• Krizy
    38.4k
    Okerekea smo htjeli i prije par godina. Ubrzo nakon toga je prodan u Brugge za velik novac. Mislim da trebamo boljeg igrača, željnog dokazivanja. Ne znam koliko motiva ovaj ima.
  • Common Sense
    529
    A što će reći o igraču koji se u igri poprilično štedi, izbjegava bilo kakve duele pod mus. Zar netko misli da će kod Jakirovića takav napadač igrati? Bilo je na početku ljeta nekih opcija za Drmića da preseli na srednji istok, ali on nije htio.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Privatno sam mu pisao veli da i Petko ostaje i poslije dobiva posao u Nogometnoj školi.

    P.S ovi Turci na Twitteru Jbt kao da Sisak napadaju 1593
  • vjeko1701
    6.1k
    A kolko je to pouzdan izvor? Ruku na srce, mogu i ja to okolo po netu pisati.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Taj dinamov agent mi se čini da nema nikakve insajderske informacije nego samo prenosi pisanja medija.
  • rob ljubavi
    791


    62 nastupa za Brugge u 2 fodine. Prodan za 8 milja ...mlad je jos relativno, dobit ga za nekih 3,3.5 milijuna bi bil dobar posao
  • Nogo
    1.7k
    Po meni će najveća pojačanja biti ostanak Petka, vraćanje B.Šutala u tekme i život te stavljanje Nevistića na gol. Da se na to nadovežu 3 kvalitetna pojačanja osim Stojketa i Kače to bi moglo biti top!
  • i more je plavo
    891
    ak je za vjerovat tvom frendu iz Bruggea, onda smo zakasnili s njim, da je dosel u 7. mjesecu jos bi imalo smisla, ovak bu dosel kad mi najvaznije tekme vec odigramo, a on bu svojih 5 dobrih ispucal na Varzdinu, Belupu........i onda sa zapada gledal kak se Rukavina i Topic znoje.
  • Mihaljević
    8.7k
    Kačavenda registriran
  • emilperska
    4.4k
    Jucer sam bio na tekmi i poslije tog se nisam spajao jer je Daba gorila hahaha..
    Moze neki update, koji je zadnji status oko:
    1. Petka
    2. Kacavende
    3. Ostalo transferi
  • emilperska
    4.4k
    Btw tko god je smisleno gledao tekmu jucer vidio je da ako slucajno ode Petko, titulu mozemo busem poslat u Split i nek stoji tam 2-3 godine. Petkov ostanak je majka svih majki..
  • Orc123
    6k
    Zao mi sto se nije rijesilo s Menalom, jer ne vidim potrebu za njim...jedan od dvojca Marin/Menalo bi trebao otici jer realno i jedan i drugi su tu ohoho godina, nije da nisu dobili prilike ali to je jednostavno razina ispod Dinama. Kad bi ih se spojilo dobili bi igraca kakav nam treba ali ovako svaki zasebno ne koriste previse. Marin je igrac odlicne tehnike ali sve ostalo je ostalo na razini juniora, tj. Igraca za klubove u HNL! S druge strane Menalo je strasno agilan igrac ali bez nogometne inteligencije, sa skromnom tehnikom i solidnim udarcem. Ti igraci nisu tu sezonu ili dvije vec je Menalo igrac Dinama ovako napamet jedno 5-6g a Marin vec ima 4 seniorske sezone i jos uvijek nije napravio neki osjetniji napredak. Ja cak ne znam jel on vise krilo ili 10ka ali za Dinamo nije! Tu bi trebali presjeci i jednog od te dvojice prodat ili posuditi sa mogucim otkupom! Ne zato jer su losi ali ne donose nista novo, a u slucaju dolaska Kace i mozda jos nekog kvalitetnojeg ofenzivca nemaju smisla! Emreli opet jucer za ono malo vremena pokazao da nije krilo i ne radi napadackih akcija vec obrambeno je uzasan i jucer je 2 put pred kraj utakmice napravio glupe prekrsaje u zoni iz koje se moze odlicno ubaciti...Bilo bi top da se uspijemo rijesit nekako Drmica jer covjek ima bolesno visok ugovor, a ne donosi nista. Treba okrenut par brojeva u Kinu i Arabiju, nek ga voze ...
  • Olmic
    3.1k
    petku sve na stolu, novi ugovor najplaceniji itd kaze jakir da misli da ostaje


    Kacavenda potpisao

    Mierez i spica iz druge talijanske kao moguca pojacanja
  • Klenx
    4.5k
    Mierez i spica iz druge talijanske kao moguca pojacanjaOlmic

    Ostavit ćemo Petka, pa onda lovu spičkat na Miereza i još jednu špicu uz Emrelija i Drmića? :yikes:

    Jakirov totalni nogomet, 2 - 3 - 5 formacija
  • Mihaljević
    8.7k
    25439173.jpg

    Nek Kača uzme broj 19 , pa sa Stojkovićem čini 1986... Tandem za pokorit Europu. :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions