• Kujtim Shalla
    2.9k
    Despodov potpisujem, mislim da će biti aktivno narednih dana
  • NitkoBitan
    17.1k
    Despodov potpisujem, mislim da će biti aktivno narednih danaKujtim Shalla

    Jel se ikad uopce taj Despodov spominjao u kontekstu Dinama? Mislim da se o njemu pise samo po forumu.
  • Juznjak
    3.8k

    Mislim da se spominjao samo po forumu nažalost.

    Što se tiče igrača kojeg tražimo za krilnu poziciju mišljenja sam da nam treba krilo gladno golova. Treba nam lik koji “previše” gleda gol i koji će u svakom trenutku tražit priliku da utrči u prostor na Petkovu loptu. Što se mene tiče taj igrač može biti i pomalo sebičan. Znači tražimo nešto tipa Robben.
  • Neki tip
    21.3k
    Već sam pitao to na Transferima pa mi je kolega The Undertaker odgovorio da ga se povezivalo s nama. Ne znam kad, tko i gdje, ja na to nikad nigdje nisam naišao, ali naravno to ne znači da i nije..

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/265148 - klikni, tu smo to o Despodovu "raščistili".

    Inače, fun fact, ako upišeš u tražilicu Zone - "Despodov" - ispadne da je spomenut ravno 74 puta. :lol:
  • Infinity
    16.4k
    Mislim da je cak i sjajan trenutak za kupiti Despodova. Ludogorets, kao i mi prozivljava malo teze trenutke. Teze od ocekivanog su prosli prvaka Kosova, a onda ispali od ljubljanske Olimpije u borbi za Ligu prvaka. Dugo ih je mucila i Astana, a od sinoc je jasno da su i u Europskoj ligi bivsi. 1-4 protiv Ajaxa ce tesko nadoknaditi u Amsterdamu.

    S obzirom na koeficijent, sigurno su ocekivali barem Europsku ligu koju su u posljednje vrijeme stalno i igrali. Ligu prvaka nisu vidjelo jos od sezone 16/17, a ECL su iskusili samo prosle sezone nakon sto su u grupama EL bili treci. U prvom kolu knockout faze su ispali od Anderlechta.

    Rezultatska kriza je vidljiva i vjerujem da trebaju ciscenje i promjene, bas kao sto ih trebamo i mi, te nam se to i dogadja, mada ne bas po volji. Despodov bi u novoj sredini sigurno malo prodisao, a nama bi takvo desno krilo doslo kao kec na desetku.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Tekpetey ili Adama Traore iz ferencvarosa
  • The Undertaker
    5.2k
    Despodov je najbolji igrač Bugarske, nama je zabio dva komada lani a reprezentaciji jedan ove godine, može igrati oba krila i igra u Razgradu što je bugarska verzija Koprivnice, lako mu se sporazumiti i Hrvatska mu nije na kraj svijeta. Da mu žena jedanput prođe Zagrebom ne bi se više vratila nazad. Profil igrača kakvog je Dinamo trebao ciljati. Poluigrače možemo i sami proizvoditi ili uzimati po HNLu.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Da mu žena jedanput prođe Zagrebom ne bi se više vratila nazad.The Undertaker

    Hahaha :fire:
  • OsamŠest
    3.3k

    Nije isključena opcija svakako. Zadnja godina ugovora, išlo bi debelo ispod cijene. Plaća se vrti oko pola milje..

    U agenciji je koja drži Modrića, a vidim da je agent u istoj Šime Vrsaljko. Yo, Šime, imamo problem!
  • Orc123
    7.9k

    Cista logika nalaze da je sad veijeme za takvo nesto! Nije vrijeme za ciganjenje za svaki euro i natezanje za svaki cent! Trebaju se primit posla i dovest igrace koji ce sljedece godine mozda i direktno u LP naravno ako osvojimo prvenstvo! Ako bi usli u tu LP mi nemamo vise potrebe prodavati osim u slucaju nemoralne ponude!
  • Rex Ramae
    2.8k
    Nije isključena opcija svakako.OsamŠest

    Ne loži me :lol:

    Možda je u Šimićevoj bilježnici pa nas iznenadi :cool:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ne nikad, mokro snovi nas forumaša becham za siromašne
  • Georg Koch
    4.5k
    Modric je od pocetka sezonw razocaran u Realu, te navodno razmislja o odlasku.
    Postoji li mogucnost predstavljanja projekta od strane nas, i povratka kao sto je obecao na odlasku? Realno znam jako tesko, ali ne nemoguce.
    Vise me zanima jel itko u upravi pricao oko toga, barem razmjenio 2 3 recenice.
  • Klenx
    5.6k
    Kakav mrtvi projekt kod nas, pa naši ne znaju organizirati projekt odlaska u dućan za doručak ujutro.

    Šta će ti debili, ne bi znali doći do broja telefona od službenog Reala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.