• dinamozivivjecno
    1.6k
    Najlakse je odmah tjerat trenera i igrace nakon lose partije.
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Moharrami - B.Šutalo - Perić - Ljubičić

    To je najslabija zadnja linija u 21. stoljeću. Bolji su bili i Milinović, Drpić, Mijatović, Sedloski, Bosnar, Polovanec i ta ekipa sa početka stoljeća. Tu nešto vrijedi jedino Perić. Takva zadnja linija garantira da će Dinamo primiti gol i od Rudeša, Astane, Ponikvi - apsolutno od svih ekipa u prve 3 hrvatske lige.

    I da se jednom sruši mit o Ljubičiću. Suzdržavao sam se dugo jer je uvijek bio hvaljen ali Ljubičić niti je dobar bek niti je dobar veznjak. Postalo je samorazumljivo da on mora krenuti u prvih 11 pa gdje god, na beku ili veznom, međutim tip je najveći mit u RH, veći i od ''genijalnog ministra Marića maga za ekonomiju''. Ljubičić tobože bira hoće li igrati za Austriju ili Hrvatsku ali on nema kvalitetu niti da igra za BiH.

    Boško Šutalo djeluje kao oni umirovljeni 40-godišnjaci koji za gušt igraju četvrtu ligu, odskače koliko je loš, pretpostavljam da bi tako izgledali prosječni forumaši da ih se stavi na teren. Moharrami neškolovan i trči ko muha bez glave. Za njega znamo već 5 godina da nije igrač za Dinamo ali ga držimo jer je dobar dečko i jer uvijek pozdravi kad prođe ulicom. Kaneko je bizaran, bizarno se ponaša. Ima loptu i 20 metara ispred sebe pa stane i gleda okolo, onda ničim izazvan odšprinta u sredinu. Vidio sam loših igrača i netalentiranih ali nešto ovako bizarno nisam u životu vidio, barem ne u Dinamu.
  • boem
    309
    Po meni greška s Drmićem, trebao je Emrelija u špicu prebaciti. Drmić nam je igrač manje u taktici koja nam se bazira na Petkoviću naprijed.
  • Klenx
    4.3k
    Od koga mi gubimo drugi puta ove sezone.

    Jedino što su ovi radili je napucavanje lopte u zrak. Dovoljno za nas.
  • Aggro
    602
    Bez ispaljenog metka... Ademi je probao malo dignut al jbga...
  • Keyser Soze
    8.4k
    Smiješni su Šutalo i Perić, nadam se Sosi i Maxu što prije
  • Mihaljević
    8.4k
    Nedaj Bože da se Petko ozljedio. Ko će sad gledat jebeni Balkani , dajte nam Istru odma.
  • veselko tenžera
    1.4k
    Jakirovićev previd je početak drugog poluvremena. Ovaj je uveo Trajkovskog da se spušta po loptu i tu je dobio balans. Tu se moralo uvesti Ademija. Gol je pao nabijačinom iz sredine kad nismo iskontrolirali duel.

    Moha katastrofalna reakcija. Kako se odbila lopta mislio sam da ju je ovaj rukom odnio, kad tamo Moha gurnuo idealnu u for. Drag mi je dečko, al jbg, njegov kiks.

    Bulat je ljudima drag radi slobodnjaka i prekida, ali po meni je on jedan od glavnih razloga naših defanzivnih problema. Mišić mora kraj sebe imati agresivnog trkača, on i Bulat u paru su premekani i tu nema bloka ispred obrane.

    Inače za prvenstvo nemam nimalo straha, ovi na ho-ruk ne mogu pobjeđivati u kontinuitetu i tu će naša veća kvaliteta doći do izražaja. Drugi je par rukava da je sramota izgubiti od njih ovakvih kakvi su.
  • miro
    3.3k
    nisi fer prema Ljubi jer je unatoč svemu za barem jednu klasu bolji od ostalih nabrojanih
  • Mihaljević
    8.4k
    Theophila odma vratit danas.
  • Zagreb1992
    1.4k
    hahahah bravo za blubače :D
  • runtothehills
    382
    Brine me status forme Baturine, nakon Sparte dosta tromo i nekonkretno. Falio nam je danas izmedju linija, plus što je njemu prebitan Petković da se ima mogućnosti ubaciti u prostor.
  • zagr
    505
    sad nam je na redu da napunimo zapad i sjever dolje protiv istre.
  • serbus
    3.6k


    Prestao pratiti , misliš općenito za tekmu ili se sad nešto otpjevala?
  • Georg Koch
    3.9k
    Samo mozemo zahvalit Istri, Gorici i cudu s neba sto je Hajduk tu uzeo 0 bodova, inace bi sad kaskali 11 bodova(realno).
    Uvijek moze gore ;)
    Strasno ali tako je
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.