• NitkoBitan
    13.5k
    18% ispitanih navija za RK Zagreb :rofl:

    Taj postotak ljudi u Hrvatkoj ni ne prati rukomet.
  • The Undertaker
    4.5k
    Meni je ovo pozitivan znak. Da misle da su jaki i da je prvenstvo njihovo, ne bi bacali pare na jeftini PR. Ovako već rade na opciji B i kontroli štete. Već sam se ozbiljno počeo pitati da im nismo nekim političkim dogovorom prepustili prvenstvo. Izgleda da nismo.
  • Nino Bule
    12.1k
    Ničota ispunio kvotu bezpotrenih clanaka i stoti put ponavlja pricu o kadru i otpisanima bez da je jakir ikome dao priliku, boze moj kakva gnjida od covjeka moras biti da ti je posao ovakvo svrljanje pizdarija.
  • i more je plavo
    891


    Jbga kad ne pita Mireka (Sanjina) ili nekog od njih koji su gledali kak "Takuro rastura" a Sosa je Perić 2
  • Nino Bule
    12.1k

    Ja vjerujem da je jakirovic nakon utakmice otrcao odma do nicote da mu objasni kako nece koristit bernauera i kaneka i da su otpisani, ako nije neka se srami
  • zagr
    505
    repka gotova, kad će više ta subota..
  • NORTE
    9.9k
    Na zimsku pauzu ćemo otić s dvije tekme manje.
    Osijek-Hajduk će biti odigrano, a odigrat ćemo i dva derbija do pauze.

    Da se itekako može odnjet bodove i s Poljuda svima u ligi je pokazala mala slaba Istra.

    Odgođene tekme protiv Lokse u Kranjči i doma protiv Varaždina bi trebali igrat tek na proljeće i tko zna kad točno jer ćemo vrlo vjerojatno prezimiti i nadam se doći daleko u KL.

    Imamo širinu i trenera koji radi zamjene i koristi klupu, vjerujem da bi Božić mogli dočekat u plusu ili barem bodovno izjednačeni i te dvije odgođene tekme nam predstavljaju jako velik kapital.

    Trebat ćemo i prava pojačanja, lijevi bek i desno krilo.
  • Klenx
    4.5k
    Ako ne spljugamo derbi na Poljudu 1.10., na konju smo
  • NORTE
    9.9k
    Igrači iz prošle sezone koji su dohvatili titulu:

    Petković
    / - Baturina - Špikić
    Ademi - Mišić
    Ljubičić - Perić - / - Ristovski
    /

    Fale nam ta trojica, ali sad imamo neke druge snage i nadam se da će se pokazat kao dobri.

    Vidović, Boško, Nevistić
    Drmić, Emreli, Bulat, Kulenović
    Perković, Sosa, Myha, Bernauer, Moha
    Kaneko, Halilović, Menalo, Marin, (Stojković, Kačavenda)

    Kadar kakav nema nitko drugi u ligi.
  • kinfa95
    489
    Jel sigurno to da je derbi 1.10. u 18 sati? Ili se satnica još može mijenjati
  • kinfa95
    489
    Hvala, znam da je htv-ov termin 15 sati, što bi nam više odgovaralo kad je već tekma u nedelju
  • Rakovica1986
    537
    AUf koja širina, osmoricu bez () nismo vidjeli kako treba. Sad je vrijeme da se Jakir drži riječi i da šansu svima, a na nama da punimo stolice i navijamo kako znamo.
  • scooniepenn
    2.3k


    Baš gledam malo kalendar i nije mi jasno zašto ne bismo recimo Loksu odgođenu odigrali 17.12. u nedjelju, 3 dana nakon Ballkanija u Zagrebu. Dakle, nema puta, tjedan dana je do Božića. Ako baš bude kijamet i snijeg do koljena naravno uvijek možeš odgoditi za proljeće, ali meni je to sasvim OK da se tada odigra.
  • Paggini
    10.7k


    16.12. igramo s tovarima na Maksimiru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.