• Efes Pilsen
    8.3k
    Kad bi to bilo realno. Jakic je iz kluba pobjegao nakon 1 sezone kad je trebao postat nositelj. Doslovno je isforsirao transfer. Pokazalo se u pravom trenutku jer i puno veci od njega su se oprastali bez europskog trofeja.
    Sanse da bi se on vratio sada su 0,0001%.
  • Droljo
    8k
    Kak misliš pobjegao? Prodali su ga na prvu ponudu.
    Nekad je to ispalo dobro. Primjerice benković, jozo šimunović, šunjić pa i jedvaj. Te novce poslije nikad nebi dobili za njih. Kamo sreće da se čorića ili marina isto tako prodalo dok su nudili za njih veliku lovu. A nekad se i nije moralo na prvu..
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nije ga se htjelo prodat, nije bilo potrebe niti su to bili wau novci. Odigrao je vrhunsku polusezonu, imao dobar ulazak u slijedecu i otisao na pritisak u Eintracht
  • Droljo
    8k
    Onda imaš neke info koje ja nemam.
    Poštivam
  • nwankwo646
    342
    Turci pišu da Bjelica želi i Nsamea iz Young Boysa, on ga je zapamtija iz mečeva s njima, ne znam zašto to nije moga i Šimić. 30 god, 3,5 mil vridi, a trpa...
  • Ludovic IX
    7.2k
    @droljo, pa odbio je igrat tekmu protiv Sheriffa doma zbog ljutnje jer ga nisu htjeli prodat..i onda je naglo osvanuo u hnl tekmi poslije jer kao nije ništa on odbio i onda bio prodan
  • Efes Pilsen
    8.3k
    da, Osijek vani. Tu utakmicu je bas izdominirao.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    https://www.transfermarkt.com/khouma-babacar/profil/spieler/124902
    Da ne crvam u transferima. Khouma je došao u Kopenhagen kao ogromno pojačanje za napad. Dobra statistika, sve za 10. Ali jednostavno nije sjeo treneru, kao mnogi drugi boks napadači u Kopenhagenu. Nije zabio u par susreta, vadili ga iz igre, pa dobivao vrijeme na kapaljku. Meni jako dobar igrač i puno bolji od Ramona. Upao u istu situaciju kao perkovic kod nas, žele ga se riješiti, njegove plaće. Imao je solidnu statistiku i u turskoj a godinama u Italiji. Bili bi sretni za posudbu, mozda čak i da dio plaće sami plaćaju. Alternativa je da i sjedi na tribini a da ga plaćaju jer ima ugovor. Ne računaju na njega
  • Neki tip
    21.3k


    Sezonu prije te u kojoj u Danskoj "nije sjeo treneru" je u turskoj ligi zabio 3 gola u 16 utakmica, a još sezonu prije 8 golova u 25 utakmica.

    Drugim riječima, to trpanje u turskoj ligi u zadnje dvije sezone prije prelaska u Kopenhagen u kojem nije sjeo treneru svodi se na 11 golova u 41 utakmici.

    Ima 30 godina, valjda, i po onome što sam vidio djeluje kao možda pojačanje Slaven Belupu, a ne Dinamu.

    Budemo mu vidjeli nastavak karijere.. ;)
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    koliko je golova dao taj isti Ramón M u Osijeku prošle sezone. Mislim da je italianska liga a i Turska jača od naše, ali da, naravno. Igrač koji ne igra konstantno nije isti igrač. Zato sam samo naveo pozajmicu pa da vidimo. On je tip igrača koji kod prave napadačke momčadi. Pa lovu potresi na kvalitetnog štopera, i šesticu. Suma sumarum, istina da nam trebaju brutalna pojačanja, bolja od ovih koje imamo, naravno. Samo mislim ak je istina da traže više od 4 milje za miereza je previše
  • Neki tip
    21.3k
    koliko je golova dao taj isti Ramón M u Osijeku prošle sezone.Kujtim Shalla

    A koliko je dao, štajaznam, Arber Hoxha? Ha? Ne znam i nije me briga pa ga nisam ni spominjao u kontekstu Dinama, kao što nisam ni Miereza. ;)

    Naveo si igrača, na temi na kojoj je to i primjereno, a ja bacim pogled tu i tamo na te igrače koji se ovdje spominju jer me zanima koliko si truda netko da u svom "skautingu". :) Ne bih rekao da si se ti ubio od posla po tom pitanju, ali to ti svakako ni nije posao pa samo guštaj, kaj drugo da velim. :)
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    i guštam a nadam se i ti, a nisam se ubio od posla posto ga poznajem i imao sam priliku više puta ga pogledati u živo. Pogotovo ovdje u Danskoj. A kad je došao bio je perverzno pojačanje koje čovjek koji se razumije nemora googlati. Zato sam napisao komentar, jer sam se lično uvjerio u njegove kvalitete. Jbg nij se čovjek snašao u ledenoj Skandinaviji, ni prvi ni posljednji. Ja sam kao ti gledao orsine brojke kad su ga dopeljali, petkove takodje. I grdno sam se zeznuo u oba slučaja moram priznati
  • Vučko53
    210
    Ma Babacar je sa 16 17 bio jedan od najvećih potencijala na svijetu. Nikad u potpunosti ostvario, ali kad ga se pogleda par tekmi vidi se zašto je bio to što je.

    Ima tih igrača koje kad vidiš, vidiš i da znaju. A sad nekom se otvori nekom ne. Tko bi našeg Petka doveo nakon onakvih sezona u Italiji?
  • Krizy
    43.2k
    Ako sad ne dovedu 3 kvalitetna igrača onda ne znam kada bi trebali uložiti.
    Moramo pojačati koeficijent ove godine. U EL ispada samo zadnji a u KL prolaze dva kluba. U oba natjecanja smo u prvoj jakosnoj skupini.
    Uložiš 10 milijuna eura u:
    Jan Gorenc Stanković (zadnji vezni, 27 god, još manje od 2 godine ugovora)
    Kiril Despodov (desno krilo, 26, u zadnjoj godini ugovora)
    Potencijalno već spomenuti Vidović, jedna špica..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.