• Mali dioničar
    14.3k
    Bez krvi i mesa. Ovo nije Dinamosuperhik

    I to sa trenerom nekakvim fajterom, frajerom i ne znam kak (ga) se sve ne doživljava.
  • DiddyGuela
    971
    Slabasni smo, ovo je realan odnos snaga. Mi vise od ovoga trenutno ne mozmo. Traziti krivce u pojedincima na terenu i klupi su cirkus. Mi smo ovu tekmu, kao i proslu, izgubili jos tamo tokom ljetnog prijelaznog roka.
  • serbus
    3.6k


    Da je bilo još 30min ne bi prismrdili golu ... tak da o suđenju nemamo kaj pričati...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    također, onaj tko je doveo ovog kaneka treba dobiti zabranu bavljenjima poslovima u nogometu na 10 godina...tu igrača nema, tu nema ni jednog segmenta za ozbiljan nogomet...vjerojatno u hrvatskoj drugoj ligi ima boljih igrača.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Pola sudacke nadoknade se ne igra aktivno i ovaj sudi kraj tocno u 6. minuti.... :rage: :rage:

    Da je Hajduk gubio bilo bi 8-10
    NitkoBitan

    Trebao je svirati odmah u 90. minuti kraj da ne gledamo više ovu muku, ne bi mi zabili da se igra još 90 minuta.
  • Markelo
    2.5k
    Jakir se spremao u 100-toj minuti razbit tovare al ga Pajač sjebo sa 6 minuta nadoknade
  • Tongo Doumbia
    2.5k
    Trenerov, po meni jedini, krimen je mjenjanje Vidovića u korist Kaneka. Ili probati s obojicom ili ne dirati Gabriela koji je jedini radio višak i razliku danas.

    Sve ostalo bi i ja identično postavio. Da, živcira i mene Ljubičić na beku, ali i Mihajličenku je Dolček pobjegao 2 puta opasno i napravio ga budalom. Nema se tu puno toga za korigirati.

    Mislim da je ključni detalj Petkova ozljeda, baš nas je presjeklo, do tad smo držali konce. Jebi ga, valjda je sad jasno zašto sam rekao da je bod dobar. Dolje igramo isto već dugi niz godina. Nismo se ni zadnjih par sezona pod drugim trenerima nešto baš proslavili..
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ma kakav realan odnos snaga sta je s vama??

    Naš kadar je 3 klase iznad njihovog. Pravdanje da je ovo realan odnos snaga je nerealno.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Vidjeti ćemo kad se ohladimo svi. Može biti i duže.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Pola sudacke nadoknade se ne igra aktivno i ovaj sudi kraj tocno u 6. minuti.... :rage: :rage:

    Da je Hajduk gubio bilo bi 8-10
    NitkoBitan

    Sve više ličimo na njih s ovim glupostima. :blush:
  • Nino Bule
    11.6k
    Visoka linija i agresivna igra s puno posjeda ne idu s ovakvim boskom i dinom, bore se sa nekim osnovnim rjesenjima, zakuhali su 10 puta, neka ozbiljnija momcad bi nam utrpala 4 komada presingom
  • Praskaton
    1.8k
    Do sutra mi nebi zabili sta pricate ljudi...drugo pol je uzas...ovaj poraz je bas da budes bijesan.Tipicno tovarski iz nicega...

    I sad smo ih vratili u zivot
  • Logistika
    1.1k
    Nasa obrana ne znam jel nesigurnija kad kreira pa iznosi loptu ili kad je u fazi obrane.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Sve više ličimo na njih s ovim glupostima. :blush:Mlađi referent

    Aj budi realan. 3-4 minuta pauze samo zbig bakljade. Ovi se izlezavaju u sudackoj nadoknadi nije se 3 i pol minute aktivno igralo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.