• Nogo
    1.9k

    Posudba + otkup. Neki naš način trgovanja.
    Svaka čast Mierezu ali našlo bi se za 4,5 miliona igrača na lopate iz vana.
  • Facke
    2.8k
    https://www.transfermarkt.de/diego-demme/profil/spieler/82070

    Bil bi dober za rotaciju. Al od njega sigurne nis.
  • Georg Koch
    4k
    nakon Krassoa koji je besplatno stigao. Strasno.
    Netko je danas dobro napisao, hajduk i zvezda gledaju i rade godinu unaprijed, dok mi...
  • Facke
    2.8k


    Da da. A kulike dugova Zvezda ima? Bolje ni pitati. Ove sad financiraju s Ligu Prvaka koja im treba. A i tu im treba rezultat zbog koeficijenta. Imaju po zadnjem 76 miljuna eura dugova. Tak da nek oni samo kupuju. Treba njih i platiti. A tocne znate kak UEFA reagira prema manjim klubovima koji imaju dugove.
  • Mlađi referent
    11.4k
    hajduk i zvezda gledaju i rade godinu unaprijed, dok mi...mm8

    Ajde chill, ne daj Bože da planiramo godinu unaprijed k’o tovari. Vidit ćemo koliko je stabilna ta priča za 3-4 godine.

    A Zvezda, o tom po tom, neka oni prvo odigraju nešto za povijest pa ćemo dalje.
  • Jurki
    9.7k
    Mozemo mi reci kaj hocemo.. ali da smo mi napravili upola takav transferni rok ko cigani.. pisalo bi se tu po Zoni, da idemo po drugi krug lige prvaka minimalno.
    Da su napravili jeben posel jesu.
  • Georg Koch
    4k
    a kralju, stani malo. Govorim s obzirom na mogucnosti i okolnosti. Jesmo li mi zakasnili dobro sa nekim stvarima, a mogucnosti od para, do reputacije, do europskog natjecanja...sve nam ide u prilog. Sto njima dole i nije bas, al eto. Tesko istini pogledat u oci
  • Mlađi referent
    11.4k


    Jesmo, da.
    U nikad težoj situaciji za klub odradio se užasan rok, jasno je svima k’o dan.

    Ali ovo da ne kažem kaj na tovare koje se tu povlači zadnjih tjedana “godinu dana unaprijed”. Kaj oni godinu unaprijed planiraju točno? 3 godine im je ova garnitura ljudi mole Boga da ih PAOK iznabija jer ne bi izdržali do desetog mjeseca u ritmu dvije tekme. I onda ih iznabija pošteno. Jedno pretkolo su prošli otkad je ova garnitura ovdje.

    Oni imaju dobar kadar? Krila, napadača, imaju širinu, jaku vezu? Bi se mijenjali s njima?

    Odradili su jedan prijelazni rok koji se čini boljim od našeg i tu ih se gleda s divljenjem. Valja napomenut, čini se boljim u devetom mjesecu. Krenulo je tako i s Chidom i Ferrom i Ben Hurrom i ostalim njihovim zvirima. Niste dobri ni sekundu. Zategne li Livaju loža pa ćemo vidit stabilnost tog kadra i kakva je realnost zapravo.

    Cigani državni projekt, super to izgleda, divilo im se i prošle godine pa je brzo stalo. Vidit ćemo i njih za 5 godina.
  • Armagedon13
    958
    Zvezda već godinu dana zna da igra CL ,Gazprom im je produžio ugovor,bez stresa kvalifikacija mogli su se pripremati i skautirat
  • Georg Koch
    4k
    u usporesbi s nama, s obzieom na navedene okolnosti jesu. I to je to.
    Otisli smo daleko, a ne bas na pravoj temi
  • Infinity
    15.5k
    S obzirom kako smo se mi pripremali, mi smo ocito znali da ne igramo Ligu prvaka.
  • Laugreano
    1.8k
    Neznam sta vidite tu toliko jebeno.Doveli 2 napadaca i propalog Degeneka. Krasso je imao dobru sezonu u Francuskoj drugoj ligi. Prvu u svojih navodnih 26 godina zivota. Olayinki sa 27 godina je vrhunac karijere 10 golova u ceskoj ligi. 8 najskupljih igraca u ekipi iznad 3M su im svi napadači. Stvarno neznam sta je tu jebeno. Prognoziram im da ce bit kanta u LP.
  • Orc123
    6.2k

    I mi smo se mogli pripremiti i skautirati jer smo najveceg sponzora imali u ova prodana 3 reprezentativca i Gvardiolu za koje smo btw. Izvukli premalo love, ali dovoljno da smo mirni financijski plus da smo mogli se tako pojacati da nas ovi dole ne bi stigli i daljnjih 20godina. Ovo sto je Zvezda odradila mogli smo i mi komotno sa svojim financijama ali jos stignemo popravit cjelokupnu sliku ako se priberemo ovih zadnjih par dana i ako odrade pravi posao. Da ne budem Van teme trebalo bi uzeti ispred nosa Zvezdi ovog igraca kaj je u Rusiji. Top centarfor! Sigurno ne bi kostao vise od Miereza!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.