• Captain America
    15.3k
    Ovu jadnu ispriku za beka ni Bjelica, ni Mamić, ni Kopić, ni Krznar, ni Čačić, ni Bišćan nisu uspjeli zatvoriti u obrani i sad se Jakiru spočitava. Mogu mislit kakve su škole nogometa u Iranu. Kukali ste za Mihajličenkom na beku umjesto Ljube, eto vam ga sada. Danas prvog napadača igra čovjek koji je uspio najviše dogurati do 3. opcije u napadu u 5 godina boravka u Dinamu. Desnog krila nema jer je prva opcija (koja bi u ozbiljnom klubu bila druga) ozlijeđena, a "kapitalac" iz Japana ne zna kako naručit sok u kafiću ili reći taksistu koja mu je adresa, a kamoli se sporazumit s igračima.

    Bijes uputite fufici od predsjednice i njenoj sviti.
  • Sljeme
    2k
    Nije trener kriv za promašenu transfer politiku i ozljede igrača.
  • Markelo
    2.5k
    Ovo nije kadar za otić daleko ni u konferencijskoj ligi al valjda je dovoljno dobar za dobit šiptare i stvorit koju šansu za gol na poljudu. Ili je kadar pun poluamatera ili trener ne zna postavit igru
  • Dudu9
    602
    Pa stalno se piše da se Ljubo makne sa beka i da priliku Mihi eto gledajte kako igra
  • Orc123
    6.1k

    Daj ti meni reci kako smo mi danas igrali opcenito? Koliko smo stvorili prilika naprijed? Koloko smo odigrali uigranih akcija? Koje automatizme imamo? Bekovi su kriminalni ali gdje je napad? Sredina?
  • Captain America
    15.3k
    Neću reći od čega ne možeš napraviti pitu jer je zabranjeno vrijeđati igrače. Mi imamo jednog top igrača danas u sastavu uz dva talenta od kojih jedan stagnira već par mjeseci. Imamo 7 od 10 u najboljem slučaju rotacijskih igrača u prvih 11. Kakvu dojmljivu igru s tim složiti? Inače je prije par tjedana Ludogorec izgubio 2-0 na Kosovu pa su ih tamo dobili 4-0.
  • Mihaljević
    8.7k
    Dok Jakir ne odradi pripreme i prijelazni rok sa ekipom , nemamo pravo ništa govoriti.
  • Orc123
    6.1k
    znaci od Totenhema i Milana do Ballkanija? A? Znaci trener nije odgovoran? Pa mi bi takve ko Balkani trebali dobiti sa igracima s posudba! Nismo ni jednu peiliku stvorili! Inace igra nam standardni vezni red danas i najbolje sto imamo! Gdje ti je posjed, igra?

    Uz duzno postovanje ali ni Biscan nije prosao pripremw sa ekipom jer ako se sjecas najbolja ekipa se prikljucila peipremama tjedan dana svega, a prijelazni rok? Biscan je ko papagaj bas kao i ja ponavljao sto mu treba a nije dobio nista ili nesto ali prekasno ..
  • jedan u nizu
    6.8k

    ma kakav prijelazni rok?
    jel on SD? nije.
    Dal ce imati utjecaja na prijelazni rok? Hoce.
    Jel ima sposobnu, voljnu i upravu koja zna sto zeli da mu omoguci prijelazni rok? Nema

    Kakve mrtve pripreme? Na pripremama se hvata kondicija, tu nema ozbiljnih tekmi, nema takvog inteziteta. Samo uhodavanje ekipe medusobno i na radnu temperaturu.
    Radnu temperaturu imamo, a ako njemu nisu dovoljna 45 dana sa svakodvnevnim treninzima i tekmama sa razno raznim protivnicima da vidi tko je dobar a tko ne, onda nek pokupi prnje.

    Di bi dosli da trenere ocjenjujemo jedino ako odrade prijelazni rok i pripreme?
    Ako si dobar trener radit ces sa onim sto imas. Ovdje je ocito da ekipa nije kao ona prije, ali da igra daleko ispod svojih mogucnosti to je svima jasno.
  • Captain America
    15.3k
    Znaci trener nije odgovoran?Orc123

    Jakir je radio pripreme? Jakir je radio selekciju igrača?

    Pa mi bi takve ko Balkani trebali dobiti sa igracima s posudba!Orc123

    Samo potcjenjuj kosovski nogomet, a naše igračine na posudbi ne mogu do minuta. Shvati da je današnji Dinamo 3. razred europskog nogometa i to samo zato što je smio ispasti dvaput iz kvalifikacija. Nisam siguran da bi ovaj sastav dohvatio konferencijsku da je startao iz 2. pretkola iste.
  • mali M
    4.1k
    Buraz kako ima itko obraza Mihajličenku išta reč. Da Ljubu gledamo ove sezone ooooodlično je odigrao protiv Hajduka, Sparte i ostalih... koliko je golova danas palo zbog Mihe?? Baci ga frajer u igru nakon ignoriranja 8 tekmi i sad njega izvučete kraj živog Mohe i ostatka anemičnih... svaka čast
  • bluepower86
    853
    Otkaz Jakirovicu
  • Dinaminjo
    619
    Zamjene za stat i gledat
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Na prostoru ex-yu nema trenutno boljet trenera of Vahe. Nek prica ko sta hoce

    Mozda je bio skup...a i nije podoban bas

    Zapravo...pametan covjek
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Otkaz Jakiroviču. Ovo nema smisla...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.