• Nino Bule
    11.3k
    morati pregovarati i razgovarati sa nekim Barom koji stoji iza tog igrača.The Undertaker

    To nitko ne spori

    Bari je navodno rečeno da će Rukavina igrati i zato nije poslan na posudbuThe Undertaker

    Slazem se da nije rukavina bas najbolje prosao ali mi smo 3 trenera promjenili od pocetka prosle polusezone kad je tek realno bilo da ga se krene uvodit i sad, gori nam pod nogama i trebaju nam rezultati logicno da ga se nije moglo gurat bas koliko bi bara htio, jakir ce mu dat priliku i vec mu je dao neke minute ako nije zadovoljan na zimu posudba.
  • Jurki
    8.5k
    Mislim o cemu mi pricamo.. momcad u vlasnistvu takvog sportsko-transfernog maga s prekaljenim prvoligaskim trenerom je uspjela ispasti iz 2. u 3.hnl.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Taj čovjek zna što radi. Iskoristiti ga na način da imamo lijepu korist i doviđenja. Bolje da je sa nama nego protiv nas.

    Edit: i za većinu stvari koje je rekao u intervjuu o nama je u pravu.
  • Markelo
    2.5k
    Ne možeš ti s nekim vodit posao ako ne znaš kome bi se obratio. To je frustrirajuće. Očekivao sam da će Šimić sav taj dio preuzet i da će on imat ovakve ko Bara na brzom biranju. Mora se netko isprofilirat da i "vani" znaju koga zvat, pitat, tražit kad ih zanima netko iz Dinama. Ono što je Dinamo radio prije je imalo velik broj mana al ovima što sada vode klub definitivno fali malo wheeling and dealinga
  • Do kraja2023
    123
    Navijati za ovaj klub je cisti mazohizam, nebitno u kojem dobu se rodio ili kojoj "drzavi".
    Koliko pratim nogomet kao sport nekad vise nekad manje al vec cca 20g minimalno nisam u svijetu vidio ovak nesto slicno kaj se kod nas dogadja, cijelu nasu povijest.
    Imamo u nedjelju tekmu al zapravo nam je nam je tekma ponedjeljak kad je skupstina.
    Nemamo stadion,nemamo ni navijace koji bi punili isti da se ne lazemo posjeta nam je katastrofa.
    Jos je tu tisuce stvari kroz povijest staru i novu al na kraju zivimo,cudo!!!!
    BBB su trenutno jedina prica uz koju bi trebali svi obicni navijaci stat i nedat da nam uzmu svetinju!
    DINAMO ZAGREB!!!!

    P.S. Pijan sam
  • Facke
    2k


    Pa kak se ne dogada u drugim klubovima? Samo si pogledaj talijane , kolko se tam klubova raspale zbog lose uprave. A krade se svugdje. Nazalost. Pogledaj si Parmu,Palermo,Schalke, Herthu (koja je razjebala 340 miljuna eura u kratkem periodu) itd itd. Da ne nabrajam dalje. Nemamo samo mi taj problem.
  • Do kraja2023
    123
    Sve to stoji kaj si ti napisal al mene boli bolikurcina navijava Dinama, kad pogledamo sve prosvjede pa i zadnju skupstinu kolko nas se skupilo, premalo.
    Fali masa da se se svi u*eru kad se skupimo, di je ta masa navijaca(zadnja skupstina), simpatizeri su podbacili(tu se i ja ubrajam) ne mogu BBB sami.
    Tu je kljuc zasyi nas je toliko malo, kak taj broj povecat, iskreno ja ne znam kak.
  • OsamŠest
    2.5k
    Taj čovjek zna što radi. Iskoristiti ga na način da imamo lijepu korist i doviđenja. Bolje da je sa nama nego protiv nas.marcio amoroso

    Tak i ja gledam. To je sve posao, biznis.. Pobjeđuje mudriji, spretniji, onaj sa više znanja, fora..

    Svi ti agenti nam trebaju, treba nam i Loksa, treba nam i Rijeka i Osijek. Treba dat da bi dobio.. Nema tu emocija, nema tu poštenja, jednostavno uvijek mora ić nešto ispod stola. Ak treba dat neku lovu agentu "na crno", apsolutno treba, jer na kraju dana to ide u korist klubu (kroz samog igrača, danas sutra nove zarade prekog istog, itd.).

    Koji navijač to ne razumije i kojem navijaču to smeta, ma sa koje god tribine on dolazio, jednostavno nije svjestan kaj je biznis i kaj je posao u nogometnim krugovima.

    Imamo primjer Bukvića iz Osijeka.
    Dakle, dečko ima opciju ostati u Osijeku, s druge strane Dinamo i Hajduk su u niskom startu (pa čak i krenuli u utrku), sigurno postoji i pokoja inozemna ponuda.

    I na koji način ćeš ga dobit? Sigurno ne na emociju. Ok, nudiš naslove, nudiš Europu, ali možda baš agent prelomi za drugu opciju jer su se naši lomili oko nekih stvari i glumili poštenje. Tog u tom svijetu jednostavno nema, grebe se svim sredstvima.
  • Mali dioničar
    14k
    Svi ti agenti nam trebaju, treba nam i Loksa, treba nam i Rijeka i Osijek. Treba dat da bi dobio.. Nema tu emocija, nema tu poštenja, jednostavno uvijek mora ić nešto ispod stola. Ak treba dat neku lovu agentu "na crno", apsolutno treba, jer na kraju dana to ide u korist klubu (kroz samog igrača, danas sutra nove zarade prekog istog, itd.).OsamŠest

    Sasvim je sigurno da više agenti trebaju Dinamo nego što Dinamo treba agente. Dinamo je prodavao igrače i preko Naletilića i preko Mamića i preko Bare pa bi ih prodavao i preko Ivana Pernara.

