• Droljo
    5.1k

    Bez brige. Stojim ja na braniku! :razz:
  • ZgBlue
    491
    garant su omiljeni u društvu.PlavaSlavonija86d

    Pogledaj mu postove u temi Guzice i sise pa procijeni :wink:
  • Majki2111
    2.6k
    Žene bi se barile, ali ne bi izašle. Eh eh. Nisu fer, ali OK... :meh:
  • Droljo
    5.1k
    Žene bi se barile, ali ne bi izašleMajki2111

    Iz tramvaja?
  • Majki2111
    2.6k
    Jok. Ova je iz Thalie. Al obrazovana, elokventna, predaje povijest umjetnosti na učilištu u Londonu... 33 godine.
  • Rex Ramae
    2.5k
    tko bi slušao, što manje priča to je bolja, zapamti
  • Nolifer
    6.7k


    Taman za mene znači :cool:
  • Eduardo
    17.6k
    Jel nije ovo tema baš za takve gluposti koje se i pišu ovdje?Droljo

    Da, zamišljena je za neki opušteniji chat, ali i ovaj topic ima svoje granice koje čak i nisu toliko daleko da bi ih pojedinci prekoračili. JBG, neki nikako da shvate da forum nije privatna grupa nekoliko pojedinaca gdje će natipkati baš svaku glupost koja im u tom trenutku padne na pamet, pa čak i na šanku.
  • Droljo
    5.1k
    Ne razmem. Jel sam/smo prekoračili granice ili ne?
  • Majki2111
    2.6k
    Na koga se odnosi? Primjer? Kaj nije za šank?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    Bas sam dosao na rostilj, pivica krenula al ne budem izvjestavao dok ne dobimo pravila sanka :lol:
    Bum popil ban radi pan(a)

    Ajd ž za šankere
  • Bosna86
    11.6k
    Kolega je previše fin da vam kaže otvoreno da ste dosadni do bola i da se sramotite… Svojim upisima smanjujete kvalitetu ovoga foruma… Ima dana kad uđem na Zonu i pomislim da sam prespavao godinu dana… Hrpetina degenerika kojima Zona dođe kao neki dnevnik u kojem upisuju svaku moguću glupost koja im padne na pamet…
  • deda
    28.1k
    Bosna nije problem ova tema. Neka nje. Problem je kad šank prenesemo na druge teme.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    kolega bosna, s obzirom da smo iz istog podneblja dozvolit cu si da ti kazem da me sram sto dijelim tu napacenu bosnu s tobom ( bez obzira kome isao tvoj komentar )

    Barem mi "bosanci"( ako jesi ) koji smo srcani, prihvacamo sve, druzeljubivi i "legende" nikada nikoga ne prozivamo i crnimo, dapace koliko god bili ili svijet bio sjeban sve se okrene na pozitivu. Odakle ti znas da nekome zona nije ispusni ventil? ili ima problema sa samopouzdanjem pa se tu slobodnije izrazava, ili ga je korona sjebala pa ima 18 godina i uci se nekoj komunikaciji, ili nema prijatelja jer zivi u njemackoj/austriji, ili ima zenu azdaju pa se tu "sramoti" kako kazes.

    Ne da mi je tvoj upis debilan vec mi uopce nije jasno da moderator pljuje po svojim clanovima ?

    Ajmo svi biti ustogljeni i ozbiljni, napisati 10 puta dnevno kako nam fali krilo i dm. Toliko je sve otislo u sto kurceva, toliko su se ljudi prestali zajebavati i druziti, pa ajmo ubiti i malo zajebancije na dinamovom forumu.

    Ak je to stav moderature, svaka vam cast i jebite se, lupite mi stalni ban, eto toliko me boli kurac, necu praviti novi profil. Zajebancija i smijeh je grijeh ocito

    Svako dobro i puno zdravlja

    Pozz
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.