• diebalo77
    174
    Mislim da je najavio ostavku
  • vjeko1701
    6.3k
    Nisam pohvatao cijelu izjavu, gdje je najavio?
  • sport
    2.5k
    Trener napokon rekao ono što je trebao reći a sad ćemo vidjeti djela.
  • hardek
    1.9k
    Realno često je on govorio šta se treba reći a onda dođe sljedeća utakmica i 10/11 istih igrača igra. To je ono što sam napisao par postova unazad, govori ono što svi hoće cut a dijela nigdje
  • Captain America
    15.3k
    Smijene li Jakira, ako su i 1% manja smeća od Mamića, pokupit će se i članovi uprave. 3 trenera smijeniti u manje od 6 mjeseci...
  • Dinaminjo
    619
    Cak mi ga je sad malo i zao nakon izjave.
    Bar je rekao istinu
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ode i Jakir a bas sam mislio da je on "taj", steta...
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Ništa tu trener nije kriv. Ako i jest, najmanje je kriv.
  • dzggzd
    146
    Ne znam je li za mene ovo zadnja utakmica. Kad prespavam ću donijeti odluku jer smatram da sam i ja odgovoran za ovo. Najgore je kad govoriš da te netko buši, ali kad izađeš izaći na teren onda se moraš zapitati zašto se to događa. Ovo je za mene najteži poraz. Ovo nema veze s vezom, ovo je bruka. Nezamislivo je ovo za mene.
    respavat ćete i donijeti odluku, što ste s time mislili?
    Da ću prespavati i donijeti odluku. Vidjet ćemo što će sutra donijeti.
  • Mihaljević
    8.7k
    Puna podrška Jakiru.
  • sport
    2.5k
    Jakir je rekao da ga je sram,da je vrijeme za druge igrače,i da će vidjeti što donosi sutra.Ja trenera ne bih mijenjao kao što sam već pisao ostavio bi ga do kraja polusezone i onda podvukao crtu.Na njemu je da povuče neke poteze jer igrač koji ne podrapa guzicu na terenu tamo nema što tražiti.Hajduk pa danas Ballkani nam zabijaju golove na istu foru.Jedan naš trener s kojim sam radio uvijek je govorio i pokazivao šaku,kad se braniš stisne šaku,kad napadaš raširi šaku a mi se branimo obrnuto sa široko postavljenim bokovima i stoperima koji još k tome stoje visoko.Ma u pm.neću više pisati jer bi mogao cijelu noć.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Isti kurac nam je sa svima... s Menalom, Kulenovicem, Mykhom, Moharamijem i takvima.... da je Guardiola trener
  • Mali dioničar
    15.1k
    Zbilja nije lako čitati floskule poput "ne zalažu se, ne daju sve od sebe, ne podrapaju guzicu na terenu".

    Trener je tu da svoju ideju nogometne igre prenese igračima i da igrači igraju nogomet. Svaki polupismeni pijanac zna igračima reći "borite se i ostavite srce na terenu."
  • Dudu9
    602
    ma kakav otkaz ova momcad je za kurac, sta je trener kriv sto dobijemo 2 gola smjesna, a u 2 utakmice momcad ne moze 1 jeb gol zabit, najbolje da on zaigra u napadu pa zabije
  • Mali dioničar
    15.1k
    sta je trener kriv sto dobijemo 2 gola smjesna,Dudu9

    Da, jel bi možda trener trebao objašnjavati postavljanje obrane na dubinske lopte. To bi vjerojatno trebala Vlatka raditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.