    Bara i ostali pričaju hrpu gluposti i njihov posao u totalnom je sukobu sa konceptom jednog nogometnog kluba. Klubu je u interesu kontinuitet ekipe zbog postizanja dobrih rezultata, a agentima je bitna što češća promjena kadra jer na tome temelje svoj biznis. Najnoviji primjer Hucika/Oršić je najbolji primjer.

    Kao prvo - odluke koje donosi Bara su vrlo banalne u odnosu na odluke koje donosi klub. Sve što Bara treba napraviti je sklopiti ugovor s igračem i onda ga na ove i one načine plasirati, medijski pritiskati trenere, uprave i sportske direktore da njegov igrač igra. U nogometu je vrlo teško znati da li bi bilo bolje da igra Rukavina ili Marin. A za to kakav će biti rezultat neće odgovarati Bara niti Bara može dobiti otkaz nego će otkaz dobiti trener ili će se u uređenom klubu ići smijeniti sportskog direktora.

    Dinamo niti bilo koji klub ne može si priuštiti imati 50% igrača koji su drva, nemaju pojma. Svaki Bara može si na jednog Olma priuštiti 99 Tueta jer ne plaća niti Olma niti Tueta. Nema nikakav rizik. i Tueta i Olma plaćali su i plaćaju klubovi.

    Klubovi se moraju brinuti za sve živo, Bara nema problema s organizacijom utakmice, odnosom sa navijačima, odnosom na Savezima, ne mora brinuti o likvidnosti kluba, pitanju stadiona. Najgore je što valjda za svaki stadion ima ulaznicu u loži i hostese koje mu nose cugu. S te pozicije lako je soliti pamet i srati ljudima koji rade u klubu.

    Bara odjebi i Mamića povedi.
  • OsamŠest
    2.5k

    Sve ovo što si naveo sam ja sažeo u jednu rečenicu - to je biznis i posao.

    Nekad moraš prožvakat 20 Tueta za jednog Olma. Zašto? Isplativo je. I igrački u smislu doprinosa samoj momčadi kroz kvalitetu igrača, a kasnije i zaradi kroz transfer.

    Bara ti treba, jer kad je netko od potencijalnih velikih igrača (u datom trenutku talent) na vagi, tu nastupa snaga Bare ili nekog drugog agenta kojeg se cijeni u tom svijetu. Sam je rekao da se trgao da neki igrač dođe u Dinamo i s par strana sam dobio potvrdu da je istina.

    Naravno, trgao se u prvom redu zbog sebe i svog džepa. I to je sasvim ok, to je posao. A Dinamo i naša struka su tu da prepoznaju je li to za nas isplativo.

    ZM je tu maher, ma što god negativno i loše ja mislio o njemu. On zna da vrijedi prožvakat gore navedenih 20 Tueta zbog jednog Olma. A isto tako i Bara ima znanje i moć nagovorit kapetana kadeta Barcelone na dolazak u Dinamo.

    U velikoj je zabludi svatko tko misli da to može bilo tko drugi.
  • Mali dioničar
    14k
    Ak treba dat neku lovu agentu "na crno", apsolutno treba, jer na kraju dana to ide u korist klubu (kroz samog igrača, danas sutra nove zarade prekog istog, itd.).OsamŠest

    Kad već želiš debatirati možda da ovu tezu razradiš.
  • The Undertaker
    4k
    Sažetak priče o Bari je postoji li netko danas u Dinamu koji, ako procijeni da je to u interesu kluba (ne Bare), može narediti Jakiroviću da stavi Rukavinu 5 utakmica zaredom i da stane iza trenera ako zato izgubi koji bod?
  • OsamŠest
    2.5k
    Kad već želiš debatirati možda da ovu tezu razradiš.Mali dioničar

    Pristaneš na pokoji uvjet s kojim se na prvu ne slažeš, da bi na kraju dana profitirao.
  • Blue 67
    212
    Ma daj neki stvarno odjebite s nekim pričama.
    Nazivaš se navijačem, imaš u imenu godinu osnutka grupe i onda baljezgaš ovakve gluposti.
    I sve bi to bilo i prožvakano da nisi navijač dinama i da grupa nema povijest kakvu ima. Godinama grupa trpi u borbi za ispravni put, time radila puno puta na uštrb sebe pa samim time i kluba. Iz jednog jedinog razloga zbog ideala. I znajući povijest grupe i kluba ti izjaviš pa možemo nekad dat nešto ispod stola, svi to rade, to je danas tako, ne može se drugačije jer bi kao dinamo od toga imao korist.
    Kažeš korist bi imao dinamo što bi bari ili nekom drugom ili trećem tulipanu dao ispod stola neku lovu da dobije nekog 15o godišnjaka koji ima potencijala postati igrač, hahahahahahaha briljantno ako će mi klub stvarno tako funkcionirati uz ime, povijest, težinu koju nosi sutra krećem pratit veslanje i braću Sinković po svijetu.
    Ponavljam odjebite s tim mamićevskim, mafijaškim i kriminalnim metodama od ovog foruma i od ovog kluba i navijajte za nk andija baru.
    Stvarno nekad od nekih upisa dobijem treskavicu s kroničnom glavoboljom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.