• scooniepenn
    2.2k


    Da, išao još jednom provjeriti i sad vidim da je ta utakmica 16.12. Onda je najlogičnije da prvu od dvije odgođene odigramo uoči nastavka prvenstva.
  • NORTE
    9.8k
    16.12. igramo s tovarima na Maksimiru.Paggini
    17.12. je derbi (nedjelja), jer 14.12. (četvrtak) igramo KL.


    AUf koja širina, osmoricu bez () nismo vidjeli kako treba.Rakovica1986
    Pola njih je tek došlo, a ni novi trener nije dugo tu.
    Imamo širinu i igramo dva natjecanja, a tu je i kup.
  • NORTE
    9.8k
    Po gradu viđam sve više klinaca u dinamovim majicama, roditelji ih vode sa sobom, to je jako dobar znak za budućnost.
    Osnovnoškolci nose BBB majice iz Ilice, nešto što donedavno nije baš bio slučaj.

    Nažalost, odgovorni su maksimalno sjebali s cijenama ulaznica u ovoj sezoni.
    Kao i ukinuta mogućnost ulaznica za djecu, pogodnosti nikakve i to nije dobro.

    Stvorili su lošu atmosferu s cijenama umjesto da se traži karta više, nisu pojačali momčad, ispali dva puta od slabijih klubova i rasprodali zlato.

    Mi kao navijači imamo želju vidjet što više ljudi na tribinama, nažalost bilo je jasno da će bit loše ovu sezonu.

    Nakon tekme sa Slavenom će vjerojatno opet bit kmečanja na broj gledatelja.
  • morales
    128
    da puno je 7ili15 eura a kad je chelsea,city,real itd nije puno 30 40 eura.....
    pusti izgovori
  • Droljo
    6.4k

    Ajmo još jednom.
    Žena, mala i ja: karte 45eura, autoput 10 eura, gorivo 30 eura. Popit pivo, sok, pojest hamburger 20 eura minimum.
    105 eura ti je frende meni slaven belupo za vikend. Nekome možda nije puno, meni je. Ok, nije da se neće otići tu i tamo...
  • deda
    29.5k
    Droljo, zato moraš učlanit familiju.
  • Sajla
    4.2k

    Ljudi koji moraju na autoput/avion/brod poput tebe su bonus. Skidam kapu svakome tko satima putuje samo u jednom smjeru. To smo već puno puta pisali - ZG i ZG županija je preko milijun ljudi, to su ljudi koji busom/tramvajem mogu doći do stadiona i ne dolaze. Kad se priča o lošoj posjeti, na njih se misli.
    Ono zbog čega se ti i ljudi poput tebe osjete prozvanim pa krenete objašnjavati kad se povede ova priča je to što vi želite biti na svakoj utakmici i kad ne dođete osjećate se (bar negdje dublje u sebi) loše jer niste došli. A ne trebate se tako osjećati i ne trebate se pravdati.
    Oni koji bi se trebali osjećati loše su ljudi koji gledaju utakmicu u bircu kilometar od stadiona, ali se tak ne osjećaju jer bi inače došli. Posao je kluba i nas kao susjeda, prijatelja, kolega od ovih koji ne dolaze da ih motiviramo da dođu. (Primjer - nedavno mi je bio rođendan i svima koji su mi čestitali sam rekao da mi duguju pivu na utakmici :grin: )
  • Droljo
    6.4k
    Droljo, zato moraš učlanit familiju.deda

    Žena i ja jesmo. Sad kad je trebalo išlo se u ilicu rešit to. Dao sam konkretne brojke sa moj slučaj ali može se i globalnije gledati...
    Zaboravio reći da su mi članske došle onaj dan kad je oluja bila. Žena ih našla 50 metara dalje u ulici. Poštar valjda ostavio u ili na sandučiću :lol:
  • Mihaljević
    8.7k

    Moglo je ovo i puno bolje.
  • miro
    3.5k
    Ponovio sam ovo miljun puta - da je klubu zaista stalo do navijača i posjete na stadionu, Dinamo ne bi imao NIJEDNU tekmu ispod 12-13 tisuća ljudi - ljude se animira bez beda

    Ali kad vodiš klub kao import-export firmu, onda dobiješ ovo što danas imamo
  • Papastrumf
    10.6k

    Navijače možeš animirati jednom ili dva puta u sezoni. Za toliku prosječnu posjetu u sezoni je potrebno jako puno rada s navijačima i približavanje kluba svojim članovima i navijačima na jako puno načina.
  • Nino Bule
    12k
    Dinamo ne bi imao NIJEDNU tekmu ispod 12-13 tisuća ljudi - ljude se animira bez bedamiro

    Bajkica teska, kad vec ljude nisu privukli rezultati i jedna od najvecih generacija kluba dogodila se najveca kriza upravljanja prije skupstine u ozujku pa je stadion zjapio prazan osim sjevera. Veliku krivnju snosi i pasivna navijacka baza, ne svu, ali veliku
  • mali M
    4k
    Nino znam stav večine vas ovdje, al meni je teška bajkica misliti da je navijački puk nešto što sa čime se rađa i za šta klub netreba ništa ponuditi.. navijači su kao i svaka druga ciljana skupina, nešto oko čega se mora truditi, sa kime se mora komunicirati, koje treba animirati... prestanite misliti da su svi navijači rođeni na sjeveru, ne idu svi inercijom na stadion.. neke moraš i sam privuč..
  • Dadinho10
    55
    nov, moderan stadion največa atrakcija...
  • mali M
    4k
    neznam da li si sarkastičan ali bio sam i na starom sjeveru i novom sjeverui jugu i istoku i zapadu i potpisao bih novi stadion podhitno.. ali to očito nije nikome (tko odlučuje) bitno osim djelu navijača..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.