• Dudu9
    604
    Tomšević je sa izjavama ako se ne maknu od mamica i promjene statut nema nista od stadiona sigurno mjenjao misljenja Barisicu i ljudima oko njega, jer bez potpore gradonačelnika grada Zagreba, Dinamo nebi mogao malo igraliste sam napravit
  • SAS1987
    14k
    Vjerujem da ak bi ovi bili na vlasti od cca 2000 ko Bandić da bi vec imali novi stadion i demokratiziran klub. A i NK Zagreb bi još zivio.

    A ovi Bandicevi natjecaji su bili toliko ozbiljni da nije bilo rijeseno niti vlastnistvo zemljista.
  • Dudu9
    604
    ma ti natječaji su bili samo za izbore i onda bi najavili da ce maksimir cijena bit 300-400 mil eura naravno da se odustalo iako ne kuzim odkud takve cifre u to doba
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Tomšević je sa izjavama ako se ne maknu od mamica i promjene statut nema nista od stadiona sigurno mjenjao misljenja Barisicu i ljudima oko njega, jer bez potpore gradonačelnika grada Zagreba, Dinamo nebi mogao malo igraliste sam napravitDudu9

    Od stadiona nema ništa svakako, bio u upravi Mamić ili Sveti Petar. To je predizborno obećanje koje ništa ne košta a lijepo zvuči. Imao je Tomašević jedno 50 takvih obećanja prije prošlih izbora i ispostavilo se da je lagao svaki put kad je otvorio usta. Pernar na tim Tomaševićevim mnogobrojnim lažima gradi političku karijeru jer postavlja prava pitanja nakon kojih Senfa one njegove pomoćnice moraju sklanjati sa pozornice pošto on odgovora na ta pitanja jednostavno nema. Sada laže i oko novih stadiona u Kranjčevićevoj i Maksimiru i nada se da će biti lakovjernih osoba koje će i drugi put nasjesti i vjerojatno će ih biti jer biračko tijelo ima pamćenje zlatne ribice. A nakon izbora će ponovno Senf financirati nevladine udruge, obični prajd, biciklistički prajd, smještaj migranata, zelene udruge a Dinamo će i dalje igrati na ostacima ostataka maksimirskog stadiona i grad će i dalje propadati.
  • Dudu9
    604
    Pa sto se Kranjčevićeve tice to ide za sad svojim tokom tako da ne vidim sta je slagao
  • mali M
    4.1k
    nit se išta pokrenulo u Kranjčevićevoj osim slikica, nit je riješio išta sa zemljištem jer je doslovno rekao prije tjedan/dva da tu grad nema šta da to mora Crkva i država, nit je milimetar Maksimira riješen... ja neznam... gdje točno vidiš da je on napravio više od prijašnjih...
  • mali M
    4.1k
    Doslovno je zaustavio projekte sa svim dozvolama i papirima i svime potrebnim prije par dana.. dok bageri ne rasture Kranjču u ne krenu nicati tribine ništa mi nisi pokazao što prosječni navijač Dinama ne sluša i gleda već 20 godina
  • Dudu9
    604
    Po tebi znaci vec su trebali bageri srusit Kranjčevićevu da bi bilo da se nesto radi, nisu bitni planovi i projekti a ni odabir izvođača
  • mali M
    4.1k
    Da... ako želiš da nekome dam zasluge da je nešto napravio morat će mi pokazat više od "majke mi"... ponavljam, neznam koliko imaš godina al puno nas se nagledalo projekata, nacrta i dozvola za stadion u zadnjih dva desetljeća
  • Dudu9
    604
    Kako sam i napisao za sad ide svojim tokom jer se mora zakonski odradit ali najlakše je prvo pljunit i napisat da je nesposoban
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Vjerujem da ak bi ovi bili na vlasti od cca 2000 ko Bandić da bi vec imali novi stadion i demokratiziran klub. A i NK Zagreb bi još zivio.SAS1987

    Ali bi ostatak grada bio u kompletnom k.
  • Patak
    2.6k
    Nije da nisu nešto i konkretno napravili. Evo jedan projekt kojeg su pokrenuli 2015 i kojeg su uspješno dovršili od kad su došli na vlast.

    O kampanji Zagreb – europska prijestolnica smeća
  • Tercel
    436


    Ovo je baš velika sramota Grada ako se dogodi i jedan baš tužan dan za Zagreb. Epsko mjesto gdje su generacije provele bar dijelić svog života. Stavljam link za peticiju ovdje ako se nekom nije dalo čitati sve pa nije vidio link na kraju.

    https://www.change.org/p/nastavimo-plesati-u-boogaloou?fbclid=IwAR0LDY9A3D4VgNd-RMCTMkVXkSG6eaG_diYLovwTDPiduVfxm5XQCtgrCrs
  • kibic
    1.1k

    Jebate sad sam ovo tek vidil. Potpišite peticiju za Boogaloo, makar te peticije nikaj ne pomognu na koncu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.