• Droljo
    8k
    Ovo je cisti posao na stetu dinama.Jaro

    Jedina istina
    Da me se krivo ne shvati. Protiv dečka ništa!
  • Facke
    3.6k
    Ove je posel da se Varazdinu donera malo novcica
  • Ruzaa
    31
    Decki, ajmo se malo spustit na zemlju. Tog Pierrota kojeg nitko od nas nije vidio kako igra i koji je redom zabijao 9, 15, 6, 7 golova po sezoni u zadnjih 4 godine, svi ste digli u nebesa i proglasen je kapitalacem. Mislim da je takav kapitalac, ne bi igrao drugu francusku i prvi izraelsku ligu.
    Brodic vam ne valja, a dovodi se kao rotacijski igrac i za hnl se dokazao i vise nego doboljno. Ocigledno se sa tom kupnjom zeljelo zastiti, da ga ne bi netko drugi iz inozemstava uzeo besplatno nazimu jer je usao odlicno u sezonu. Samo neka dode taj Iago i Jakir ce to poslozit, a onda na zimu i ljeto po prava pojacanja uz povratak stojkovica i kacavende i bit ce to dobro.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ajde Ajde
    prije koju godinu smo isto dovodili 'kapitalce' koji bi danas bili sprdnja.
    Doveli smo 'propalog' Hrvata koji igra po nizim talijanskim ligama i nije zabio gol godinu i pol.
    Doveli smo Hrvata koji je srecu trazio po Koreji i Japanu, za kojeg nitko nikad nije cuo.

    Pretpostavljam da znate o kojim igracima pricam.
    Treba dat priliku svakome, pa i Kaneku, Beranauru, Kulenovicu i Brodicu.
    Ako stvarno budu flop onda je to izuzetno lose. Ako slucajno dobijemo novog 'talijana' i 'korejanca' za te pare nikad sretniji.
    (koliko god nerealno zvucalo, mozda i nekome od ulaznih transfera ove godine budemo skandirali za 7 godina da ostane u klubu i da ne ide u neku Tursku, Nizozemsku i sl).
  • sanjinlego
    3k


    Gledao sam Pierrota, pogotovo protiv malih klubova prošle sezone u kvalifikacijama za Ligu prvaka. Strašan!
  • Navijač Dinama
    8.3k
    U usporedbi sa prošlom sezonom, mi smo od ekipe koja je uz manje poteškoće sa Bodom pregazila kvalifikacije, u grupi dobila Chelsea i bila relativno ravnopravna im drugu tekmu, kao i obe sa Salzburgom koji bi nas vjerujem sad otkinio. I onda znas da ce kad tad ti temeljni igrači morat otić, i umjesto da imaš pripremljena riješenja kada dođe taj dan, ti si napravio veliko NIŠTA, kako i Vlatka, tako Šimić, tako i svi drugi koji su zaduženi za taj sportski sektor.

    Cigančimo se u stotinjak tisuća eura, a u klub palo i para i para(valjda je u klub i klupsku kasu, valjda nije spodobi nafiksanoj podno Međugorja) i onda kao zamjene tim igračima koji su ti donjeli te uspjehe, taj trenutak sreće, ti si zamjene za njih doveo zamjene poput Bernauera(čovjeka nema na vidiku), Perković i Drmić isto, osjećaj kao da su propali u zemlju, doveo si japanca iz Japanskog Belupa, oke, možda on stvarno nije loš, ali zašto ne dobija šansu, oživljaje se karijera Emrelia, kao i Marina koji bi davno trebao biti od Dinama.

    doveo si tri mladića, ali ni jedan nije pojačanje u pravom smislu, nego su prinove i potencijali(a dva od 3 su završila na operacijskom stolu) sa ozljedama koje nisu za zafrkanciju, pogotovo kad znamo kakav utjecaj takve ozljede imaju u smislu sporta,nogometa i kao šlag na tortu u prijelaznom roku, vratiš Kulenovića iz Lokomotive kojoj si ga posudio prije 2 tjedna i Brodić kojemu je vrhunac upravo taj NK Varaždin u kojemu igra.

    Bože moj, budi u pomoći svima nama koji nam ovaj klub nešto znači, koji za nas nije bankomat, sredstvo za financisjku dobit, nego ono "nešto" neku emociju, onaj lijep osjećaj koji čekaš svaki put kad ga gledaš i raduješ se pobjedama kluba i njegovim uspjesima jer si izabrao njih i to društvo sa kojim navijaš i bodriš iz sveg srca taj klub, a ne neke Reale, Barcelone i slične šatromanije od klubova i glumio plastičnog navijača.
  • The Undertaker
    5.1k
    prije koju godinu smo isto dovodili 'kapitalce' koji bi danas bili sprdnja.jedan u nizu

    Petkovića i Oršića prije nitko nije gledao, Brodića gledamo svaki vikend.
  • CastAway1986
    1.4k
    Ok Pierrot je bolji Al nemojte reći da ni Brodić u izraelskoj ligi nebi dao 9 golova ..
  • Patak
    2.9k
    Zamijenili smo kvalitetu za kvantitetu.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Nije problem u Brodiću nego je licemjerno tokom ljeta ne dovoditi kvalitetna pojačanja , a sad dati za prosječnog HNL igrača 500 k ..a pričati preko medija o nekoj štednji..Inače tog istog Brodića su mogli za par mjeseci besplatno dovesti.
  • Dinamouberalles
    218
    Ako je brodić treća opcija onda je upgrade u odnosu na Copa , Budimira , Jurica itd vjerovatno će se probat na zimu rjesit Drmica ili Kulenovića
  • Dinamouberalles
    218
    Možda ga je Osijek htio pa im ga uzeli zbog miereza
  • miro
    4.4k
    Ovo je low-risk potez i apsolutno ga pozdravljam. Za 500.000 eura dobit prirodnog strijelca i to još domaćeg dečka iz vlastite škole je po meni jako dobar izbor. Pri tome ne mislim ja da je on Haaland, ali nam može biti itekako od koristi.
  • Hrc-Vg
    346
    Brodić je dobar igrač i može u Dinamu biti 2. ili 3. napadač. Ako Jakir misli igrati s 2 napadača, ovo je super potez…Petko voli asistirati, a ovaj vidi samo gol i zna ga uvaljati….Ja bi ga uzeo odmah, ali ovdje se očito vraća Lokomotivi jer smo im uzeli Kuleta u zadnj čas…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions