• Droljo
    8k
    Odo ja na modri šank. Nemam živaca
  • Crni86
    3.5k
    petko je tad bio kapitalac? Hahhahaha vecina ljudi se rugala njime ds je imo dve godine nula golova. Kapitalci imaju minimalno 700,800 pa kod nas i milju. Tolko su imali nasi kapitalci.
  • NitkoBitan
    17k
    Istina, ponuda iz Azije je tu. I dosta financijski jača od naše, ali sve se na kraju pita agent - igrač.sanjinlego

    A nesto se pita i Varazdin. Ako je taj klub nudio Varazdinu novce sigurno bi ga Varazdin prije pustio njima nego nama koji bi ga cekali za dzabe na zimu ili iduce ljeto.

    I tu lezi sva misterija toga da mi dajemo lovu za njega iako na zimu moze bit nas kao slobodan igrac. Neki su vec kovali teorije zavjere o pranju love i pitaj Boga cemu.
  • Orc123
    7.8k
    Jedino jos iago moze popraviti ovo stanje od prijelaznog roka!
  • Crni86
    3.5k
    tehnicki ti sad s njim nesmijes ni pregovarat bez odobrenja kluba. A klub ti sigurno nece sad rec izvolite dogovorite se pa da dode kod vas besplatno na zimu nego ce ga htjet unovcit sto je i sasvim logicno.
  • Crni86
    3.5k
    kak je nakon Pierrota doso brodic ocekujem nakon Iaga da sutra na maksimir sleti Milicevic haha
  • Blueshadow86
    1.6k
    Sve živo ste prodali! 3 igrača koji su radili prevagu, ne u Hnl-u, nego i u Europi. 3 reprezentativca se prodalo! Na šta se troše ta silna novčana sredstva od njihove prodaje? Gdje su adekvatne zamjene (transferi) na njihovim (a i na drugim) pozicijama?
    Svi van iz te uprave, nesposobnjakovići, i stanite u red na zavod za zapošljavanje!
  • The Undertaker
    5.1k
    Ima li u Rudešu koji zadnji vezni da im ga ukrademo?
  • The Undertaker
    5.1k
    Meni je jedino mozgu prihvatljivo objašnjenje da kupujemo nekakav utjecaj u HNSu i slično. Ili da je Vlatka ubacila u excel prihode pa joj je tablica izbacila projicirani porez na dobit.
  • Noel
    5.9k
    Koji ste vi likovi stari moj... Ovo je transfer kojeg najviše boli glavatog u bosni. Svi znamo zašto i pod kojim okolnostima je Brodić otišao iz Dinama. Ako zbog ničega zbog toga mi je drago. A i čovjek je prvi strijelac HNla trenutno u Varaždninu.
  • Droljo
    8k
    Meni je jedino mozgu prihvatljivo objašnjenje da kupujemo nekakav utjecaj u HNSu i sličnoThe Undertaker

    Vraćamo se na te postavke? Pošteno smo probali točno pola sezone? Ufff
    Jel nismo mi dinamo i jebe nam se za sve ostalo?
  • Muka
    357
    Iako jedva čekam da završi ovaj transfer prozor, ne sumnjam kako će histeričari naći neku drugu temu za histeriju. Šibaaaaj! :lol:
  • Mihaljević
    9.8k
    Iago je primjer igrača kakve trebamo dovesti.
  • Jaro
    7.3k
    Ovo je cisti posao na stetu dinama. Tko god ga je radio. Kako ae poslovalo ovo ljeto - nebi me cudilo da su managerske provizije bile vece od odsteta. Igraca kojeg za 3 mjeseca mozes potpisati besplatno kupujes jer "ima ponuda iz Azije"? Nek ide u Aziju...
    Decko je prije 10 godina bio talent - danas je solidan 26godisnji HNL igrac koji u Dinamu moze biti samo popuna. To je mogao i poklonjeni Crnac ili Barisic...
    Ako je Jakiroviceva zelja - to nijje opravdanje, vec samo dokaz da su Zrinjski, Gorica i Rijeka Jakirov plafon i on ne vidi iznad toga. Dinamo je trenitno, ali kako je krenilo nebi dugo, daleeeko iznad toga. Ovo sve izgkeda kao scenarij orice koja potvrdjuje prorocanatco i pricu da dinamo ne moze bez Mamica.
    Simic sve to gleda o suti - ili je s njima ili ih presutno odobrava - potpuno nebitno - sudjeluje u steti koja se radi klubu.
    Ali, kako je vecini forumasa ova tema najbitnija, ni ne zaaluzujemo bolje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions