• mali M
    3.5k
    uh Under... ispravio sam tako da možeš odahnuti... da li smatraš da je u redu da klub isplaćuje na crno agente kako bi ostali u dobrim odnosima? Svaka manipulacija i zamračivanje love je jedan od razloga zašto se sudi Mamiću... ne kužim šta si točno htio postić sa takvom bedastom ispravkom...
  • NORTE
    9.3k
    Pere me veliki optimizam pred derbi jer ovi su loši protiv dosta slabijih od nas.
    Ma cijela ekipa nam je dobra i neusporedivo bolja od ostalih manjih klubova u ligi koji su im radili probleme.
    Mi imamo Petkovića, Baturinu, Mišića pa i Bulata, a tu je i Ademi. Vidović, Emreli, klupa nam je ok.
    Vjerujem u dobru Jakirovu pripremu i nadam se da ćemo dolje imat veliku feštu, pobjeda s dva razlike. Neriješeno bi bilo neuspjeh u ovom trenu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Da, al protiv tih ekipa oni moraju nekaj kreirati, složiti...protiv nas mogu opalit bunkericu i samo čekati. Da je nogomet tako jednostavan, bio bi dosadan.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    slažem se da imamo puno bolju ekipu i još smo se digli u zadnjih dva tjedna prvo Slaven pa Astana i nadam se danas Rudeš glatko i diže se forma našim igračima, dok su oni u nekakvoj silaznoj putanji i sa formom i rezultatom. Treba se postavit tako na terenu i vjerujem u pobjedu. Oni će ić agresivno nabrijano. Ali mi smo iskusni i vjerujem da će kvalitetom koju imamo to mirno odradit.
  • vjeko1701
    5.9k
    Treba se ovo iskoristiti da ih se prestigne dok nemaju Pukštaša. On im je iskreno puno donosio u prvim kolima i na račun njega će sigurno osvojiti bodova.

    Nama je najbitnije da sad iskoristimo šansu a onda da i Rijeka nešto napravi doma protiv njih. Tu nam je šansa da pobjedama odemo na +5 i utakmicu manje...a onda svemir polako dolazi do balansa.
  • Muka
    344
    Mene samo brine naša obrana...ostalo sve je na našoj strani.
  • Klenx
    4.1k
    X na Poljudu, nek im Rijeka uzme bar bod kolo nakon i bit će mir u kući
  • OsamŠest
    2.6k
    Prvo Rudeš.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Treba se ovo iskoristiti da ih se prestigne dok nemaju Pukštašavjeko1701

    Nama je najbitnije da sad iskoristimo šansuvjeko1701

    Ako pobjedu protiv Hajduka kojem fali jedan klinac,zovemo šansom koju treba iskoristiti onda smo stvarno nisko pali.
  • NORTE
    9.3k
    Danas kreće velika dinamova rapsodija i neće stati do daljnjega.
  • vjeko1701
    5.9k
    Opiši to kako hoćeš ali je istina. Oni su još bez igrača koji im je u prvim kolima donosio razliku, čak i protiv nas. Velika je šansa da bude i u budućim kolima kad se vrati. Na nama je da to iskoristimo i napravimo neku zalihu.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    F6ySOtMXcAAIlMR?format=jpg&name=medium
    Lijepo je ovo vidit "Jakirovićev Dinamo" , to nisam vidio još od Bjelice. Radi Jakir ozbiljnu priču.
  • Georg Koch
    3.7k
    Ne znam jel ide u ovu temu, al ajde.
    Evo idu informacije iz prve ruke(nisam insajder inace haha, ali sada prenosim bas iz prve ruke).
    Danas sam pricao 35min telefonski sa jednim od povjerenika.
    Ukratko, stvari su totalno van kontrole sto se tice skupstine sutra.
    Konkretno on(mislim da je razumljivo zasto necu reci o kome se tocno radi) nece izici na skupstinu sutra.
    Prosli saziv ju je napustio jer mu je bilo naredjeno.
    Sada je sam na li-la(sto se tice strana) ali kaze da je prethodnih dana i tjedana dobio mnogo prijetnji oko skupstine - od OBE STRANE, tako da eto izici nece. I kaze da ih zna par sto sigurno nece izici sutra, iz istih razloga.
    Eto tako, Boze nam pomozi sutra.
    (Btw.oprostite sto/ako kvarim idilu od petarde veceras, ali znamo da je sutra prebitan dan).
  • xavier
    11.1k


    Prošli put je samo jedan povjerenik napustio skupštinu pa nisi baš sakrio o kome se radi.
  • Georg Koch
    3.7k
    koji? Zar nije vise ih ako me sjecanje sluzi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.