• marcio amoroso
    33.9k
    Ostavit ćemo Petka, pa onda lovu spičkat na Miereza i još jednu špicu uz Emrelija i Drmića? :yikes:

    Jakirov totalni nogomet, 2 - 3 - 5 formacija
    Klenx

    Ja ovo također ne razumijem. Jedino logično objašnjenje je da su Drmića riješili i da žele imati dva dobra napadača za rotaciju i svježinu.
  • OsamŠest
    2.7k
    Drmić bi do kraja roka trebao otići, vidjet ćemo.
  • Mihaljević
    8.7k
    A vjerovatno će uzet sedmicu al' ono lijepo bi bilo vidit.
  • Orc123
    6k
    Ovaj Nigerijac moze o krilo i spic...a sad Mierez ocito treba Jakiru takav tip napadaca. Nije mi jasno zasto Perkovic jucer ni na klupi i sta se desava s tim deckom...
  • Facke
    2.7k


    napisali su decki scera da ima probleme s psihu.
  • dumitrumitu
    935
    Mene zanima kakav će status imati Max i Kaneko kod Jakira. Mislim da Kaneko neće imati puno vremena za privikavanje na europski nogomet
  • Orc123
    6k

    Ma ne vjerujem da je to...prije bi rekao da su neki bonusi u igri preko nastupa...

    Zasluzuje Kaneko priliku, a ako se ne prikaze i prilagodi nemamo obaveze prema njemu na kraju sezone tako da i nije neki problem. Ja i dačje mislim da bi mogao eksplodirati ali mora za to igrati par utakmica u kontinuitetu....
  • Klenx
    4.5k
    Drmić bi do kraja roka trebao otići, vidjet ćemo.OsamŠest

    U ovom slučaju čak bi onda i pristao na Miereza (za ipak nešto manje pare + neka trampa eventualno), jer bi se riješili ogromne Drmićeve plaće i staklenih koljena.
    Petko, Mierez i Emreli, više nego dosta za sva natjecanja.
  • Majki2111
    2.8k
    ? Nisam skužio? Može jasnije, pliz...
  • diebalo77
    174
    Germanijak piše da Drmić ide u Tursku
  • Orc123
    6k

    Rijeci ti se pozlatile!
  • Jurki
    9.7k
    Dajte ljudi nemojte se lovit za to da Perkovic ima problema sa psihom…neko nekaj bubne na forumu i onda je to odmah istina.
    Jos budu ova piskarala pocela srat da mali stvarno ima psihickih problema.
    Kak “lijepi” naslov u novinama.. Modri kupili psihickog bolesnika za 2 milijuna eura.
  • Droljo
    6.4k
    Ak drma ode, ja bih radije uložio u nekog mlađeg, perspektivnijeg napadača, da raste kroz hnl pa za godinu dvije bude prva špica. U petku i emreliu imamo dovoljno iskustva. Treba gledati i naprijed malo.
  • OsamŠest
    2.7k
    Germanijak piše da Drmić ide u Turskudiebalo77

    Ipak nije tolika ljubav DJ-a prema Dinamu da se odrekne poveće plaće. Nadamo se da će bit razuman..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions