• masacusec
    3.2k
    Kaneko je tempirana hidrogenska bomba :smile:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jako mi je drago radi prijateljske danas i da su svi dobili priliku

    Imam filing da cemo gledati novi dinamo protiv farmaceuta
  • Do kraja2023
    140
    Novi Dinamo na terenu i u kancelarijama, jel puno trazim :grimace:
  • Mihaljević
    8.7k
    Morat će okretat janjca već nakon Belupa
  • Jurki
    9.6k
    Citam malo sve upise u zadnje vrijeme.. i razmem svi smo nadrkani iz vise razloga. Kaj je razumljivo.
    Međutim mi sami između sebe ne smijemo sijati sjeme mrznje ili netrpeljivosti kaj sam primjetil u zadnje vrijeme na Zoni.
    Nisam niciji advokat i te ljude ne poznam.. ali upisi kontra Orca coveka koji iz dobre volje javno govori kaj je uprava sjebala.. ili upisi kontra naseg zajebanta Grazvidasa ciji su upisi bili valjda jedino pozitivno zadnjih par tjedana.
    Gospodo draga forumasi..nisam bitan ja, nije bitan Orc ili Grazvidas.. bitan je jedino Dinamo.
  • Krizy
    38.4k
    Zanimljivo da devet igrača (8 + ozlijeđeni Kačavenda) koji su u krugu prve momčadi tek treba dobiti prve minute ove sezone a osam (7 + ozlijeđeni Stojković) ih je odigralo manje od 200 minuta.
    Izgledat će to puno bolje dok se momčad s klupe uigra a do toga bitno pobjeđivati, makar svaku bilo 1:0.
  • Dinamouberalles
    128
    samo da Nevistic dobije malo samopouzdanja , tu se tresem trenutno najviše
  • Droljo
    6.4k

    Sad bi trebalo još jednu protiv juniora odigrati kroz dan dva. Da uđu u ritam malo. I te jezične barijere bi trebale biti manje svakim danom. Druženja neka forsat da se bolje upoznaju itd
  • sanjinlego
    2.5k
    Nevistić je jučer skinuo 3 čista zicera.

    Također, Kaneko je bio vrlo vrlo dobar. Jednostavno, Jakir treba biti pametan, kao i klub, i pružiti Kaneku sve da se osjeća kao kod kuće. Jako je zahvalan, jučer nekoliko prodora, ali i prema nazad korektan, odgovoran.

    Vidjeli smo sinoć Japan. Razbili su Njemačku, a 70-80% igrača koji sada igraju u Europi u top ekipama došlo je iz lige u kojoj je bio i Kaneko.

    Kaže svlačionica da je skoro uvijek nasmijan, ali najveći problme jest komunikacija, jezik. Nadam se da će dobiti pravu šansu, kada za to bude prilike, i da će Kaneko pokazati zašto je u Dinamu!
  • Droljo
    6.4k
    I ja se nadam da će kaneko dobiti šansu. Nemamo puno takvih brzih, dobrog driblinga te šuta ili centaršuta s obje noge.
  • Patak
    2.6k
    Kaj si gledao tekmu koja je bila zatvorena za javnost?
  • superhik
    10.6k
    Teren insajder. Nova kategorija.
  • xavier
    11.4k


    Prestao sam skoro potpuno pisati iz razloga što većina tema izgleda kao tinejdžerska WhatsApp grupa u petak navečer, ali tu i tamo pročitam. Sve wannabe insajder do insajdera koji pokušava formulirati post da ispadne važan, a bez da nešto konkretno kaže. I onda više vremena provodite objašnjavajući kako sam "baš ja to najavio".

    Za ovo što ti pišeš postoje samo dvije opcije. Ili lažeš ko pas ili iznosiš informacije koje ne bi smio ukoliko radiš u klubu za što bih te šutnuo nogom u guzicu isti tren. Ti izaberi koja je od te dvije opcije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.