• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    rješavati se tereta bi bilo najveće pojačanje ( pored petkinog ostanka ) i onda na zimu vidjeti di si sa kadrom i dovesti par dobrih igrača.

    imamo 15 igrača višak !
  • Silvek1986
    28
    Ovaj David Okereke je prosječan igrač, daleko od kapitalca. Ona 2 pojačanja zvezde za koje nije plačena odšteta su avion za ovog...
    Spominjao se u kontekstu Bešiktaša i Galatasaraya, jedni i drugi su odustali.
    Ili traže previše ili nije neki igrač
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Meni bi bolje bilo trazit pojacanja u obrani, vezi, krilnoj poziciji nego u napadu. Fokusirat se na zadrzavanje Petkovica i gurat Emrelija tamo. Mislim da bi on bas mogao profitirat na ovakvom nogometu, ali ne na krilu. Za nuzdu tu je i Drmic.
  • Olmic
    3.2k
    drmica ili se rijesit ili da postane drugs opcija ( u sta ne vjerujem ) jer je preskup da bude iza Petka i Emrelija
  • Efes Pilsen
    7.3k
    da se razumijemo ja bi ga se rijesio i doveo igraca kojeg Sergej zeli, ali ako on ostaje tu onda bi mi bio na diobio 2., 3. opcije. Jer ako Drmic ostaje i uz Emrelija koji je imao dobre role na toj poziciji ja bas ne vidim potrebe gomilat igrace. Naravno, preduvjet je ostanak Petka.
  • hardek
    1.9k
    Kacavenda za rotaciju u vezi i jedno krilo koje će biti pojačanje. Trenutačna rotacija na krilima: Špikić, Stojković, Kaneko, Rukavina i Emreli koji nije krilo. Jako slabo je to. 4 milje od Miereza preusmjeriti na krilo
  • Patak
    2.6k
    Jakir mora za Drmića brzo reći što je s njim. Ovo da ga se držalo na klupi bez jasne komunikacije prema navijačima nije dobro.
  • Silvek1986
    28
    Mislim da Drmić nije otpisan. Prema izjavama Jakirovića svima će dati šansu da se dokažu, tako da vjerujem da će na zimu tek biti otpis onih koji se ne sviđaju treneru (nisu za Dinamo).
    Vjerujem da igra Drmić protiv Rijeke (upitna minutaža) kad je Petka držao cijelu tekmu.
  • Noel
    4.4k
    Robe Ljubavi cire nam kaj očekujemo danas do kraja dana? Kačavendu ,potpis Brune novog ugovora i kapitalac?
  • Maximo
    333


    https://www.youtube.com/watch?v=frMRtite9KU

    Ma meni bi bio top...samo sad koliko ima istine tu...
  • rob ljubavi
    791
    Nisam ja za petak govorio da stize napadac...rekao sam da u petak dolazi Kacavenda, a da se u tisini radilo na tom kapitalcu.

    Medjutim, Tironi je sasvim neocekivano s tim izasao van u clanku, i tvrdi da je Okereke bio Biscanova zelja. Vidjet cemo nabada li i je li ugrozio posao objavom imena
  • rob ljubavi
    791


    Ako tebi nije kapitalac igrac koji dvije sezone u Seriji A zabija po 7 golova za davljenike, onda ne znam.

    Meni je takav igrac bez problema na 15+ u HNL-u, a i u Europi bi bio vise nego koristan
  • Maximo
    333



    Da...složio bi se...a di je taj članak?
  • zadranin
    1
    Pozdrav svima. Mene zanima sto je sa Rukavinom? Da li je ozlijedjen ili jednostavno nije dovoljno dobar da mu se da prilika? ... sjecam se prije par godina kad sam gledao Dinamo 2 da mi je odmah upao u oko uz Baturinu i mladjeg Brekala ... no mozda stvarno ima nesto u tom prijelazu iz juniorskog u seniorski nogomet.
    btw Stojkovic se cini kao real deal, ovako na prvi dojam (nisam ga jos imao prilike gleadti).
  • Silvek1986
    28
    Vidjet ćemo, odšteta bi trebala biti dosta velika za njega (oko 3,5mil€), a pitanje je koju bi poziciju igrao (često je igrao lijevo krilo). On je dobar igrač, nepredvidiv. Je li kapitalac ili nije, odnosno možemo li ga uopće dovesti, vidjet ćemo uskoro...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions