• San Lorenzo
    15.9k
    Ne pišem ovo s namjerom vrijeđanja i omalovažavanja protivnika, već iz isključivo objektivnog rakursa... jednostavno mi je nepojmljiv ponovni poraz protiv momčadi invalida.
    Ponavljam, nikakav problem izgubiti u bitnoj utakmici, ali protiv ovakvih
    masacusec

    Što se prije shvati da mi uopće nismo toliko jači od njih, bit će lakše...obrana nam je smijeh, Bulat nit smrdi nit miriše, Baturine nema već tri mjeseca, krila nam igraju ljudi koji krila nisu...živimo od Petkovića jednako kao što oni žive od Livaje.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Od koga mi izgubimo...
    Protiv koga mi nemamo niti jednu jedinu šansu na utakmici...
  • Samo Dinamo
    151
    Treba tovarima čestitati na jebenoj obrani. Naša blagi užas.
    Ljubo je falio u vezi, jer igra beka pored živog Mike. I
    onda uđe Mika, a Ljubo umjesto u vezu izađe van...ne kužim.
    Početna postava pročitana, nadal sam se da Jakirović ima više muda i mašte.
  • Paggini
    21.4k


    Živimo od Petka, Mišića (što je svaka ekipa.skužila i igra flastera na njemu) i Ristovskog. Uskoro ćemo vjerojatno na tu listu dodati i Vidovićev trenutak magije.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Drugo poluvrijeme je pokazatelj da Dinamo u ovom trenutku nema kreaciju u igri bez Petkovica i nadam se da ga nismo izgubili na dulje vrijeme jer bi to bio ogroman hendikep u i ovako vec rasklimanoj momcadi.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Ja vam kažem da se igra do ponoći, mi ne bi gola dali.
  • Ali
    2.2k
    Priključiti Vrbančića, Gurlicu, Košćevića, Perkovića od sutra u prvu momčad dok se ne oporave Petko i Rile

    Kaneka, Kuleta, Drmića, Mykhu, Mohu, Menala, Marina pokloniti pod hitno nekome, ako nista na tribinu slijedeću utakmicu za primjer drugima. Jer takva bolikurcina u plavom dresu je nedopustiva ! I mora imati reakciju trenera. Djela a ne riječi, inače bude trener ozgorio ako ne poduzme drastične rezove.
  • Antonio bbb
    257
    to je postalo normalno… zivim kraj skole (zagreb) i svakih par dana vidim nekog s hajdukovim, pa cak i torcidinim obiljezjima ( neki dan velim nekom klincu da je mozda bolje da inace ne ide u skolu s tim dresom da to ne isprovocira drugu djecu. on veli kak nema veze jer je onako i ovako pola skole za hajduk pa mu nitko ne prigovara. naravno, nikaj protiv djece, al jednog dana bu neko dijete dobilo batine zbog glupih roditelja.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Treba biti gospodin ali ne treba biti papak. Kukavice često svoj kukavičluk opravdavaju sa ''ostat ću gospodin i trpit što mi seru po glavi''. Ako tebe netko prebija ko vola ukoliko u Splitu, Kaštelima, Makarskoj , Solinu nosiš dinamov dres ili navijaš za Dinamo javno i glasno onda se zna što treba raditi ako netko u tvojoj kući radi isto. Tovari brišu dinamove murale u gradovima gdje je omjer 80-20 za Dinamo a mi ćemo čini se za 10 godina (ako nastave stvari ići u ovom smjeru) imati Livajin mural u Bogovićevoj. Dajte skupite muda u pičku materinu i navijači i igrači jer nije dinamovština biti šonjo.
  • marcio amoroso
    36.6k

    I ja živim blizu škole i stvarno nisam vidio nikoga u njihovim obilježjima. Nadam se da i ubuduće neću.
  • boem
    309
    Naši najveći problemi po meni trenutno: stoperski par (Perić je ok, ali uz njega mora biti kvalitetniji stoper da bi on bio dobar), desno krilo, lijevo krilo (točnije Vidović i Baturina su sličan tip igrača i nijedan mi nije za krilo). Također, igra bez Petkovića nam ne postoji.
  • Rakovica1986
    661
    Što se tiče tekme, sranje. Dok Petko nije izašao visio je taj gol u zraku. Nakon toga bez ideje naprijed, spor prijenos, Mišić opet spore noge jer nije igrao 10 dana, bunker i makljaža četnika. Nakon gola kao i inače na Poljudu ne igra se skoro ništa do kraja utakmice. Što se tiče toga da mi neko galami u kafiću, to mi se ne događa. Ako ćeš skužit nekoga da je tovar, ali gleda tekmu i stisne šake kod gola, neka gleda. Padne gol ti skačeš i veseliš se, ja te prvo upozorim, a ako mi odvratiš riskiraš udaranje. Nebi to smio radit ni zbog posla, ni zbog žene i djeteta, ali radio sam i radit ću to sve dok mislim da to zaslužuju.
  • Muka
    357


    S obzirom da ovakvi navijaju za dinamo i onda se čudimo pičkastom pristupu igrača na terenu. Ne buse se štel mešati :zip:
  • Benito
    876
    a jesmo mi napravili igru da se on vidi? Tko očekuje od njega da igra ko Petko? Ako ulazi drugačiji tip napadača onda ti se i valjda način igre malo promijeni ali mi smo toliko slabi da nemamo plan A a kamoli plan B
  • Jaro
    7.4k
    pa to je tako od kad je doveden. Igra se bazira iskljucivo na Petkovicu, a onda ubacis Drmica umjesto Petkovica i cudis se kak ne funkcionira...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.