• vjeko1701
    5.9k
    Pa normalno kad smo u stanju u kojoj si svako uzima za to pravo.

    Bara je menadžer sa svojim interesima a ne novinar kojemu bi posao trebao biti nepristrano istraživačko novinartsvo a ne da za čevape i točenu prenose izmišljotine i spinove koji odgovaraju određenim ljudima.

    Po njima se sere radi toga.
  • Jurki
    8.8k
    Kad se bumo postavili na nacin da se drzimo onog transparenta na sjeveru “Dinamo iznad svih”
    E tad se neda da neko ni prevali “Dinamo” prek svojih poganih usta a kamoli da se dela ovo kaj se dela..
    pa taman kak god bili u pravu.. dal bil to Bara, Medo, Lesi, kurac ili palac.
  • vjeko1701
    5.9k
    Navijači se mogu postavljati kako žele. Netko tko vodi klub mora biti pragmatičniji...A najbolji odgovori na kritiku su uspjesi.
  • Nino Bule
    11.5k
    Bara se ljuti jer mu se projekti (rukavina) ne guraju naustrb rezultata, dinamo treba biti pragmatican ali ne dat se ucjenjivat da on nece svoje igrace dovodit ako mi ne guramo njegove juniore, on je zainteresirana strana i nikakav neutralni promatrac koji sad nama objasnjava sta ne valja, iza svake njegove izjave stoji konkretan interes da dinamo bude poligon za njegove igrace, bio to faye ili rukavina, a zauzvrat ce ti dovest i dovrsenije poput jakica, majera, itd. Meni to za klub razine dinama ne odgovara, naravno da generacijski talenti poput rukavine moraju dobit priliku ali ove neke ucjene jer nije igrao kao izlazni junior u sezoni di je prvenstvo visilo dobar dio proljeca su daleko prelazenje granica pristojnog i normalnog.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ako nam je skaut služba u banani a jest jer vidimo koga sve dovodimo, tko će nam dovoditi mlade igrače izvan HNLa ako ne Bara i Bare? Tko u klubu može treneru reći da je Rukavina (Gvardiol) projekt i da treba igrati ispred Marina?
  • Jurki
    8.8k
    stvar je u tome da bi u tom slucaju “Bara” trebal biti isti konsenzus kak i prema Medi, Lesiju itd.
  • Nino Bule
    11.5k

    Rjesenje tome da nemamo scout sluzbu ne moze nikako bit da nam razni mutni menadzeri guraju svoje proizvode i ucjenjuju nas, bari svaka cast jako je sposoban i ima hrpu ozbiljnih talenata kod sebe ali ima svoje interese i moze samo surađivat s nama a ne pokusavat krojit sportsku politiku.

    Rjesenje za probleme skautinga i sportskog sektora je uspostavljanje skauting sluzbe i postavljanje sportskog direktora koji ce neovisno odlucivat o smjeru sportske politike, uvođenje u jednadzbu raznih struja u upravi jos jednog igraca (andy bara ili neku drugi menadzer svejedno) ne da nije rjesenje nego moze biti i problem, sta da nam je zbog tih njegovih kombinacija di nam dovodi igrace ali moraju igrat talenti npr morao rukavina proslo proljece igrat dok se lomi prvenstvo a hajduk se ne samoubije s lekom i kemijanjem, meni je to strasno i za zamislit da se funkcionira na takav nacin.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne, zato jer Bara radi svoj posao i zastupa interese igrača kojima je menadžer. Lesi, Medo i takvi ne bi trebali predstavljati ničije interese već bi trebali biti nezavisni novinari. Već sam objasnio tu razliku i ako ti nije jasna onda ne znam kako da ti to drugačije objasnim.
  • The Undertaker
    4.1k
    Svi pričaju o "mutnim" managerima a svi rade sa njima. Kako to? Sa managerom se može naći zajednički jezik odnosno interes ili ne može. Međutim, moraš imatu u klubu nekog tko će biti taj s kojim Bara može razgovarati/pregovarati i to o stvarima koje traju više od jednog prijelaznog roka. Tko će danas u Dinamu ocu novog Olma predstaviti program za igrača i svojom pozicijom i autoritetom garantirati da će biti kako je dogovoreno?
  • Nino Bule
    11.5k

    Barin posao je da zastupa interese svojih igraca ali on nastupa javno kao neki autoritet sto se tice sportske politike i glumi neutralnog i dobronamjernog komentatora, naravno da ce ga ljudi nagazit kad iskace iz pastete zadnjih godinu dana kad su mu kombinacije s dinamom pomalo iščeznule pa daje indexu sad vec drugi intervju di raspravlja o dinamu, ide kod breke u sport nedjeljom di prica o dinamu, itd. S obzirom da je vrlo zaposlen menadzer bome dosta vremena izdvaja za javne nastupe di radi pritisak na dinamo, ocito mu nije drago pustit tu kombinaciju iz ruku.
  • deda
    28k
    Jel igra taj njegov Faye uopće? Ovog malog Klapiju sam gledao prošli tjedan, daleko je to od nekog ultra talenta. Tononi su se totalno zgasili.
  • Infinity
    15.3k
    Standardan u Barceloni B, treci rang igraju.
  • Nino Bule
    11.5k


    Jasno je svima ko dan da moramo imat osobu odgovornu za sportsku politiku a ne ovaj cuspajz koji sad imamo, problem je sto bari ne bi odgavarao bilo tko na takvoj poziciji nego onaj koji bi bio na istoj valnoj duljini s njim i gurao njegove igrace, citat njegov: "zdravko ne bi odbio fayea jer bi mi vjerovao na rijec" a imamo sad vec vise barinih pulena koji su propali ko stari kauč.

    Ja to ne zelim ja zelim sportskog direktora koji ce odradit posao s barom kad je to u interesu dinama a odjebat ga kad to nije interes dinama, to sto je mutan ne znaci da ga treba izbjegavat (kao i druge mutne menadzere), nego ne treba pusit njegove price ko naivna sobarica i davat mu kljuceve dinamovog skautinga ili sportske politike, to je doslovno put u bankomatiziranje kluba i gasenje sportskih ambicija
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Jel igra taj njegov Faye uopće?deda

    Bio je na pripremana sa prvom, ali je dobio samo 5 minuta protiv Milana. Zadnje 3 odigrao u Barceloni B, ali ne znam di je bio između, ni u B ni na klupi prve
  • The Undertaker
    4.1k
    Pa podrazumijeva se da će SD ili tko već štiti interese kluba. Poanta je da kojeg god igrača naša skaut služba nađe, makar i na mjesecu, opet će morati pregovarati i razgovarati sa nekim Barom koji stoji iza tog igrača. Bari je navodno rečeno da će Rukavina igrati i zato nije poslan na posudbu. Vidimo da ne igra. Ako je netko procijenio da vrijedi onda mora igrati prije Marina, ako je procjena da ne vrijedi, prodaji ili šalji na posudbu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.