• The Undertaker
    4.1k
    Bara vam je ufino sve rekao. Prije se dogovarao sa Mamićem oko svojih igrača, sada nema s kim jer ne odlučuje jedan čovjek. To se mora što prije promijeniti.
  • Infinity
    15.3k
    Andy Bara je nogometni menadzer, osoba koja zivi od nogometa i ako ocekujete da ce on u svim izjavama siljiti malog na Dinamo i hvaliti samo igrace Dinama onda se varate. Naravno da ce hvaliti svoje igrace, pa to mu je posao koji za sad jako dobro radi.

    Nije Andy Bara neki bivsi igrac Dinama sa 700 nastupa ili osoba koja je vodila navijanje na sjeveru, pa da mu se danas treba nesto zamjeriti kad ne prica ono sto ocekujemo. To je osoba s kojom je Dinamo suradjivao, osoba koja je imala koristi od Dinama i od koje je isto tako Dinamo imao koristi. Poslovni odnos, jer to i jest normalno.

    Odnos njega i Dinama se sigurno promijenio, jer je u Dinamu doslo do nekih promjena. Imao je uhodani sistem, ma kako to zvuci. Sad nema i vjerojatno ne zna ni kome moze vjerovati. Za Dinamo su promjene dobre, ali on gleda svoj posao, sto je opet normalno. Vlasnik firme u kojoj radim je u jednom trenutku promijenio moje nadredjene kad je otkrio da su ga krali. Par godina kasnije firma radi bolje nego ikad, a ja koji sam imao uhodani sistem rada sa starom upravom i dan danas 'patim' za njima, iako nisam imao bas nikakve koristi od njihove kradje, jer bi u tom slucaju i ja letio. Jednostavno su mi vise odgovarali, ja sam bio ucinkovitiji s njima, zaradjivao vise, sve mi je bolje stimalo. Tako je i Bara imao sistem s Dinamom. Danas nema, naravno da mu smeta, ali to ne znaci da on mrzi Dinamo. Sto bi mrzio, nije mu Dinamo nista oteo? Samo mi to gledamo previse emotivno i cim nekome nisu usta puna hvale Dinama odmah je mrzitelj i slicno.
  • Jurki
    8.8k
    bolan koga briga za ljude covjece bozjiGeorg Koch

    A tko vodi klub ako ne ljudi?
    A lajalo se to je tocno i to samo iz razloga jer smo svi imali velika ocekivanja od Simica.
    I svi smo smatrali da ce se ove godine napraviti iskorak i posloziti neke stvari u klubu.
  • Georg Koch
    3.7k
    lajalo je jer se odradio prijeazni rok ispod razine spomenute Kustosije.
  • Jurki
    8.8k

    Naivno smo svi mislili da Simic ima autonomiju u radu.
    Međutim kaj je na kraju ispalo?
    Mamićeva kujica Vlatka moze raditi kaj hoce.

    Edit: jebe mi se iskreno za ovaj prijelazni rok.
    Ponedeljak 25.9. je najbitniji dan ove sezone.
  • Georg Koch
    3.7k
    sad vec ides na 5. Temu, a bit je vec recena.
    Toliko od mene, ugodan uvod u vikend ;)
  • vjeko1701
    5.9k
    Ljudi moji, čemu ovolika fama oko svega. Sve je Infinitiy rekao. Nekad je imao sa Mamićem uhodanu šprancu dovođenja tinejdžera za koje je procjenio da mogu napraviti karijeru. S druge strane, Dinamo je bio ustrojen na način da cijeli klub služi čim bržem plasiranju mladih igrača u jače klubove. To je i jednom i drugom davalo zajednički interes.

    Njemu trenutno smeta kaj se u Dinamu ne zna ko pije ko plaća po pitanju sportske politike a time je i on izgubio pouzdano mjesto gdje može plasirati svoje pulene. Kada se klub stabilizira, opet će mu biti sve super i opet će mu Dinamo biti jedan od glavnih klubova preko kojih želi prodati svoje igrače.

