• db-izbjeglica
    15.4k
    Nasa obrana ne znam jel nesigurnija kad kreira pa iznosi loptu ili kad je u fazi obrane.Logistika

obrana nam utakmicu s rudešom ne može odigrati bez primljenog gola...
  • ‘nuladva’
    117
    Sretan put svimaGražvydas Mikulėnas

osim mrtvim tovarima
  • Mlađi referent
    12.3k
    Aj budi realan. 3-4 minuta pauze samo zbig bakljade. Ovi se izlezavaju u sudackoj nadoknadi nije se 3 i pol minute aktivno igrNitkoBitan

Da, da, tako su i oni realni
  • DiddyGuela
    2k

Brate pogledaj tablicu. Kazem ovo je trenutno realan odnos snaga. Mi vise od ovoga ne mozemo. Pljuvati po igracima i treneru je dno dna. Mi smo daleko od renomea Dinama. Ovo sto sada imamo je za 3. mjesto u HNLu. Sav nered u upravi nas kosta upravo sada. Nadam se boljim danima pocevsi od Nove godine i zimskog prijelaznog roka. Do onda, pokusati zadrzat sto manji minus.
  • superhik
    11.1k
    3-4 minuta pauze samo zbig bakljade. Ovi se izlezavaju u sudackoj nadoknadi nije se 4 i poo minute aktivno igraloNitkoBitan

I što nam vrijedi 20 minuta nadoknade? Nismo puknuli po golu kako treba
  • Do kraja2023
    195
    Tesko cemo mi s ovom igrom i u cetvrtak na Kosovu
  • Praskaton
    2.3k
    glupost je rec da ovo ovo realnost..imamo bolju momcad,ne kao prije da mozemo sigurno rec da dobivamo al jos uvijek imamo.

Dobili su nas..pristupom najvise
  • Salva
    2.5k
    Aj budi realan. 3-4 minuta pauze samo zbig bakljade. Ovi se izlezavaju u sudackoj nadoknadi nije se 3 i pol minute aktivno igraloNitkoBitan

Pored ovakve naše igre, komentirat sudačku nadoknadu je smiješno. S Kulenovićem i ekipom prema naprijed ne bi gol do jutra zabili.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

Tablica je rezultat naših loših partija koje nisu (bar ne protiv Hajduka, u obje utakmice) rezultat našeg lošeg kadra nego nesposobnosti uglavnom naše struke
    15.4k
    ja bi volio da mi neko nađe primjer utakmice u kojoj je neka momčad imala posjed 70% i nije uputila poluopasan udarac po golu u 90 minuta!
  • bbb medimurje
    3.2k
    Od koda smo mi dva put ove godine izgubili, majko mila...
    Ne kuzim zakaj se mijenjalo vidovica
    Petkovic previse falio naprijed
    A od obrane koja prima svaku utakmicu tesko da se moze očekivati da dode na poljud i ne primi gol
    I jos nesto, volio bih vidjeti kolko se aktivnog nogometa igralo nakon gola
  • Mali Zeus
    13.2k
    Imali loptu i napravili k. s njom. Oni zabili iz jedine poštene akcije. Teško sranje.
  • Keyser Soze
    10k
    Svu nadu polažem u Rijeku
  • Miro Vugrinec
    5k
    Nisam nikad komentiro utakmice, ali danas imam potrebu. Igra bez glave i repa. Bez imalo volje i borbe. Zasto Sutalo igra stalno u velikim utakmicama pored dovedenih svih stranaca? Kiksao u europi, protiv osijeka…. Itd da ne nabrajam. Jako je nesiguran i cesto kiksa. Bekovi danas losi. Jakirovic pogrijesio skroz sa zamjenama. Nema kreacije nikakve i onda Jakirovic vadi Vidovica koji jedini moze nesto od krila napravit 1 na 1. Pala je igra kad je Petko izaso.