• Maksim Maksimirski
    5.6k
    Mora se komentirati i nedostatak jaja ove ekipe koja, kad god je važno, gubi od Hajduka. Imam osjećaj da smo zadnje 3 sezone postali mušterije Hajduku (iako to rezultatski ne izgleda tako) jer su oni pobjeđivali svaki put kad je bilo važno. Onu sezonu kad smo dobili Šibenika za titulu realno smo svi znali da ćemo popušiti od Hajduka u Maksimiru ako ta utakmica bude odlučivala iako smo bili duplo bolja ekipa i iako su tada u Dinamu bili i Oršić, Ademi, Ivanušec, Livaković. Utakmica sa Šibenikom je zato bila ''biti ili ne biti''. Tako i danas svi znamo da bi ovaj Dinamo popušio od Hajduka da teoretski zadnje kolo u Maksimiru odlučuje prvaka. Dobili bi nas na višak muda i hrabrost makar imali 20 posto posjeda.
  • Fanboy
    2.6k


    "Naše" jačanje Rijeke će nam se isplatiti već idući vikend...Barem neka korist od suludih poteza.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    A jebiga ako nam je obrana slabiji dio pa di je nestao taj jači napadački dio ekipe...serbus

    Baš to...
  • OsamŠest
    3.5k
    Aaaa.. Vruća je glava..

    Ne znam koliko ima smisla ponavljat kao papagaj, ali mi smo najbolja momčad Hrvatske. To smo pokazali i danas.

    Skupit se, dić se.. Ajmo dobit sve do kraja!
  • Benito
    876
    Da oni imaju srca, volje i želje za pobjedom koliko mi navijači imamo, bilo bi sve drugačije
  • Mlađi referent
    12.3k
    ali mi smo najbolja momčad Hrvatske. To smo pokazali i danas.OsamŠest

    I isto tako već drugi derbi gubimo kao da smo mi Hajduk, a oni dinamo. I to je najveći problem. Debakl u Pragu, pad u Ateni pa ovo dvaput s tovarima. Izgubili smo onaj šampionski mojo.
  • marcio amoroso
    36.6k
    I nešto što je najgore danas. Ispred kuće hoda 5 dječaka od 12-13 godina i četvorica zezaju jednog. Znači jedan navija za Dinamo, a četiri za hajduk. U sred Sesveta :yikes:
  • Keyser Soze
    10k
    U bircu di sam gledao na gol tovara 3-4 osobe glasno proslavile gol.
  • DZGIS
    1.2k
    Kulenović je tip igrača kao ja. Za ozbiljan nogomet nisam, ali kad se igra sa ekipom, onda me žele u ekipi i biraju me prvog jer dajem znakove borbe bez obzira na rezultat, trčim i ne odustajem nikad, uvijek sam fer i želim fer igru. Zapravo, mislim da u tom poređenju imam prednosti nad Kuletom, jer ne kužim šta je sa tim dečkom, ali od njega se lopta odbija doslovno. Kad je uspije primit ili dobije u noge, on u tom trenutku ne zna gdje bi pošao i šta sljedeće treba napravit sa loptom...
    Ne volim pljuvačine igrača, posebno nakon ovakvih poraza, ekipi uvijek podrška, ali ja ne kužim tok đečka nikako
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Jakire do kad ces vise forsirati Sutala kao da je u najmanju ruku Josip Sutalo pa da bez njega ne ide. Svaku tekmu sto je odigrao je imao barem jednu kardinalnu gresku ili krivo postavljanje ali on je i dalje tu. U relativno lakoj tekmi Ristovski igra nacet da bi ga onda to dokrajcilo. Petko igra danas a znamo da se ta ozljeda ne sanira tako brzo i napravis jos veci problem, s tim da na klupi imas igraca koji je prije par dana dao 3 komada. Lijevog beka ti igra Ljubo koji je u vezi pokazao da ima idealne lopte u prostor koje Vidovic perfektno zna iskoristiti ali ne mi cemo ga drzati na beku. Mykha ne moze dobiti sansu u prvih 11 u kontinuitetu a tri put je manji problem od recimo Sutala. Umjesto da igramo svoju igru,dignemo Mykhu i Mohu gore da bombardiraju centarsutevima,da Vidovic utrcava konstantno u prostor ne mi to ne zelimo,mi idemo na Poljud i prihvacamo njihovu igru. Jako pametno. Takuro nece nikad dobiti 3-4 tekme u kontinuitetu,Bernauer takodjer,kako god oni svoje minute sto dobiju iskoristili,jednostavno kontinutet nece dobiti. Bojim se samo za Jakira da ce izgubiti svlacionicu ako ce ovako i dalje biti igraci kojima se neda prava sansa i koji su vecinom na meti kritika,dok poneki idu iz greske u gresku i njima se suti.
  • peša
    74

    Skupljamo se i dižemo od početka ove sezone već 4i put. Mi nismo uspjeli napraviti polušansu u 90 min, oke nisu ni oni, ali su zabili.
    Uvijek neka nadanja da ce skupit muda i odigrat više na tu pobjedu...
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ako su odrasli trebali ste im jebati mater. Ja djecu tući neću, ali odrasli bi mi šutjeli u ZG.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    od valjda 7-8 ozbiljnih utakmica, protiv relevantnih momčadi ove sezone...dinamo je dobio valjda dvije!

    rijeku i spartu, na maksimiru...
  • Krulek
    461
    Možda jesu levati, ali nakon toliko godina imaju motiv, 34000 gledatelja, medije koji samo o njima pišu, pritišću suce na sve moguće načine, njihovi zagovornici poput onog fiškala i drugih " poznatih " likova pljuju po protivnicima bez posljedica i uzdižu ih u nebesa, stvaraju euforiju pa ako prođe prođe. Što od svega toga ima Dinamo? Odane navijače i " navijače " od kojih u u Zg mnogi pogledaju utakmicu jednom u sezoni i trenutnu upravu koja je dodatno rasturila i igračko, a ne samo upravljačko ozračje. I to je sve. Potrebna je trenutna stabilizacija u svakom pogledu.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ako su odrasli trebali ste im jebati mater. Ja djecu tući neću, ali odrasli bi mi šutjeli u ZG.marcio amoroso

    baš to!
    ništa fizički ne bi došlo s moje strane (barem ne prvo), al u mom društvu se sigurno ne bi derali po zagrebu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.