• Olmic
    3.7k
    najbolje da se mamic vrati ako su ovi debili
  • Klenx
    5.7k
    najbolje da se mamic vrati ako su ovi debiliOlmic

    Najbolje nek on krepa na solarnim elektranama.

    Reci mi jedan potez koji su napravili da, eto, maknem taj stereotip da nisu debili?
    Jedan.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Daj prestanite više sve reducirati na mamića i stalno ga spominjati!! I prestanite ga spominjati kada netko uputi opravdanu kritiku ovoj upravi. Inače se pridružujem željama @Klenx što se tiče njega.
  • Kujtim Shalla
    3k
    Jbt koliko ima ovdje koji su posvećeni našem dinamu, igrači koji se ovdje spominju, bas na ovoj temi, ponekad se čovjek naježi. Nisu svi oni koje ne trebam googlati ali kad pogledaš link, info plaće karakteristike njihove, statistiku. Jebo me svako da sportski ili bilo koji Scout iz dinama znamo deseti dio zabilježi, kontaktira, prepiše sa zone bio bi faca i ne treba mu nikakva teka iz Milana. Naklon svima vama. Volio bi znati Ko je Scout ludogoreca, ili agencija koju koriste. Već godinama rade kao shahtor za brszilcima. Vrhunski posao odrađuju, dobre strance za malo love
  • Infinity
    16.5k
    Mozes lako naci tko su im skauti, ali to vise i ne funkcionira kao nekad. Danas klubovi imaju iza sebe cijele agencije koje im nude usluge, tj. nude hrpu podataka o ogromnoj kolicini igraca. Mozes doslovno kao u FM oznaciti koje karakteristike zelis i filter ti izbaci. I onda mozes poslati svog skauta da ga pogleda, mada ti preko neke platforme mozes pratiti odredjenog igraca duzi period, jer se podatci stalno obradjuju i unose. Sve je digitalizirano.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Mislim da se o tome vec pisalo da i mi koristimo Wyscout ili tako nesto...
  • scooniepenn
    3.3k


    Kolega, mislili ste reci imamo mogucnost koristenja analitike Wyscouta. Ocigledno je da ju ne koristimo, imamo ju vise da se mozemo pohvaliti kako pratimo trendove.
  • Kujtim Shalla
    3k
    hvala buraz, pa mi od svega toga šaljemo ljude u Osijek, loksu na pregovore koji traju mjesecima. Da hoće neko vlaku pokazati ili neki kurs održati, da i nas krene
  • Jurki
    11.9k
    Dal se opce zna tko su nam skauti imenom i prezimenom?
    Ako ih opce imamo..
  • Ivdzo11
    4.2k

    hajduk zainteresiran dole pise....
  • Efes Pilsen
    8.4k
    ne ulazim u to dal ga koristimo ili ne :grin: al bilo je par clanaka da imamo te moderne aplikacije za pracenje igraca.
  • Droljo
    8.2k
    ako upišeš u tražilicu Zone - "Despodov" - ispadne da je spomenut ravno 74 putaNeki tip

    Znači da su pregovori poodmakli :rofl:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Bukvić bi mogao bit igrač koji bi nam pomogao
  • Kujtim Shalla
    3k
    https://www.transfermarkt.com/marco-grull/profil/spieler/391766 meni je Grüll strašan igrač, mislim da se može riješiti, nije preskupa a bio bi pojačanje, pravi kapetan, ono što sam gledao oduševio me
  • Orc123
    8.2k

    To je top igrac koji igra na oba krila, ima jos 1g ugovor....ali nema sanse da ga dovedemo....em ga uopce ne pratimo em smo se sad ako Vidovic dodje nakrcali sa ofenzivcima samo se bojim da smo doveli puno toga ali malo onoga sto bi dalo instant kvalitetu koju je nosio Orsic ili sad kasnije Ivanusec....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.