prima svaki malo bolji udarac na gol
  • OsamŠest
    2.7k

    Totalna glupost.. Pa daj pogledaj roster Jakirovića sad i usporedi sa sastavima prethodnika..
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Nikakav otkaz, puna podrška Jakiru. Nadam se da neće uprava donijet krivu odluku kao i sa Bišćanom. Sa ovim kadrom nam ni Sveti Petar nebi pomogao, ljudi su na vrijeme zazivali pojačanja nisu im ništa priuštili. Treba otkaze podijeliti u upravi. Jakire izdrži nemoj odustat!!
  • Nogo
    1.7k
    Ja ne znam o kakvom otkazu pričate. Prodaje, ozlijede i baksuzi od igrača koje ima. Da on nije vratio Kulena pa mi ni napača nebi imali.
    Ovo je Šimić najviše kriv i ostatak gamadi. Biščan je vapio za pojačanjima i šta je dobio?
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Ne trebamo biti ko kmečavci sa juga i svaki mjesec novog trenera tražiti, upiremo prstom u krive ljude, glavni krivci su u uredima gore.
  • Jaro
    6.1k
    Ovo je sramota u rangu Gzire, Tobola i slicnih. Otkaz i upravi i treneru...
  • Crusades1986
    10.2k
    Nije on kriv za sve, al je kriv za ovu već iritantnu tvrdoglavost. Emreli nije krilo. Danas Emrelija stavi na krilo. Perić i Boško rade cirkus svaku tekmu kad krenu zajedno. Perić i Boško danas krenu opet skupa. Menalo ne može mrkvu iščupat. Danas krene Menalo opet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.