    Ko god će voditi Dinamo će također u tome imati interes i obje strane će time profitirati.
  • Georg Koch
    3.7k
    naravno. Niti on obozava dinamo, nego mu je sve to biznis i sve radi za novce i vlastiti ugled. Kao sto ni mi necemo poslovati s njim jer ga volimo, nego iz cistog biznisa, vlastite zarade i renomea kluba(govorim o uspjesnoj suradnji).
    Jednostavno, jasno :)
  • vjeko1701
    5.9k
    I to je to. Ne vrti se sve uvijek oko emocija ili loyalnosti. 99% nogometa je biznis i interes. Ponekad je navijaču to malo teže shvatiti ali ljudi ko Bara su jednostavno nužnost i moguće je s njima surađivati na obostranu korist. Naravno, moraju se znati granice.
  • Jaro
    5.6k
    Bara laje jer se na ukupnu cifru ulazni i izlazni transferi koja bude recimo 20 milja eura (ajmo rec 8 ulaz i 12 izlaz) ne isplati 10 milja provizija... To je sve kaj njega svrbi...
    Ima on pametnih stvari kaj veli, al motiv mu je iskljicivo lova. Pozadinu Fayeovog transfera ko zna ocemo ikad saznati. Barcelona nije bas klub koji ima cistu povijest transfera te ko zna pokriva li se dug za neku raniju uslugu ovime. Takav talenat, a nije ga uspio parkirati nigdje osim u Kustosiju...
    Mnogi njegove procjene igraca smatraju tocnima na temelju Olma. Rukavina ne igra kod vise od jednog trenera tak da ne bih rekao da je (samo) u klubu problem. Realno, Bari i "barama" Dinamo nije vise tako drag ne od ovog prijelaznog roka, nego od trenutka kad se (napokon) pocelo malo vise gledati na rezultat i kada se odmaknulo od iskljucivo "projekti" politike. Jbg, na novce od UEFE nema provizija.
    Na kraju, suradnja s Barom i "barama" je nemonovna, ali klub mora to isforsati da bude prema uvjetima kluba, pa i pod cijenu "loseg" transfer roka ili dva...
  • Jurki
    8.8k

    Ja ne branim ni sadasnju ni bivsu i ni jednu upravu ni sportsku politiku kluba.
    Vec sam htel reci da se Bara ponasa ko uvrijeđena frajla. I kaj mu je najlakse..udariti po klubu.
    A nije isto ako smo mi navijaci kriticki nastrojeni jer zelimo nekaj bolje.. ili on koji udara po necemu za kaj ga nije briga.
    Tak je i u obitelji.. ako ja kritiziram “problematicnog” clana familije to ne radim iz zlobe.. al kad to radi moj susjed.. e jebiga onda si udario i na mene i to nebre biti isto.
  • vjeko1701
    5.9k
    Jbg, ja sam drukčiji. Činjenice su činjenice bez obzira na motiv onog ko ih iznosi. On se bori za sebe. Ako to dođe ko poticaj nekima da se skockaju ili da ubzaju neke promjene, super. Ak ne, on se i dalje legitimno bori za sebe.
  • Jurki
    8.8k
    pa nije on otkril s tim intervjuom Ameriku.

    On laje radi sebe isto kak i kujsa laje radi sebe, a ne sela.

    Problem u celoj prici je kaj se dozvoljava da se svaki drek otrese po klub kak hoce.

    Edit: da je ovakve stvari iznio Medo, Lesi ili Nicota.. kaj bi bilo?
    Jebali bi im majku svi kolektivno
  • miro
    3.2k
    Bara i Mamić su ista sorta, prije parsto godina bi trgovali i s turcima i mlećanima i s bilo kim od koga bi imali osobnu korist. J... se njima za bilo koga osim njih samih.

    I da, Belinho 100 milja ojra :rofl:
    Ko i onaj mali iz Rome
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.