• Droljo
    6.5k
    Po meni treba napadač. Petku se mora dati novi ugovor i da igra zadnjih pola sata u hnl-u da ostane našpanan za europu. A za to vrijeme razigravaš i uigravaš drugog napadača. Takav neki okoreke može biti prvi topnik lige uz živog i zdravog petkovića. Zašto ne? Može to biti i drmić ili emreli. Ali mora se nekome dati šansa. To je i Čačić radio. Uvodio petka i ademia zadnjih pola sata ako rez nije bio povoljan. A mislim da njima nije bio problem sjedit na klupi u prvenstvu jer znaju da su prvi izbor.
  • Silvek1986
    28
    trenutno je takva situaciju u hnl u (zaostatak za konkurencijom) i europskim utakmicama gdje igraju najbolji da ne postoji šansa (ili postoji minimalna) da se njega isproba.
    Odlaskom ivanušeca vjerujem da će dobiti šansu u početku uslascima s klupe, a ako se pokaže možda i nešto ozbiljnije...
    Vjerujem da slijedi borba Stojkovića i Rukavine za poziciju lijevog krila.
  • Nino Bule
    12.2k
    Mene zanima sto je sa Rukavinom?zadranin

    Ozljedio glezanj na kraju prosle sezone i zbog toga propustio pripreme, poslje biscan nije previse vrtio tako da nije dobio priliku, nadam se da ce mu jakir dat priliku jer mali je jako prodoran i moze bit top igrac
  • i more je plavo
    891
    Medjutim, Tironi je sasvim neocekivano s tim izasao van u clanku, i tvrdi da je Okereke bio Biscanova zelja.rob ljubavi

    Pa nakon statusa u kom su Francuz i Japanac kod trenera, pa i kod ekipe na forumu, nisam siguran da je to bas neka preporuka.
    I ovi su mu navodno bili želja.
  • Orc123
    6.1k
    Okereke je odlican napadac! Francuz ce morati dobiti priliku, bas kao i Kaneko....tj. svi ce dobiti priliku....
  • rob ljubavi
    791
    Istina, ali Okerekeove brojke i lige u kojima je igrao ozbiljnije su od gore navedenih
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Plavi agent na instagramu tvrdi da je situacija u klubu jako dobra i da će biti ozbiljnih pojačanja do kraja roka
  • Jaro
    6.1k
    u Club Bruggeu je bio rezerva ili tribina vecinom. S njima se volimo usporedjivati, a ne s Cremoneseom, al dobro.
    Ako je to kapitalac, znaci da ulazi u prvih 11 - na koju poziciju? Pise da je centralni napadac prvenstveno (znaci umjesto Petkovica) i po potrebi lijevo/desno krilo.
    Ako ne ulazi u prvih 11, nije kapitalac...
    Ili je kapitalac jer je eto crn?
    Ne znam nistza o njemu, samo brojke...
  • Neki tip
    19.6k
    Okereke je odlican napadac!Orc123

    Po čemu?
  • OsamŠest
    2.7k
    Al tu je ključna stvar da ga je Biščan htio? Želi li ga Jakir?
  • Olmic
    3.2k
    Okereke ili Mierez?

    Ajmo reci npr da su isto para xy
  • Mali Zeus
    10.6k
    Plavi agent na instagramu tvrdi da je situacija u klubu jako dobra i da će biti ozbiljnih pojačanja do kraja rokaDoktor Kunić

    Tko smo mi da ne vjerujemo Plavom agentu.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Frend, navijac Bruggea..

    Screenshot-20230825-101740-Messenger.jpg
  • mali M
    4.1k
    Jakir mora za Drmića brzo reći što je s njim. Ovo da ga se držalo na klupi bez jasne komunikacije prema navijačima nije dobro.Patak

    niti jedan trener do sada nije brzo rekao što misli s Drmićem, ali Jakiru je bolje da se izjasni a ne da nema jasne komunikacije prema navijačima.. :roll:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ako ga nitko ne pita, neće ništa ni reći, my bet
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions