• Krizy
    35k
    U 14. kolu igra se najveći derbi hrvatskog nogometa. Ovo je treći susret ovih klubova u ovoj sezoni, a u prva dva je Dinamo bio bolji nakon izvođenja jedanaesteraca, čime je osvojio Superkup te pobjedom 4:1 u 5.kolu.

    Dinamo će derbi dočekati na prvom mjestu sa 34 boda, dok je Hajduk na drugome mjestu sa 26 bodova.

    Dosad smo s Hajdukom odigrali 100 utakmica u HNL-u te ostvarili 47 pobjeda uz 25 neriješenih ishoda te 28 poraza. Gol razlika je 142-100 u Dinamovu korist.
    U gostima smo Hajduk pobijedili u 13 utakmica, 16 puta remizirali i 20 puta izgubili, uz gol razliku 51-61.

    Zadnju utakmicu protiv Istre, Hajduk je igrao u sastavu:

    Sentić - Mikanović, Awaziem, Elez, Melnjak - Vuković, Kalik - Sahiti, Krovinović, Biuk - Livaja

    Nijedna momčad nema suspendiranih igrača.

    U zadnjih 10 utakmica s Hajdukom, omjer je 6-2-2 u našu korist.
    U zadnjih 10 godina na Poljudu smo pobijedili u 11 utakmica, 6 je završilo bez pobjednika a izgubili 4 puta, uz gol razliku 27-15 za Dinamo.

    Koeficijenti za utakmicu su:
    Hajduk 2.90 - 3.40 - 2.40 Dinamo

    Sudac: Igor Pajač

    Dinamo bi pobjedom napravio veliki korak prema naslovu i ugasio južnjake, koji su trećinu bodova upisali na krilima dvanaestog igrača.
    Dvanaesti igrač su naravno bili suci.
    1. Kakav rezultat očekujete? (89 votes)
        Pobjeda Dinama
        87%
        Neriješeno
        11%
        Pobjeda Hajduka
          2%
    2. Idete li na utakmicu? (89 votes)
        Da
        20%
        Ne
        80%
  • seljak86
    2.2k
    Šteta da je petak, al ipak... Svi u Split!
  • NitkoBitan
    11.5k
    Mozda malo prelazim u off-topic ali nema veze. Ovaj momak posjecuje razne derbije diljem Europe i ima masu videa u kojima prezentira navijace i klubove. Od utakmica nasih klubova bio je na Man City-Dinamo (https://youtu.be/o1KWY2dlHvM). Gleda ga pun k ljudi diljem svijeta, nadam se da cemo se prezentirat u najboljem svijetlu, i nogometno i navijacki :strong:
    1cclbk9b2myi6zes.jpg
    Hadjuk :rofl:
  • SAS1987
    13.2k
    HadjukNitkoBitan

    Kazi mu da se pise Hadjuc.
  • Slavonac
    383
    za pobjedu tamo nam treba "savrseni" dan, jer uglavnom oni doma protiv nas igraju ratnicki, na silu, muski bi se moglo reci...i rijetko da nasi na isti nacin odgovaraju, nisam bog zna koji strucnjak ali znam tocno iz aviona vidjeti kako neki igrac zna izgubiti loptu jer ide premlako u duel...a takvih cvrstih imas protiv njih u splitu skoro svaku minutu
    uglavnom takvi mi porazi (ne samo u derbijama) padaju najteze, jer kao gledatelj vidis nesto ocito sto oni na terenu nemogu shvatiti...koristi tijelo p*zda mu materina...
    u biti odmah bi x potpisao
  • masacusec
    3k
    Ma kakav x, gazi gubu sred poljuda!!!
  • Oluja
    3.6k
    Molim da se u naslovu teme napise pravo ime stadiona, onako kako su ga sami imenovali u cast svom najvecem navijacu
  • dzg717
    923
    kakvo potpisivanje X sa ekipom koju su pretrčali svi u HNL, gazi gnjide!
  • deda
    27.3k
    Jel se zna kakva je situacija s Oršom?
  • Antonio Zg
    8
    Idemo po pobjedu, sve ili nis. Bolje imat muda i ic po pobjedu pa kaj bude neg usrat se, primit neki sugavi gol i popusit.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Pokazali su da znaju skuhat iz prekida i one duge lopte Eleza prema naprijed cesto znaju pronac metu. Posjed moramo uzet, o tome nema govora. Volio bi kad bi Misic poceo malo cesce prangijat izvana, a red je i da Spikic nesto ugura. Ne znam ni sam kakvu bi postavu poslao s obzirom na Milan..
  • blue heart 72
    1.3k
    Imam osjećaj da nas na Poljudu opet čeka jedan negledljiv derbi, gdje bi tekmu mogao odlu neki slučajan gol. Mi nismo u nekoj sjajnoj formi, bez obzira na fantastičan bodovni učinak. Magarad također ne blista, ali će sigurno biti nabrijani do kraja pošto im je ovo zadnja prilika da ulove bar kakav takav priključak i time probaju dignut euforiju. Pogotovo jer nama slijedi težak raspored nakon Poljuda (Milan, lege i Chelsea). Naravno da se u derbiju uvijek očekuje i želi pobjeda, ali ja bi se ovaj put zadovoljio i x-om. Naravno ne na onaj Kopićevski način, gdje igraš bez ikakve ambicije prema naprijed. Igrao bi da se nametnemo od samog početka, ali opet ne bi baš srljao i bacio sve u napad.
  • Stojke
    48
    Napuniti kavez i nadglasati ih,a na terenu suvereno i mirno bez nervoze, ipak smo svijet za sebe. Svi u split,i to ne zbog hajduka i "derbija" nego nasih momaka
  • Dudu24
    95
    Ja bi u ST igrao prvih 11 s rezervama. Ta 3 boda su nam kao kap vode u moru, u odnosu na 3 boda s Milanom. HNL je ionako naš, jednostavno su i uz suce, par koplja ispod nas
  • seljak86
    2.2k
    Tak je, dođimo zbog naših momaka i podrzimo ih tamo di će ih 30,000 magaraca mrzit i vrijeđat. Trebat će im.
  • reziser
    6.2k
    us4m39g4yu7e4o8v.png

    hmmmmm, peta kolona u našim redovima?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.