• Paggini
    11k
    Bišćan je bio sukreator ove ekipe - prijelazni rok ide i dijelom njemu na dušu. S Biscanom smo ispustili vodstvo na Maksimiru od tovara, ispusili od AEKa doma nakon vodstava, ispusili tamo NAKON DUPLOG VODSTVA. Drag je meni Bišćan kao dinamovac i borac za promjene, ali zazivati njega je još gore od traženja otkaza Jakiru.
  • Patak
    2.6k
    A tko bi to bio onda? Mislim, sljedeći trener...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Je otkaz i tko ce doci umjesto njega Kruno Jurcic ili opet Cacic????
    Daj se ne zajebavajte
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Puna podrška Jakiroviću. Sa njim je krenuo uzlet i ovaj jedan krkanski derbi u kojem je bilo najmanje nogometa neće ništa promijeniti. Neka se koncentrira na Istru i možda ćemo već za vikend biti de facto prvi na tablici. Treba Balkanija ignorirati i poslati Kulenovića, Halilovića, Menala da to odrade a koncentracija mora biti na Istri.
  • Ali
    2k
    Ja Jakiru danas jedino zamjeram što nema kvalitetu u stožeru da mu na poluvremenu kad vidiš da si izgubio Petka a znaš kakva ti je klupa nije se odlučio u takvoj situaciji za nulu. Uveo Sosu umjesto Mohe a desno gurnuo Šutala ili Perića. I odmah Akia umjesto Bulata. Zatvorio se pustio Hajduku loptu i igrao na kontre preko Drmića i Baturine. To mu je po meni greška da je iša o obraniti nulu u datoj situaciji bez ključnog igrača nebi mu nitko mogao prigovoriti. Sa nulom bi rijeka preuzela vodeću poziciju, a ti imaš dvije zaostale dok Hajduk mora u Osijek u jednoj zaostaloj i slijedeće kolo ide u Rijeku. A to znači do svih svetih mi i Rijeka u norbi za prvo mjesto a Hajduk ugasiš. Ovako je uvodio besmisleno napadače a bili smo jalovi i dali hajduku opet krila i potpalili euforiju
  • Jaro
    6.2k
    kad je krenuo uzlet? Pobjede protiv Ponikvi i Rudesa? Ili debajl protiv Ceha i cupanje protiv Osijeka?
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    kad je krenuo uzlet? Pobjede protiv Ponikvi i Rudesa?Jaro

    Protiv Rijeke, Osijeka, Belupa, Astane, Rudeša i Ponikvi.
  • i more je plavo
    891
    Tesko je zadovoljiti Dinamove navijace koji su navikli da vec nakon 10 kola imamo barem 7 bodova prednosti.

    Dinamo godinama igra na posjed i ceka da individualna kvaliteta rijesi utakmicu.
    Izgubili smo Livija koji je bio dodatni stoper i covijek koji je uvijek skinuo nesto sto solidan golman ne skine.
    Nevistic stoji predaleko od stopera koji se visoko dignu, i svaka lopta vracena prema njemu je panika, posebno kad igras protiv agresivne ekipe.
    Ali svaki golman bi sad bio gledan kroz Livija.
    Stoperi su spori, a Boško i nema tehniku svog prezimenjaka koji je nažalost otisao.
    Baturina je bio đoker, a sad je decko od kojeg ocekujemo da rijesava utakmice.
    Ljubo nije bek, i to se vidi cim igras s agresivinim i dobrim protivnikom.
    Sad taj teret stavljamo Vidovicu koji isto ima 19 godina i nije Vinicius, jer da je, ostao bi u Bayernu. Decko je odlican, ali nije Ivanusec, nema status u ekipi da uzme loptu i prođe sam.
    Nemamo igrace koji traze dubinu pa vrtimo lijevo desno, ali sad nema dovoljno extra klasa pa da netko od njih bude taj dan raspolozen i rijesi utakmicu.

    Kad su usli Ademi i napadaci, i kad se malo i napravio momentum da imamo kontinuirane napade jer je Hajduk bio trenutno los i neorganiziran......javili se boysi i napravili prekid koji je samo bio voda na mlin Hajduku, jer nakon toga vise nije bilo igre nego izležavanja i krađa vremena.

    Da je Hajduk dobar znaju svi koji realno gledaju utakmice, da mi nismo vise toliko dominantni isto znamo, a sad od umjetnika napraviti ratnike nije lako, i zato Jakir tesko moze od ovog kadra, u ovom momentu dobiti puno više.

    ISPRAVAK:
    Ne zelim brisati detalje posta, jer se gubi smisao daljih upisa, a bio sam prezivcan da pogledam snimku........JEBENI PREKID su napravili tovari bakljadom.
    ISPRIKA deckima koji su bili na tribini u Splitu
    Prestar sam i generalno ne volim bakljade jer kad sam na stadionu jebeno smrdi a kad gledam na tv-u onda se niš ne vidi.
  • serbus
    3.8k


    Jebiga ovo je kao da redovno polažeš ispite pa padneš na diplomskom
  • Jaro
    6.2k
    vrh, ako ti je to uzlet.... pogotovo Osijek, Ponikve i Rudes...
    Astanu je i Biscan rijesio...
  • Mihaljević
    8.7k
    Puna podrška Jakiru. Prva utakmica izgubljena njegovim odlukama. Dobit Balkani i Istru i nadam se da će ih Riječani maznit.
  • bluepower86
    853
    Biscan je doktor nauka za Jakira.
  • Patak
    2.6k
    Bišćan si je sam kriv, ne možeš reći da imaš 11-12 igrača i u ključnoj tekmi pokušavaš to dokazati tako da nikoga ne mijenjaš.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Opet se priča o otkazu?
  • Benito
    620
    Naravno da je i on kriv, ali mi bi trebali promijenit 10 trenera u sezoni onda, nakon svakog kiksa novi pa kaj bude bude...daj molim te
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.