• Majki2111
    2.6k
    Ma ne mora biti. Dapače. ovo je forum, ima puno tema. Šank mi je jedna od dražih. Neke ostale gledam, neke ne. Tamo gdje nemam ništa pametno reći ne pišem. Znači nula, osim ako je zezancija.

    Dolaziš do Dunning Kruger efekta di si ekipa koja misli da zna puno dopusti da piše o nekoj temi. A zapravo ne zna puno.
  • og1986
    2.9k
    Ti se tog efekta ne moraš bojati.
  • Dino
    2.2k
    I dalje ocekujem Mikulenasovo “dobro jutro” svaki dan!
  • ksapi
    2.1k
    Pa chat valjda sluzi da se u njemu moze pisati o svemu i svacemu, bez posebne konstruktive koja se zahtjeva na ostalih 100 tema. Ne kuzim u cemu je problem uopce
  • Patak
    2.2k
    Kod tog Dunning Kruger effekta svi uvijek misle da se to odnosi na nekog drugog, a ne na njih osobno, heh...
  • Jurki
    8.6k
    @Gražvydas Mikulėnas nek nam bus ti ziv i zdrav.. i nadrman ponekad s Laškim (najboljom pivom na svijetu) i pelinom..
    i nek naš tamagoci Kaneko razjebe Hnl sa asistima i golovima.
    Litvanac samo deri i dalje..hejtera bu uvek.. jer znas kak se veli.. za pravim konjem se prasina dize.
    Edit: kak ide ona pjesma.. pili smo pelina… pusili smo trave.. najvise volimo Dinamo sa Save :heart:
  • Riot
    1.7k
    Mikulenas je na zoni ko onaj Hugestaff na youtube, jedni ga ne gotive jer je ljakse a drugi ga bas zbog toga vole. Evo nece ti zavaljat ban a trebali bi pa nije red da izdas ideale, ne vracaj se iz principa!! :cool:
  • Jurki
    8.6k
    kak se zove tema? Modri šank - ajd na pivicu.
    Znaci da mores drobit o cem god hoces.
    I ne kuzim zakaj jebete coveka bezveze.
    Ak nekome komentari ne pašu.. ignoriras i super.
    Umjesto da se potice zajednistvo.. mi se koljemo bezveze a tak nebumo nikam dosli. Nebumo maknuli ni onog raspalog mrvicu mlađeg brata od Tutankamona, niti onu kucketinu neuroticnu kuhačicu kava i nosacicu koverti u BIH.
    Neprijatelj nam je svima zajednicki.. a mi tu jebemo mačku mater zbog sitnica.
  • superhik
    10.3k
    Evo nece ti zavaljat ban a trebali biRiot

    Evo sad me baš zanima. Zašto smatraš da bi on trebao dobiti ban?
  • Riot
    1.7k

    Samo zato jer ga je tražio! Nema mi ništa gore nego kad se netko kao naduri pa traži ban, a onda moderatura neće jer je realno glup razlog. Ja bih to bez komentara, tražio dobio doviđenja
  • deda
    27.8k
    Rekao sam nema više baniranja na vlastiti zahtjev. Točka.
  • Sajla
    3.4k
    ima ona stara izreka: 2 Hrvata = 3 stranke. tak smo i mi, skupa protiv ove nesposobne uprave, a međusobno se kačimo. nema veze s ovim danas, općenito sam to primjetio na forumu da se ljudi vole zakačiti na nešto i ući u konflikt, a uglavnom nema nikakve potrebe.
    jutro je pametnije od večeri (opet stara izreka - samo pitajte kad vam trebaju narodne mudrosti, znam ih još ;) ), idemo sutra otpočetka, svi smo tu zbog Dinama, jel tak?
  • Jurki
    8.6k
    potpis.
    Kacimo se za rijec.. umjesto da to sve kanaliziramo ka istome cilju.
    Isto ko i na tribini. Da pušemo u isti rog.. svi ko jedan.
    Ak nist drugo, svi nasi zajednicki neprijatelji vole gledati kak se mi koljemo oko gluposti.

    I zato nemojmo im dozvoliti to zadovljstvo. Ko im jebe mater (oni ce se tak i tak prepoznati kome to ide).

    Ne zaboravimo svi smo mi braca na tribini.. i sitni animoziteti nas ne smiju pokolebati.

    We will newer surrender.
  • deda
    27.8k
    Dobro zborite.
  • seljak86
    2.3k
    Zato jer pije pan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.