• xavier
    11.4k
    Iako sam bio načelno protiv toga - Rile mora igrati desnog stopera do zime, pa pod cijenu Moharramija na desnom beku.markoli

    Na žalost upravo to. Koliko god sam bio protiv Rileta na stoperu iz razloga što je odličan bek i puno bolji od Moharramija, činjenica je da nam je ujedno i daleko najbolji stoper što je stvarno depresivno.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Šutalu se skida sve po spisku koji je domaći. Ovaj bi sjeo u auto i vratio se u Bolognu nakon 3 ozbiljne utakmice.Captain America

    Ima kaj zanimljivo da ne gledam cijeli video?
  • Jaro
    6k
    najbolji stoper nam je desni bek, najbolji lijevi bek nam je veznjak, najbolje lijevo krilo nam je ofenzivni veznjak...
  • serbus
    3.7k
    Nije mi Čačić drag jer je njegovo rezanje i dovelo do ovoga ali sad sam se sjetio da je izgubio svlačionicu kad im je navodno rekao da nitko nije za ligu petice....

    I stvarno je tako ispalo ni Ivanušec,Livi, Ademi a ni Šutalo nije tamo prodan kakvog smo neshvaćenog genija imali... :lol:
  • Jaro
    6k
    da nitko nije za ligu petice....

    I stvarno je tako ispalo ni Ivanušec,Livi, Ademi a ni Šutalo nije tamo prodan kakvog smo neshvaćenog genija imali..
    serbus

    yep, ovo mi je proslo kroz glavu...
  • Mali Zeus
    10.5k
    Nizozemska je liga petice. :wink:
  • serbus
    3.7k


    Za mene ne , spa ita njem fra eng to je uvijek barem za.moju generaciju 5
  • Mali Zeus
    10.5k
    Za mene ne , spa ita njem fra eng to je uvijek barem za.moju generaciju 5serbus

    Sve super, tvoja generacija i dojmovi, Petica itd., ja govorim o koeficijentu.
  • Krizy
    38.4k
    Znači otkaz ako kiksa uskoro :sweat:
  • Ivdzo11
    3.3k
    nemoj me trzati :lol:
    Kad sam otvorio vec sam mislio neka zahvala....
  • Mali Zeus
    10.5k
    the-godfather-part2.jpg?w=720&h=480&crop=1

    Sjećamo se svi Šimićeve pune podrške Bišćanu nakon AEK-a.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Da nije tužno bilo bi smiješno. Kakve crne podrške treneru preko društvenih mreža. Samo se blamiramo sve jače i jače.

    Umjesto da debili izađu pred medije i objasne šta je problem oni podršku daju preko društvenih mreža. Zemljo otvori se
    :monkey:
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Tako je bravo, ajmo Dinamo, nema predaje!
  • BornaPŽ1986
    1k
    Umjesto da debili izađu pred medije i objasne šta je problem oni podršku daju preko društvenih mreža. Zemljo otvori semarcio amoroso

    E sad, nedavno se pisalo po forumu kako klub treba poraditi na odnosu s navijacima, biti aktivniji na drustvenim mrezama i sl. a sad opet ne valja.

    Da se osvrnem na tvoj komentar, zar mislis da ce uprava napraviti pressicu i reci "da, problem je u tome sto smo uzeli brdo para ovo ljeto i nismo nikog doveli osim drugoligaskih igrac, Kulena koji nije za Dinamo, Japanca i Vidovica koji je jedino nesto pokazao". Ja mislim da svatko moze zakljuciti u cemu je problem, nikakva izlaganja pred medijima nisu potrebna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.