• Zagreb1992
    1.7k


    Svima nama Leko kurac pušio sad mu pjevali ..i to taman se fino čulo kad je krenuo intervju davati :D
  • Time
    871
    Ristovski je puno falio pogotovo u ovoj obrani,ništa glavu gore...moram priznat( ne zadovoljstvom ) da je ponekad uzbudljivo biti i lovac
  • miro
    4.4k
    Grozna nam je obrana, imat ćemo problema i u KL i u HNL i dalje. Ovaj Hajduk je vrlo slab, nista nisu odigrali, ali ne mogu reć da nisu zaslužili pobjedu, imali su plan, držali su ga se i par puta utrčali iza obrane = 1 gol, 3 boda i doviđenja...
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ne znam, Boško svakako treba na klupu preselit, a Theophile bi za ovakve derbije došao samo tako… Još kad se sjetim kako smo se Lauritsena odrekli…
  • Jaro
    7.4k
    Sanjam trenera s mudima...
  • Tom vg
    1.1k
    Jedinu foru na koju su mogli dobit, su nam i prodali. Jakire, zamisli se malo.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Tko je kriv za gol?
  • Mali Zeus
    13.2k
    Samo nemojte opet tjerati trenera. Ili je prekrasno?
  • San Lorenzo
    15.9k
    Treneru nemam previše za zamjeriti, jedino pričanje o brzom, agresivnom, duel nogometu, a onda forsiraš najtromiji stoperski par u ligi, Šutalo je plaćen koliko je plaćen, ovaj igrač nije onaj od 4 milijuna eura, pregristi govno i priznati da je propao...ostatak ide na dušu upravi koja se natrpala gomiletinom igrača istih karakteristika.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Obrana limitirana, spora i konfuzna. Ode ti J. Šutalo, a ti dovedeš dvojicu koja ti služe da igraju s Ponikvama, alooo?! Tko je ovdje lud? Transfer politika NIKAD gora! Napisao bi svašta sada ovdje!
  • serbus
    4.2k
    A jebiga ako nam je obrana slabiji dio pa di je nestao taj jači napadački dio ekipe...
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ak mi od ovih levata izgubimo prvenstvo možemo ugasiti klub.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ristovski je puno falio pogotovo u ovoj obrani,ništa glavu gore...moram priznat( ne zadovoljstvom ) da je ponekad uzbudljivo biti i lovacTime

    Ma boli me ona stvar tko je falio... od ove šake fekalija se ne smije izgubiti, HALO LJUDI, NE SMIJE!
  • peša
    74
    Nek mi netko jos nesto napise o Bernaueru, koliko gresaka misle trpiti Šutala, o momkunsve najbolje ali Dinamo nije klub u kojem se trazi forma ili u kojem se oporavlja od ozljede u prvoj postavi.
    Pustili smo Rasa, pustili Teofila, i jedan i drugi trenutno svemirski brod za Boška.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.