• Bosna86
    11.6k
    Ak je to stav moderature, svaka vam cast i jebite se, lupite mi stalni ban, eto toliko me boli kurac, necu praviti novi profil. Zajebancija i smijeh je grijeh ocitoGražvydas Mikulėnas

    Nije stav moderature, nego moj
  • Bosna86
    11.6k
    Pišeš na nečemu sto nosi naziv Dinamo… poštuj to

    Nema to veze ni sa gostoljubljivoscu niti s ičim drugim, već sa općom kulturom… Neka razina komunikacije mora postojati
  • marcio amoroso
    32.5k
    Opustite se svi skupa i spustite loptu na zemlju

    Jedni neće da pišu jer smatraju da nisu dovoljno pismeni za forum.
    Drugi neće da pišu jer smatraju da se prepametni za ovaj forum.
    Treći dijele doslovno svaki korak sa nama. Ustao, jeo, kava, šljiva, piva.

    Dajte se naučite respektirati svaku grupu i ne smatrati sebe iznad bilo koje od tih grupa. U životu kao i na ovom forumu je samo potreban respekt i nemaš problema ni sa kim. Dajte respektirajte jedni druge i ne igrajte se uvrijeđenih tetkica!!
  • Droljo
    5.1k
    Pa valjda ova tema postoji da se zajebavamo i jedan drugom čestitamo na uspješno popijenoj kavi i šljivi. Ako ne, jel trebamo napraviti drugu gdje to bude ok? Ne vidim razlog (osim eventualno mjesta za pohranu podataka) zašto ne bi postojala tema gdje se slobodno sramotimo i budemo degenerčni koliko želimo. Hvala na pažnji
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    Neka mene sa sobom a svima vama svako dobro, prije svega zdravlja i blagostanja! Nisam osjetio niti 1% nepostovanja od bilo koga tu niti mislim da sam isto ikome sa foruma dao, ako tako netko misli, super!

    Boli mene kurac kak ce me netko gledati ili poimati, navikao sam biti "klaun" radi pozitivni atmosfere i zajebancije, zao mi je ovakvih upisa admina ali neka vam bude.

    Molio bi moderaturu za trajni ban "tetkice", novi profil ne bude bio, a 2000+ lajkova u 2 mjeseca za "kronera, masturbatora na japance i degenerika" neka govori za sebe.

    P.S. dobro jutro svima od sada na dalje , neka netko preuzme stafetu

    P.P.S. u tamnici tvoji su vojnici
  • Droljo
    5.1k

    Daj se ne zajebavaj frende.
    Apeliram na admine da izignoriraju ovaj zadnji upis.
  • serbus
    3.6k
    Preosjetljivi ste postali, čak je i starije zahvatilo povreda osjećaja ako ti netko nešto napiše.
  • deda
    28.1k
    Litvanac smiri se malo. Banova na zahtjev više neće biti.
  • Majki2111
    2.6k
    Slažem se. Nadam se da nije do mene jer se trudim pisat normalno i u pripadajuće teme. Pišem van teme jedino kad je iznimka neka ili zezancija. Iako sam mlad imam pozamašno (više od 10 godina) iskustvo pisanja na raznoraznim forumima i razumijem koncept foruma (možda i bolje od većine korisnika) i smatram da sam uredan član.
  • Jurki
    8.8k

    Fali zajebancije.. svi smo nadrkani zbog situacije u Klubu.
    Zbog vladajuce strukture, uprave, statuta, skupstine, transfernog roka kakav je, igara prve momcadi, smjena trenera itd.
    Zato samo deri i dalje..
    Zato šank i sluzi.
    Živeli.
    I nikom nije lepse neg je nam..
  • Krizy
    36.8k
    A jeste tetkice i leptirići..
  • Majki2111
    2.6k
    Ma bar na šanku može biti toga, al na forumu je onak red da neka misao bude skopljena u bar jednu elokventnu rečenicu. Kakva god da misao bila. Iznimka su teme utakmica di se piše "trpaaaaaaajjjjj" i sve ostalo... Baš danas il jučer sam vidio na nekoj temi post od jednog usklika bez neke pretjerane misli i srži. Onako reakcija mi je bila facepalm...

    Slažem se s moderaturom.
  • Droljo
    5.1k
    masturbatora na japanceGražvydas Mikulėnas

    Haha. I ja sam se zalagao za tamnoputog crnca pa niš od toga. :sweat:
  • Majki2111
    2.6k
    Između ostalog, sjećam se prije par godina kad sam radio završni ovdje sam bacao neke ideje i gledao neke pravilnike. Uglavnom zanimljiva rasprava je bila. Tome služi forum. U zadnje vrijeme nemam materijala jer nisam čitao slična istraživanja, ali tome i služi forum.

    Možda sam promašio jer neke teme ne čitam, ali takvih rasprava ima manje nego prije. Dosuše mislim da se kvalitetno raspravlja na temi statut, ali u tu tematiku ja se baš ne kužim pa nemam kaj pametnog napisat.
  • deda
    28.1k
    A gle kad bi nam sve teme bile pametne pisali bi samo akademici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.