• robinson
    54
    @maksimirski istok definitivno se slažem, ne znam koji je ovo već derbi da mi dolje nemamo pobjedu. Ali i igra dolje je katastrofa

upravo tako...

popuši, nije problem...al ovo je izgubiti kao zadnja bezmuda šuga.
    tlak mi je na 300 valjda...
  • Nolifer
    6.7k
    U tamnici tvoji su vojnici...
  • Orc123
    5.2k

Daj ne budi smijesan! Svaku tekmu do sad zaebe jedan gol! Sparta, Osijek, protiv Belupa 2 puta ispao smijesno, danas ne dezi liniju i lopta ga preletjela !
  • marcio amoroso
    32.5k
    @Orc123
    Još jedan post o Bošku i letiš. Jednostavno si dosadan sa njim. To je trolanje čovječe. Ponavljaš se kao papagaj svaku tekmu!
  • Dudu24
    146
    Hajduk je loš, ali su trčali na 120% mogućnosti. Mi bezkrvni, bezvezna dodavanja i jalov posjed, jedan ima loptu, ostali ga gledaju. Kao da smo igrali protiv Rudeša, pa smo ušli sa stavom "lako ćemo"
  • serbus
    3.6k
    Ovo kaj je Rijeka dovela ajmo reći besplatno a ovo kaj smo mi izuzev Vidovića je užas.

Neznam jel ovo točno da Àdemi ima klauzulu o odigranim minutama pa mu daju po 20min je teška katastrofa ili može igrati ili ne. Kakve su to pizdarije sa ugovorima ove godine posudbe, klauzule daj igrajte nogomet.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Pola sudacke nadoknade se ne igra aktivno i ovaj sudi kraj tocno u 6. minuti.... :rage: :rage:

Da je Hajduk gubio bilo bi 8-10
  • Benito
    598
    Ja ne mogu shvatit da mi svaki jebenj derbi na tom jebenom poljudu ne možemo odigrat s gardom, napadački, pa popuši 2:0 ak treba al daj da vidim da idemo na pobjedu, ove papčinske postavke tekme i na bod ja ne znam, plače mi se od muke
    12.9k

NitkoBitan

prije bi oni zabili drugi iz nekakve nabijačine, negi dinamo taj jedan...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Obrana je katastrofalna, jednostavno unosi nesigurnost u cijelu ekipu. Peric je bio ko lane na ledu, on i Bosko sijaset krivih odluka, panicnih reakcija. Odgovora na presing bez Petka nema, puno previse dodavanja u nista, rizik 0. Ne kuzim zasto je izvadio Vidovica, a ne kuzim ni zasto smo igru prebacili lijevo ulaskom Kulenovica kad je Moharrami jedini pokusavao ubacivat, a to se valjda igra kad imas dva centarfora unutra.
    Jednostavno, bez veceg reza na zimu ovo nece na dobro izac.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Uvijek dođemo na poljud bezmudo, uđemo u utakmicu na bod, ubijemo utakmicu i izvučemo deblji kraj. Debilno